Tom Hanks şeker hastalığı sebebiyle sinemayı bırakabileceğini açıklamış. Ne düşünüyorsunuz?

Alttan alttan da suçlayıcı bir tavırla "bazı filmlerde senaryo gereği kilolu olmam için abur cubur yenmeye zorlandım, şimdi çok pişmanım" demiş. Tom Hanks'in oyunculuğunu beğeniyor muydunuz, eksikliği hissedilir mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Vah yazık.. abur cubur yemek zorunda kalmış haspam..
    ölen madenciler, penye tozundan astım olan tekstilcilier, iskeleden düşen inşaatçılar, ve lehim dumanından kanser olan elektronik işçileri bile böyle zulüm görmemiştir iş hayatında..
    dümbük herif, yaşın olmuş bilmemkaç.. zaten bu yaşa gelince illa ki bir hastalığın çıkacaktı.. yemek yediğin kaba bok atmak niye?
    şu adama bir parçacık sempatim varsa, o da bu haberle sıfıra indi.

1|0
    0|0
    • sen iyi misin Sağlık her şeyin başında gelir Adam da abur cubur yediği için pişman olmuş ne var bunda

En İyi Kız Görüşü

• Tom Hanks efsane bir oyuncu. Elbette emekli olmaya karar verebilir. Bence bazı filmlerde kilo almamayı tercih edebilirdi, kabul etmeyebilirdi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Saçma bir savunma olmuş. Bu tür oyuncuların özel aşçıları avukatları doktorları diyetisyenleri oluyor. Zararlıysa onlar uyarırdı. Film başın 15-20 milyon dolar götürürken problem yoktu ama

1|0
    0|0
  • Eksikliği hissedilmez ama sağlam oyuncuydu..

1|0
    0|0
  • Sylvester Stallone'da perişan halde, ama 65 yaşında Cehennem Melekleri 3 filmini çekti be, ne koşuyor ama. :D Kendine bakmalı insan.

1|0
    0|0
  • bence çok iyi bir oyuncu
    ama o dönemde bazı şeyler doktor kontrolunde yapılmıyordu sanırım rol geregi olan durumlar
    şimdi daha farklı bazı şeyler ve oyuncular daha şanslı :) umalım ki bırakmaz

1|0
    0|0
  • Üzüldüm ilk önce sinemayı bırakacağı için ama sonra dedim ne bencil varlıklarız. Adam şeker hastası ben kendi zevkimi düşünüyorum umarım iyileşir ve istediği hayatı yaşar.

1|0
    0|0
  • filmini izlemedim galiba bu adamın

1|0
    0|0
  • Cidden üzüldüm, çünkü muazzam bir kişilikti oyunculuk olarak.
    Birkaç ay içerisinde 2 sinema filmine de gitmiştim "sully ve inferno" filmi, tabiki efsaneler arasında forrestta var..

1|0
    0|0
    • Inferno güzel miydi? Kitabında çok sıkılmıştım :/

• Aşırı güzeldi, her zamanki gibi farkını ortaya koyuyor ve hiç sıkılmadım. Filmin İstanbul'da geçmesi de ayrı bir heyecan katıyor filme

• Geçmiş olsun..
    Adam daha çıtayı nereye yükseltecek?

Bütün filmleri güzel..
    Yeşil Yol..
    Forrest Gump efsanedir zaten..
    Yenilere yol açsın rekabet oluşsun.. ;)

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Şeker hastalığının abur cubur tüketmekle büyük bir ilgisi yok. Tabi yinede kilo alırken bile sağlıklı bir şekilde kilo almak gerek. Tok Hanks'i severim gözümde eşsiz oyunculardan biridir eksikliğini sevenleri olarak illaki hissederiz. Bu adamın birkaç tane tek başına oynadığı filmler var hiç sıkılmadan izlettiriyor gerçekten kaliteli oyunculardan biridir.

1|0
    0|0
  • Suçlayıcı bir tavır almasına gerek yoktu.
    Bu maalesef oyunculuğun fıtratında var.
    Thor karakterini canlandıran Chris Hemsworth önceden çok cılızdı.
    Sırf Thor karakteri için vücut yaptı adam...
    Aynı şekilde Tom Hanks ödüllü filmi Yeni Hayat için çok fazla yıpratmıştı kendini...
    Özellikle Christian Bale Makinist adlı filmde ki rolü için bir deri bir kemik kalmıştı.
    Aynı Christian Bale Batman filminin başrolünü teklif aldığında vücudunu geliştirmişti...

1|0
    1|0
  • Bırakıp bırakmaması ile ilgilenmem ama çok iyi oyuncu olduğu kesin...

1|0
    0|0
  • Cast away en sevdigim filmi.
    En iyi oyunulardan,

Yesil yol da da efsaneysi..

Eksikligi elbette hissedilir.

1|0
    0|0
  • Hey! Dostum bu gerçek mi?

1|0
    0|0
  • eski performansı yok zaten yeşil yol ve forrest gump onun tepe noktasıdır bu saatten sonra o noktayı yakalayamaz zaten

1|0
    0|0
  • Sully filmini izledim en son. Pek sanmıyorum eksikliğini hissedeceğimi.

1|0
    0|0
  • Bıraksın sağlık daha önemli

1|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm

1|0
    0|0
  • yeşil yol apollo 13 ve er ryan da gerçekten çok iyiydi..
    üzüldüm..

1|0
    0|0
  • oyunculuğunu en beğendiğim aktörlerden biridir kendisi geçmiş olsun :( sinema için kötü haber.

1|0
    0|0
  • O kim ya :o

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 13

• Yaa forrest gump gitmesin😒

1|0
    0|1
  • Benim için farketmez 😂😂

1|0
    0|0
  • Tanımıyorum kendisini

1|0
    0|0
  • Hicbo sey

1|0
    0|0
  • Şeker hastalığı oyunculuğa engel değil ki.

1|0
    0|0
  • Eksikliği tabii ki hissedilir, öz babamdan daha çok seviyorum ben bu adamı djfkjf üzüldüm.

1|0
    0|1
  • Çok beğendiğim oyuncudur

1|0
    0|1
  • hissetmem

1|0
    0|1
  • tabı kı de onun fılmlerı efsane sınema dunyası yasa gırmelı bırakırsa

1|0
    0|0
  • Sağlık şöhretten de önce çünkü haklı adam