Kapat

Flört ederken ne kadar süre sonra evlilik kararı alınmalıdır?

Helin Avşar ve eşinin boşanması gündeme oturdu.
Flört ederken ne kadar süre sonra evlilik kararı alınmalıdır?Magazin haberlerine göre Helin Avşar "Tanışıp evlenmemiz 21 günde oldu. Birbirimizi çok iyi tanımadığımız için ev içinde anlaşmazlıklar çıktı. Ev içinde sonradan çıkan huylar, fazla uyuşmamamız, kültür farklılığı vb. konular anlaşmazlığa düşmemize neden oldu. Evliliğimizi ilerletemedik ve boşanma kararı aldık. Ayrılmanın da Allah hayırlısını nasip etsin. Hiçbir kırgınlığımız küskünlüğümüz yok. Kötü şekilde ayrılmadık. Birbirimizden maddi manevi tazminat, nafaka ve mal paylaşımı gibi taleplerimiz olmadı" şeklinde açıklamada bulunmuş. Flört ederken ne kadar süre sonra evlilik kararı alınmalıdır?

0|1
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• O kişiyi yeterince tanıdığın düşündüğün zaman olabilir ama evlenince insanların ayrılmasının sebebi Birbirlerini çok iyi tanıdıkları için yani birbirleri hakkında öğrenecek bir şey kalmadığından dolayı evliliğin bir heyecanı kalmıyor böyle durumlarda evlilik sadece aynı evde yaşamak gibi oluyor yani cinselliğe saymazsak O yüzden bence hayatını birleştireceğin kişinin her şeyini bilmen gerekmez zaten eğer birbirinize çok uyumlu olursaniz bir anlamı olmaz ki hayatın sen ne seversen o da seviyor ne anlamı kaldı her şey aynı o yüzden zıt olmak gerek biraz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evliliklerde sahte artık ya hiç ciddiyet denen bişey yok şimdikilerde.
    Ne zaman hazır hissedilirse o zaman, belirli bir süre veremem ama fazla uzatma taraftarıda olmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Sen ben ünlülerin kafalarını anlamayız. Hayatı bizden çok daha hızlı yaşadıkları için beklentileri ve kararları ortalama bir insanınkinden farklı olabiliyor.

Flörtten evliliğe geçiş zamanı da net olarak belirtilmez. 3 günde yaşamadıkları kalmayan çiftler de var, 6 ayda öpüşmeden öte gidememişler de...

Karşıdakini tam olarak ne zaman tanıyacağın, daha doğrusu ne zaman tanıdığını sanacağın sana bağlı.

0|0
    0|0
  • En az bir yıl. Bu bir yılı da mümkünse nişanlı olarak geçirin. Nişanlıyken daha içli dışlı olunur ve daha yakından tanınılır.

0|0
    0|0
  • Direk evlenilmeli. Flört mülört bunlar haram şeyler. İnsanlar ben merkezci olmazsa anlayışlı hoşgörülü olup empati kurarsa anlasamayacagı kimse olmaz 😎 da kime diyorum

0|0
    0|0
  • en az 6 ay bence mınnnak aslında bır yıl daha ıyı ama 6 ayda normal

0|0
    0|0
  • Ben sevgili olmaya yaklaşamiyorum evlilik nasıl olacak çok merak ediyorum. İstemiyorum oda ayrı bisey 😎😏

0|0
    0|0
  • 1-2 senede

0|0
    0|0
  • en fazla 3 ay...

0|0
    0|0
  • 2 3 yil

0|0
    0|0
  • En az 1yil

0|0
    0|0
  • Evlilik bir milli piyango gibidir. Sonradan ne varsa olacak da o yöndedir.

0|0
    0|0
  • Bu ünlüler için süre sıkıntı değil ama normal şartlarda 2-3 sene ideal diyebilirim!

0|0
    0|0
  • belli bir süresi yok aslında fakat uzun olması onu daha iyi tanıdığın anlamına gelmez. evlilik ayrı bir olay kesinlikle flört ile aynı şey değil o yüzden uzatmak gerekir.

0|0
    0|0
  • Bence hiç evlenilmemeli ne gerek...

0|0
    0|0
  • 3 seneb

0|0
    0|0
  • 4 ayak flört sonra evlilik

0|0
    0|0
  • zaten bulduk da bir o kaldı

0|0
    0|0
  • 12-13 gün sonra

0|0
    0|0
  • paparazzi ilişkilerde nnormaldir bunların herşeyi böyledir.

0|0
    0|0
  • akşamında evlenilmeli Yoksa sağa sola kaçışıyor millet.

0|0
    0|0
  • Minimum 1 sene

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 6

• En az iki yıl olmalı

0|0
    0|0
  • Benim de çok ani oldu valla 🙈 ocakta tanıştım şubatta nisanlandim temmuz da da evlendim

0|0
    0|0
  • İki yıl

0|0
    0|0
  • 1 yıl

0|0
    0|0
  • Üç yıl

0|0
    0|0
  • Bazen 21 günde tanışıp evlenen kafadan olmak istiyorum boşansamda olur en azından evli olma duygusunu denemiş olurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...