Kapat

Bu stil benim saçmalığı?

Arkadaşlar tv8 diye bir kanal açılmış o stil benim mi bu stil benim mi öyle saçma salak bir sipastik belgeseli yayınandığı garip bir program var o kanalda. Bütün salakları toplayıp dans ettiriyorlar filan... Cidden bu belgeseli izleyen var mı? Varsa bu belgeselden ne anlıyorlar?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Belgesele hakaret etme lütfen

0|1
    0|0
    • Özür dilerim :/ sipastik tanıtım programı diye düzeltiyorum o zaman :/

• Geçen youtubeda denk geldi actim baktim basligi dikkatimi cekince kismetse olur da kızın biri heyecan olsun diye bayıldı o nasıl bayılma Allahım bari iyi rol yapanları alsalar ahddfjj😷😂

• Ahajahahaahah :D o yüzden sipastik belgeseli diyorum ya :D ablam yemek yaptığında mesela onu korkutmak için bayılma numarası yapmiştim iki dk içinde ambulans geldi :D yani sokaktan normal birisi olsa daha kaliteli olur bu programlar 😂😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sirk gibi bisey eglenmek amacli heralde izlenmesi🤔

0|0
    0|0
    • Bunu izleyen şahıslar 2-10 yaş aralığı sanırım o zaman :/

• İzlencek bir şey değil zaten dostum 1 dk kadar reklamına denk geldim kanepe arkasında uzaylı istilası izler gibi korkuyla izleyip biraz araştırıp kanalı sildim...

• 🖒🖒🖒🖒

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla öyle ya ülke elden gitse o mallar orda kıyafet deneyecek

0|0
    0|0
    • Kiyafet mi deniyorlar o programda :/

• Onu tanımıyorum izlemiyorum ben programı reklamında gördüm ünlü olmak için 3 kuruşa kıyafet alıp orda şan şöhret yürütmeye çalışan kızları 😀

• Tamam moda programı olduğuna ikna oldum :p

Yükleniyor...