İmkanınız olsa çocuklarınızı yurt dışında okutur muydunuz?

İmkanınız olsa çocuklarınızı yurt dışında okutur muydunuz?Ünlü model Çağla Şıkel, Uzay ve Kuzey için okul arayışına girdi. Çağla Şıkel, Emre Altuğ’la evliliğinden olan çocukları Kuzey ve Uzay’ın yurtdışında eğitim almasını istiyor. İngiltere’nin Londra şehri ile İsviçre’deki okulları araştıran ünlü manken, arkadaşlarına gerekirse çocuklarıyla birlikte bir süre yurtdışında yaşayacağını söyledi.

Çağla Şıkel hepimizin aklına şu soruyu getirdi: Türkiye'de okutmak yerine, çocuklarınızı yurt dışında okutur muydunuz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İmkanım olsa okul kurarım kendi çocuğumu ve başka zeki çocukları ücretsiz türk standartlarının çok üstünde eğitim almasını sağlarım. Yurt dışı okulları yurt dışı kültürünü barındırır, o ülkenin özelliklerine göre hazırlanmışlardır... Bu çocukların eğitimlerini anavatanlarında almaları fevkalade önemlidir. Belki kısa süreli kurslar için yurt dışı tamam ama temel ve orta öğretim eğitimi türkiyede olmalı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Evet , okuturdum

0|0
    0|0
  • Evet okuturum imkanım olursa. Türkiye'nin dengesiz eğitim sistemiyle psikolojik tedavi almasın çocuklarım.

0|0
    0|0
  • İmkan varsa tabiki mantıklı olan bu buradaki eğitim sistemi kesinlikle iyi değil kendim yaşıyorum biliyorum

1|0
    0|0
  • Evet imkanım olsa yurtdısında okuturdum cnku bizim okullarda egitim düzeyi sıfır.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de eğitim sistemi ortada..

0|0
    0|0
  • Belirli bir faaliyete ilgisi varsa, o alanda imkanım varsa yurtdışı eğitimini desteklerdim. Mesela dans vb. Yoksa çok da gerekli bir olay değil.
    Tabi imkanın olması da biraz zor.

0|0
    0|0
  • para bol tabi okutur. ben de okutmak isterim de hayırlısı tabi.

0|0
    0|0
  • Bunlar ünlü para b... gibi. Tabiki guzel olur Belli bir yas sonra ama Tr Okul sartlari zordur diye biliyom bazen zoru basarmak guzeldir

0|0
    0|0
  • Ya imkanim olsa orda yasarim ama imkanm olup duzenim buradaysa illkogretim burada okur lise uni yurt dsisi

0|0
    0|0
  • Okutmak isterim tabiiki.

0|0
    0|0
  • İmkanım olursa tabiki okuttururum ama yalnız bırakmam. Hep birlikte taşınırız

0|0
    0|0
  • Imkanim olsa birak cocugu kendim gider okurum.

0|0
    0|0
  • İmkanim varsa ben de yurtdışına yerlesirdim 😁

0|0
    0|0
  • ewet hem dil ogrenirler hemde farkli kulturleri gormus olurlar kotu bir yani yok bence

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • İmkanım olsa orda yaşarım

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • imkânım varsa okuturum.

0|0
    0|0
  • Umarım imkanım olur. en güzeli ve yararlıeı yurt dışında çünkü

0|0
    0|0
  • Hayır okutmam

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 5

• Sümeyye Erdoğan'ın kendisi bile Türkiye'nin eğitim sistemini eleştirmişti. Biri de çıkıp demedi ki ülkeyi baban yönetiyor diye ama... Velhasıl kelam vaziyet bu olunca imkanım olsa niye okutmayayım ki?

1|0
    0|0
  • İmkan olsa evet.

0|0
    0|0
  • Sen paran olsa türkiyede yaşarmıydın diye sor 😀

1|0
    0|0
  • İmkanım olsa ben yurtdışında okurum :D

0|0
    0|0
  • Mutlaka...