Hande erçel neden seviliyor?

arkadaşlar ben hande erçeli gerçekten sevmeyen biriyim sevmeme sebebim bana kendini beğenmiş samimiyetsiz oyunculuğu kötü geliyor bir de ben ne zaman kötü yorum yazsam ağzımı açtığıma pişman oluyorum konuştturmuyrlar insanları anlamıyorum bende merak ettiğim için bu anketi yapmaya karar verdim bence baştan 5. olan:)

• oyunculuğundan
    10%(2)7%(2)Oy Ver0%(0)
  • güzelliğinden
    19%(4)32%(9)Oy Ver71%(5)
  • samimiliğinden
    14%(3)11%(3)Oy Ver0%(0)
  • ekin mert daymazla sevgili olduğundan
    0%(0)0%(0)Oy Ver0%(0)
  • ülkemizde ergenin çok olmasından
    52%(11)43%(12)Oy Ver14%(1)
  • güneşin kızları ve aşk laftan anlamazdaki karekterinden
    5%(1)7%(2)Oy Ver15%(1)
  • burak denizle veya toga sarıtaşla partner olduğundan
    0%(0)0%(0)Oy Ver0%(0)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Güneşin Kızları dizisinde sevmiştim uyumlarını Ali karakteriyle olan. İyi diziydi, Emre Kınay'ı da sevdiğim için, bitmese diyorum. Hikâyesi de güzeldi bana göre. Ama öyle ona karşı sevgim yok, o dizide severdim o kadar... Zaten oyunculuk söz konusu değil bu tiplerde. Mankenlikten geliyorlar, bilgileri yok. Güzeller diye çıkıyorlar ekrana, reytingi güzellik sağlar, oyunculuk değil.

1|1
    0|0
    • aynı şeyleri düşünüyorum zaten bende gk de sevmiştim kızın güzelliğine de bir şey demiyorum zaten güzel ama işte aması var

• Aman, ne diyelim. Çok var genç böyle oyucu diye ünlü olan. :D Bu işler burada böyle dönüyor en azından. Başka ülkelerde de güzellik ön plan da belki, ama tiyatro sahnesinde işler değişir. Orada oynasınlar derim, güzelliklerinden ödün verebilirler mi bir de, bir karakteri canlandırırken? Meselemiz bu.

Erkekler Ne Diyor 2

• güzelliğğinden ammklk neden olcak laaa

0|0
    0|0
  • çekemiyosun

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Uzaktan yakından alakam olmadığı halde arada benzetildiğimden sempati duymaya başladım açıkcası

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum tek değilsin kendini begenmis Benciil birisi

0|1
    0|0
  • Ülkemizde ergenin çok olmasından.

0|0
    0|0
  • Guzel olduklari icin yoksa oyunculuk falan bunlar hikaye

0|1
    0|0
  • Ben sevmiyorum