Mesleğinizin zirvesinde olsaydınız, eğitim almaya ve okumaya devam eder miydiniz?

Mesleğinizin zirvesinde olsaydınız, eğitim almaya ve okumaya devam eder miydiniz?GQ Türkiye tarafından 'Yılın Adamı' seçilen Kıvanç Tatlıtuğ dergiye özel bir röportaj verdi.

Kıvanç Tatlıtuğ, "En iyi aktör olarak oyunculuğa yeni başlayan bir gence öğüdün ne olur?" sorusuna şu yanıtı verdi.

"Aktörlükte görünümünüz önemli ama üzerine koymazsanız hiçbir değeri yok. Ben de Best Model seçildim. Ama üzerine İletişim Tasarımı ve Sinema Oyunculuğu eğitimi aldım. İngilizcemi çok iyi seviyeye getirdim. Şimdi İngilizce İşletme yüksek lisansı yapıyorum. Yani öğrenmeye hala devam ediyorum. Çünkü bildiğimin, öğrendiğimin üzerine koymazsam izleyiciyi etkileyemem." diyerek eğitim aldığını, ve okumaya devam ettiğini söyledi.

Peki siz kariyerinizin zirvesinde olsaydınız, ya da iyi bir işiniz olsaydı okumaya ve eğitim almaya devam eder miydiniz, kendinizi geliştirmeye devam eder miydiniz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsan canıyla uğraşacağım için tabiki kendimi güncellemeyi isterdim.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ederdim. Kıvanç Tatlıtuğ gerçekten çok geliştirdi kendini. Özellikle Kuzey Güney'de çok iyi bir aktör olduğunu kanitlamisti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• evet devam ederim

0|0
    0|0
  • Evet. Kendimi çoğu konuda en iyiye taşımayı amaçlardım

0|0
    0|0
  • Şu an mesleğimden memnunum ve zirvesinde gözüm yok çok şükür.

0|0
    0|0
  • boşuna sevmiyorum kıvanç ı 😄

0|0
    0|0
  • Hayır etmezdim, o eksik kalan eğtim hayatını parası neyse verip özel okuldan alıyor olabilir.14 sene eğtime çok bile, bu eğtim sisteminde. Vaktimi daha fazla çalamazlar.

0|0
    0|0
  • o kadar iyi olsam ben de devam ederdim heralde :D

0|0
    0|0
  • Alakasi yok yani Türkiye de bunun bir onemi yok cunku turk insanlari sadece goruntuyr bakiyor malesef

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama kendini geliştirmeli kişi...

0|1
    0|0
  • Ne olursa olsun etrafta yeni limanlar vardır ve bir alanda profösyonel olmak bana göre değil her alana yönelmek her alanda yardım sağlamak en iyisi

0|0
    0|0
  • evetttttt

0|0
    0|0
  • Kesinlikle dil eğitimi alırdım. İtalyanca ve fransızca öğrenmek isterdim

0|0
    0|0
  • Evet, gelişim iyidir.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle dil eğitimi alırdım.
    Bu devirde ve gelecekte üni diplomasi değil dile bakacak herşey.

0|0
    0|0
  • Bahsettiği olayın Türkiye'de geçerli değil. Acı gerçekle yüzleşsin.

0|0
    0|0
  • Öğrenmenin yaşı yok tebrikler kivanc tatlituga adam harbi kendini geliştiriyor

0|0
    0|0
  • Etmezdim

0|0
    0|0
  • Öğrenmenin yaşı da yok, sonu da..
    Devam ederim/etmeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • evet çünkü bilgi sonsuz ve her öğrendiğim bilginin beni daha çok donattığını, sardığını, büyüttüğünü düşünüyorum

0|0
    0|0
  • tabikide

0|0
    0|0
  • ne gerekiyorsa işim için okumaksa okurum eğitim lazımsa eğitimimi alırım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim mesleğimin zirvesinde olmanın tek yolu zaten eğitime devam etmek😄