İnsanda cidden çirkin şansı mı olmalı dedirten durum. Ali Ağaoğlu'nun kızının gösterişli düğününü nasıl buldunuz?

Koray Kırcal, düğünde eşi Sena Ağaoğlu’na """3 milyon TL"" değerinde 12 karatlık tek taş yüzük takmış.
O nasıl bir yüzüktür, nasıl bir karat, nasıl bir tektaş VEE NASIL BİR FİYATTIR...İnsanda cidden çirkin şansı mı olmalı dedirten durum,Ali Ağaoğlu'nun kızının gösterişli düğününü nasıl buldunuz?
Benim fikrim gereksiz gösteriş ve abartı.. Tamam zenginsin , hoşlanabilirsin bu tarz şeylerden ama. Ne gelinlik bir şeye benziyor ne pasta , ne duvak...

Güncellemeler:
Sorummm, süper soru seçilmiş😅Site sağ olsun bana güzellik yapmış 👏🏻👏🏻👏🏻

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Anlamıyorum bunkadar gösterişe ne gerek var? Tamam bir kere evleniliyor, bir kere evet deniyor bir kere o muhteşem gece yaşanıyor ama o gelinliğin fiyatı nedir? Gelin odasını beğenmeyip 50 bin euro verip sultan suiti açtırmak nedir? Bu haberi ağzım açık okudum diyebilirim. Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış derler ama burda zenginlikten çok görgüsüzlük ve israf var. Yazık vallaha yazık.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• Zenginin malı zugurdun çenesi yorarmış deyip başlıyorum bak ezgicim Allah bunlara akıl fıkır versin bu kadar gösteriş fazlasıyla zarar kimsenin malında gözümüz yok çok şükür kendi ekmeğimizi helaliyle kazanıyoruz su görüntü cidden çok çirkin. Buarda Allah bir yastikta kocatsin mutluluklar.

1|0
    0|0
  • Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış... Ancak gerçekten abartılı olmasının yanında göze hitap eden hiçbir şey olmaması asıl trajedi. Bir de bu kadar şaşalı ve büyük paralar harcanarak evleniyorlar sonra daha imzanın mürekkebi kurumadan boşanma davası açıyorlar. İnşallah yanılırım gerçi...

2|0
    0|0
    • Heeh tam da bundan bahsediyorum sadece boş gösteriş ama içerik sıfırrr sıfırrrr sııfıırr.
      İnşallah diyelim mutlu olsun.

• Çirkinlik değil de paranın gücü diyelim buna

1|0
    0|0
  • Allah beni bu duruma düşürmesin inşallah, bu şans değil şanssızlık olarak tabir edilmeli

1|0
    0|0
  • Gereksiz.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • ciğersizlik görgüsüzlük egoistlik kibir benlik duygusu had safhada kimsenin malında mülkünde gözümüz yok adam yabancı hayranı kadeh tokuşturarak gerdeğe giriyorlar bunları gören farih sultan mehmet ulan ben bunlar kadeh tokuştursun diye mi fethettim burayı diye kahrından ölür gelinlikler zaten iğrenç ve pahalı bu adam bu kadar zenginse biryerlerde sokakda yaşayan işsiz güçsüz takımı var demektir dünyanın çivisi çıkmış israf had safhada günahtır dünyaperestliktir

1|0
    0|0
  • aşırı ısraf bence

1|0
    0|0
  • kız çok çirkin eğer fakir olsa eminim evde kalırıdı =D =D

1|0
    0|0
  • Ikiside tipsiz 1 çift. Mutluluklar

1|0
    0|0
  • damat gerçekten çirkin ya..

1|0
    0|0
  • oğlan da bir çeşit

1|0
    0|0
  • Kız erkek gibi ya :)

1|0
    0|0
  • Gösteris budalası olmak bunu gerektirir.

1|0
    0|0
  • Gelinlik 50 metrekare yer kaplıyor sürünerek 😂

1|0
    0|0
    • :D Yani ne gerek var , kaldı k, gelinlik havası yok. Nerede o masumluk ve temizlik :)

• Bencede :) çok gereksiz ve birilerine bişey mi ima etmeye çalışıyorlar :) bütün medya da orada :) ve gelinliğin rengi gri, hiç iç açıcı gelmedi bana nedense

• Uh ama cita baya yukseldi evde kalcaz bu gidisle. d

1|0
    0|0
  • Damattaki gülüşe bak resmen paraya kondum gülüşü...

1|0
    0|0
  • Herkes gücü yettiğince gösteriş yapıyor, şimdi masumu oynamayalım. Senin de o kadar paran olsa sen de yapardın aynısını.

0|0
    1|0
    • Asla bu kdr zevksiz gösterişler yapmazdım ki bunun masumlukla ilgili. Herşeyin değerini bas bas medyaya duyurdular.

• Kıza perde giydirmisler zenginlik bu olsa gerek!!

1|0
    0|0
  • Zenginin malı züğürdün çenesini.. ne gerek var o kadar aç insan varken.. çok mu mutlu olacaklar..

1|0
    0|0
    • Mutlu olsunlar öyle deme , kimse mutsuz olmak için evlenmez.

• Ben şuna inanırım.. bunca muhtaç varken böyle şatafatlı düğün yapıp para savurmak doğru bişey mi.. benim dememle olmuyor.. beddua da etmiyorum olabiliyorlarsa olsunlar.. cenabı Allah bilir..

• Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 26

• Sorma ya içim acıdı 25 kg altın takmak nedir 😂😂

1|0
    0|0
  • Görgüsüzlüğün de bir sınırı var arkadaş

1|0
    0|0
  • Kızın hakkında böyle konuşarak içimizi rahatlatmaya çalışmamız nekadar acı.
    Tamam pahalı olabilir "bize göre".
    varlıklı bir aile olduğundan dolayı böyle yatırımların yapılması onlar için gayef normal birşey.
    Ayrıca Kızın görünüşünü yargılamak bizim ne haddimize?
    Kısacası, "bize ne?".

0|0
    1|0
    • İçimizi rahatlatmak ne alaka. Ne için içimizi rahatlatacağız, onlara göre "Bize ne " olsaydı veya başkalarına karşı bu kdr gösteriş ve medyayı düğüne sokmazlardı. Konuşulsun, reklam yapılsın istiyorlar. İsteyen istediğini yargılar.

• Bu tiplerle aynı ilde yaşıyorum ya nerede yaşarlar, yerler, içerler acaba beni evlat falan edinsinler.

1|0
    0|0
  • bunlar neye hunharca guluyolarrrr

1|0
    0|0
  • Zevk meselesi tabi ama gereksiz bir gösteriş olduğunu düşünüyorum ben de

1|0
    0|0
  • 5 tane beşi bir yerde takmış kızına aşırı mütevaziler... Ağaoğlular görgüsüzlükte sınır tanımıyor maşallah. 😒😒

1|0
    0|0
  • O gelinlik tam perde kumasi olmalik 😂😂

1|0
    0|0
  • Para bol saçacak yer arıyorlar, berbat bir gelinlik

1|0
    0|0
  • Gelinlik rengi dışında güzelmiş ben modelini sevdim. Gelinlikte şatafat iyidir. Pasta anlamsız derecede büyük fakat özellikle çocuğun çok çirkin olduğu doğru. O kadar param olsa estetik yaptırırdım sanırım. Neyse güzel düğün olmuş gelinliğin rengi dışında her şey güzel. Allah mesut etsin (yüzüğü bende merak ettim)

0|0
    0|0
  • Nasıl bir gelinlik o kadar para vermiş isli gibi ne renk ben mi çıkaramadım. d
    gelinliği duvağı pastasıylada benim babam zengin ama biz köylüyüz diyor resmen

1|0
    0|0
  • Serdar ortaç degilmi o? o kadar paran varsa insan iki kaliteli sanatci cagirir.

1|0
    0|0
  • Kiskanmayin masal gibi iste :)

0|0
    1|0
  • gelinlik iğrenmiş

1|0
    0|0
  • böyle bir ilişki sadece para üzerine kuruludur, ki herşeyin fiyatını medyaya duyurmalarindan anlaşıldığı gibi.
    ben istemezdim herhalde.

1|0
    0|0
  • Gelinlik hiç güzel değil zevksiz

1|0
    0|0
  • Gösteriş başka birsey değil

1|0
    0|0
  • çirkin şansı işte

1|0
    0|0
  • Umrumda değil, bence artık başkalarının özel hayatlarıyla uğraşmayı ve sorgulamayı bırakmalısınız. Adamın parası var istediği gibi düğününü de yapar istediği gelinliği ve yüzüğü de alır. Sizene bundan.

0|0
    0|0
  • Damat tam benlikmiş yaa çok tatlı

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...