Siz birini bulamıyorken millet boşanma arefesinde evlilik hazırlığı yapıyorsa adalet nerede?

Tanrım, tek başına koyma kullarını okey ama "millete gani gani, bana gelince hani?" durumu da olmasın. Daha geçenlerde kocasından kaçan ve boşanma aşamasında olan Tuğba Özerk, "3. kez evlenir misiniz?" sorusuna, "Allah'ın hakkı 3'tür." demiş. Sonra "bu kadar insan neden yalnız?" felsefesi yapmak zorunda kalıyoruz. Çünkü hakkımızı yiyorlar. Herkes elindekiyle yetinse daha güzel olmaz mıydı? Sizce adalet bu işin neresinde?
Siz birini bulamıyorken millet boşanma arefesinde evlilik hazırlığı yapıyorsa adalet nerede?

0|3
6576

En İyi Erkek Görüşü

• ''Sonra "bu kadar insan neden yalnız?" felsefesi yapmak zorunda kalıyoruz. Çünkü hakkımızı yiyorlar. Herkes elindekiyle yetinse daha güzel olmaz mıydı? Sizce adalet bu işin neresinde? '' Kusura bakmayın ama inanılmaz avam ve cahil bir yorum burası.

3. evliliğine yelken açmış biri kıskanılır mı yahu? Ben buna neden meraklı olayım, yahut ben bunu neden sorgulayayım ki?
    Milyarlarca insan var; bunu mu düşüneceğiz? :)))) Tuğba Özerk Sesini beğendiğim biri mesela, ama kişilik olarak ilgilenmem yani nasıl yaşarsa yaşasın; ''benlik'' yaşamlar değil ki zaten bu ünlülerin sürdüğü.

O açıdan ne yaparlarsa yapsınlar; herkesin kısmeti bir yerdedir, bulmasını bilmesi yeterli.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkes elindekiyle yetinse olmaz. Gerçekten ben gibi mutsuz olan kişiler çok var ama fedakarlık yapıp düzelmesi için çablayan hep ha gayret diyen ama emeğinin boş yere gitmesi kadar kötü birşey yoktur.
    Adalet yok bu dünyada. Evlilik evcilik oynuna benzemiyor malesef.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 75

• oyle diyorsunuzda mesaj atinca abaza oluyoz bu yuzden iste. her erkegi ayni gordugunuz icin !

2|1
    1|0
  • Tuğba özerke denk geleceğime sap kalayım daha iyi

0|0
    0|0
  • ben bir kere evlenirim..
    o da ömürlük olur..

4|0
    0|1
  • sankı para bu elındekıyle yetınse dıosun nasıp kısmet ısı kanks

1|0
    0|0
  • Umarım benim gibi aradığınızı kırk yaşında bulmazsınız, nasip, nasip ama aramak lazım oturup beklemeylede olmuyo herkesten kaçmaylada

0|0
    0|0
  • Adalet yok

0|0
    0|0
  • benim hakkimi da birileri yiyor 😒

0|0
    0|0
  • Bu dünyada eşit olan tek şey herkesin ölecek olmasıdır onun dışında birşey yok

0|1
    0|0
  • ömründe 40 kere evlenip boşanan var. ben bile 28 yaşındayım istesem 40 kere evlenirdim ama evlenmek için mi evlenmeli yoksa aşık olup sevdiğin için mi

0|0
    0|0
  • Adaleti bulunca haber ver lutfen

0|0
    0|0
  • Neden yanlızsın biliyor musun? Mesela şuanda mesaj atsam naber desem cevap vermediğin için. Sonra tutup burada bence ağlama. Kendiniz itiyorsunuz. Bunun %60 ı sizin suçunuz geriye kalanda %40 barzoların suçu.

0|1
    1|0
  • 1 hakkımı kullandım hayırsız çıktı 2. si hayırlı olur inşallah. Ama onlar gibi zevkine evlen boşan degil benimki. Onların yaptıgı yasal o. p...

1|0
    0|0
  • Bu kadın çok tehlikeli

0|0
    0|0
  • Adalet yok ki

0|0
    0|0
  • İmtihan dünyası

0|0
    0|0
  • Böyle isyan etmeye devam edersen daha çok ararsın

0|0
    0|0
  • Yiyorlar tabi

0|0
    0|0
  • bu bile koca buluyor alan var beni yok :(

0|0
    0|0
  • O ayak ne yahu

0|0
    0|0
  • Haklısın abi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    55

Kızlar Ne Diyor 64

• Adamlar rahat, evlenirim istediğim gibi çıkmazsa boşarım kafasındalar. Paraları bol nasıl olsa. Boşanmadan da bir sürü tazminat ohhh yan gel yat kebap. Adamın evde kalırım, kimse beni almaz, aman huzurum kaçmasın derdi yok. Çünkü onlar ünlü ve zengin.

0|1
    0|0
  • uzun ve derın bır konu...
    yalnızlık allaha mahsus bır durumken,
    armudun sapı copu denemzse herkes bırılerını bulur dusuncesındeyım :)

0|0
    0|0
    • DOĞRU Ama yalnızlık kaygisiylada evlilik olmaz ki...
      Bu HAYATTA birşeyleri bazen YAPMAMAK yapmaktan daha HAYIRLI...

• HAKLISIN SANA KATILIYORUM...
      ZATEN OLGUN AKLI BAŞINDA BİR bayansınız ama evlilik hassas bir konu her YÖNDEN insanın içine sinen doğru insanla olmalı!!!

• @CHARİSMA_MAN_34 kesınlıkle dogru ınsan... ama kımın dogru oldugu bılınmez kı... buyuk sans buyuk kumar... ama evlılıgı mutlaka her ınsan yasamalı kanısındayım.

*bu arada sıte kuralları ıcerısınde buyuk harf kullanımıza dıkkat edersenız. sızın acınızdan daha ıyı olur. gorusunuz kaldırılmaz.

• Dünyaları yese de senin nasibini yiyemez. Sıkıntı yapma

1|0
    0|0
  • Yani bitane olsun sonsuz olsun...

0|1
    0|0
  • Boşanma hazırlığı yapmak yerine hiç ilişki yaşamamak daha iyi gibi yahu.

0|0
    0|0
  • Dünyanın hiç bir yerinde adalet yok zaten 😂😂

0|0
    0|0
  • this is adalet?

0|0
    0|0
  • bu soruyu sorduğunda göre evde kaldın galiba

0|0
    0|0
  • Neticede bosandiklari adamlar da evleniyor sayisal anlamda bir adaletsizlik yok bence. Ama asil adaletsizlik surada basliyor; 3. evliligi yapmayi dusunecek kadar ilk 2 evlilikte mutsuz olmus dogru insani bulamamis kimisi de ilk evliliginde dogru insani bulmuş. Asil adaletsizlik bu degil mi? Mutlu olmak konusunda var bir adaletsizlik.

0|0
    0|0
  • Birini bulmak sorun diil ki, birbirini bulabilmek önemli.. .

0|0
    0|0
  • Allah bilir

0|0
    0|0
  • Onlarınki de evlilik mi ya... onlar için bir oyun evlenip boşanmak.. çok kolay yapıyorlar bu işi. Bir tane olsun son nefesime kadar onunla yaşayayım.

0|0
    0|0
  • Nebilim ben kader mi neyse

0|0
    0|0
  • Evlenince de soğuyorlar işte adalet burda.
    Evlenince çekmedikleri azapları çekiyorlar şuana kadar birbirine aşık olan evliler görmedim hepsi evlendikleri için birlikteler okadar.

0|0
    0|0
  • Adalet yok kesinlikle yok

0|0
    0|0
  • Bekar kizlarin hakkını yiyorlardir 😐😐

1|0
    0|0
  • Onun aldıklarını ben almam zaten. Benim için sorun yok.

0|0
    0|0
  • Böyle insanların gerçekten kafasında hastalık olduğunu düşünüyorum ve dediğini kesinlikle doğru buluyorum. Elindekilerle yetineceklerine daldan dala atlıyorlar. Hepsi kafayı yemiş bana sorarsan.

1|0
    0|0
  • Millet bir tane bulamıyor bunlar iki üç kere evleniyor boşanıyor hem de davullu zurnalı düğünler yapıyorlar insan şaşırıyor.

0|0
    0|0
  • Ulu orta sebepsiz yere ölen çocuklar için işlemeyen evrenin adaleti senin aşk acına mı işleyecek sandın?

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    44
Yükleniyor...