Televizyonda gıcık olduğunuz sinirinizi bozan reklamlar var mı sizin de?

Çok sinir bozucu gıcık eden kalkıp televizyonu kırdıracak saçma sapan reklamlar gördünüz mü?
Ben Anaçiya babaçiya halaçiya dayıçiya dolçiya reklamı sinir ediyor ve şu anam avradım olsun gerçek bal bu 10kilosu 1 lira diye çıkan reklamlardan dolayı sinir hastası olmak üzereyim

Güncellemeler:
Unuttum ya Didi reklamında oynayan kadın çıkınca hele konuşunca beynim uyuşuyordu didiiiiiiii iç didiiiii diye çıktığı günden beri dizi almıyorum nefret ettirdiler

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben hayko cepkinin lipton reklamında ve lc waikiki reklamındakı vay kı kı vay vay sarkısına cok kurulmustum :D :D

0|1
    0|0
    • Evet Nefret ettirmeye mi çalışıyorlar acaba karşı firma mı yapıyor bu reklamı proveke eder gibi 😂

• İşte ben de boyle dusunuyorum ama etrafımdakılerın teshısı ruh hastası :) Çünkü hepsı doktor cok duzgun ınsanlar ya hanı ondan sanırım :D:D

• Onlar tamamen kaçık😋

En İyi Erkek Görüşü

• 1: Şu çikolata imalatçısı Pascal Nouma, nın reklamı No.1 çikolatalı gofret nobre mi ne nobresi abi no:1 çikolatalı gofret abi iyidir abi birde her reklam arasında peşpeşe üç dört kere yapıyor televizyonu kaldırıp camdan aşağı atasım geliyor.
    2: Günde 1000 kez yapıyor bu reklamı, abi ya benim eski dalış tüpü çek yükle mesaj at letgo ile kolay sat let gooo e.. nin a. ı eşşş... ş. k😂😂😂
    3:Şimdi bu buz dolu havuzun içine atlayarak sprite nasıl serinletiyor onu göreceğiz suya düşen şempanze gibi sesler çıkaran kara çocuğa sinir oluyorum s. ki taşşağı dondu kara kızanın buz gibi suya atlamaktan bebeleri olmayacak..😁😁
    4: Aaaaaaa bıktım Aaaaaaa bıktım Aaaaaaa bıktım Aaaaaaa bıktım de hadi s. kt. r. n mk ne oluyor lan😂
    Aaaaaaa bıktım üst kısımları iki kat fazla kirleniyor vanish kosla falan fıstık illallaaahh geldi artık 😏😏

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Beni de çıldırtıyor aynı reklamlar ya😔😔😔😤

0|1
    0|0
  • bir kadın çıkıyo ya fakat one fakat one one one one :) harbiden o nedir ya :) daha birsürü vardı bu burda kalsın yazacam :)

0|0
    0|0
  • Televizyon izlemiyorum 😊
    Gıcık olduğun reklam çıkarsa değiştir kanalı veya sesini kapat 😄 Sinirlenme boşuna :)

0|0
    0|0
  • Dana işte anaaam diyen adam :D

0|0
    0|0
  • TV izlemiyorum ciddi ciddi bir ara nette trivago saçmalığı vardı o asap bırakmadı asd

0|0
    0|0
  • Tv izlemiyorum :)

0|0
    0|0
  • İzlemediğim için yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Abi hiç teleizyon izlemem :D

0|1
    0|0
  • Televizyon izlemiyorum ya, saçma geliyor.

0|0
    0|0
    • Herherde denk geliyor kuaförde kafede orada burada misafirlikte sinirden saçımı yolacaktım didii reklamı yüzünden

• türk kanalı izlemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...