Kapat

Evleneceksen Gel Programında Merveye Niye Talip Çıkmıyor?

Evleneceksen Gel Programında Merveye Niye Talip Çıkmıyor?
Taş gibi kız, Türkiye şartlarına göre üst düzeyde , niye bu kıza çok az talip çıkıyor anlamadım :D

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• bir ara denk gelmiştim, çocuğu varmış bunu sorun ediyorlardı, mantık seviyeleri yerlerde insanların ama evlendirme programlarının hepsi yalan dolan zaten 😄

0|0
    0|0
    • program açısından yalan dolanlık durum yoktur yarışmacıların gündemde kalma ve hazır otel merakı kendi işlerini uzatma bahaneleri oyunları vardır. Onunlada zaten program ekmek kazanıyor , montajlarla falan reyting yükseltiyorlar.

Yok be bende sorun ederdim çocuğu olmasına , kendi çocuğu olmasını ister insan.

• içeriğini bilmem de insanların hal ve hareketlerinden ne kadar yalan olduğu belli oluyor, yani bir çocuğa bakacak yeterlilikte olmayanlar gitmesin zaten ama çocuk masum bir şey, sizinde olur beraber büyürler bir tane var diye hiç olmayacak değil zaten ama dediğin gibi çok güzel bir kadın😄

• çocuğun yaşına göre yeni baba adayını kabullenmeme veya hala yaşıyorsa eski öz babasını isteme, annesiyle babasını tekrar barıştırma uğraşı falan.
      Bir de insanın kendi çocuğu olması farklı bir şey bence, kendi çocuğun olmadığını bile bile babalık yapmakta çok zor.
      O durumlar çok sıkıntılı yani ben bulaşmazdım çocuğu olana, yani yeterlilikle alakası yok

En İyi Erkek Görüşü

• yalan dolan hepsi
    o programda solmaz mıdır nedir ondan oluşuyor fiğerlerine zaman kalmıyor

0|0
    0|0
    • herkesin ağzında sakız gibi yalan dolan, sebepse adamların reyting için kullandığı herşeyi seyircinin önüne montajlanmış bir biçimde çıkarması ki bence gayet normal :D

• lan üşeniyorum dedim ama birsürü şey yazdım öfke böyle bir şey işte

• 1. Üslubu düzelt olay çok farklı yere taşınır. Öfkenin babasını görürsün.
      Varsa bildiğin şeyler , bilinçsiz olduğuma inanıyorsan söyle de bilelim. Bilmiyorsan geri çekil.!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Cok guzel kiz

0|0
    0|0
  • O program kurmaca

0|0
    0|0
    • delilin var mı

• hergün aynı olaylar oluyor, dikkat et hep nerde saf insanlar var programda

• çünkü insanlar değişmiyor :D
      klasik olaylar , programda bu tür özel ilişkileri göz önüne çıkartarak reyting kasıyor lakin kurmacalık bir durum oldugunu sanmıyorum

• E sen git madem

0|0
    0|0
  • Güzel kızmış

0|0
    0|0
  • Haklısın eh sen git? 🤔🙂

0|0
    0|0
  • Evet güzel

0|0
    0|0