Siz ünlü bir oyuncu olsaydınız ders çalışıp okur musunuz yoksa hayatımı kurtardım ne gerek var mı dersiniz?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin genç yıldız Ece Hakim Harvard'ı kazandı. Harvard Üni. de %120 burslu psikoloji kazanan Ece Hakim için set arkadaşları pasta kesip kutlama yaptı.Siz ünlü bir oyuncu olsaydınız ders çalışıp okur musunuz yoksa hayatımı kurtardım ne gerek var mı dersiniz ?

Bu kutlamayı Deniz Çakır sosyal medya hesabından “Kıymetlimiz, bitanemiz… Ece’miz Harvard’ı kazandı.. hem de %120 bursla… Hem de gece gündüz sette çalışıp, kıyıda köşede hep ders çalışarak… ve iki taraftan da hiç taviz vermeden… O kadar duygulandım ki.. ve şu zor günlerde içim umutla doldu.. Sen çok güzel işler yapıcaksın Ece.. Aydınlığını, ışığını, enerjini hepimize bulaştır… Gurur duyuyorum seninle güzel kuzum…” mesajı ile tebrik etti.
Siz ünlü bir oyuncu olsaydınız eğitiminize önem verir miydiniz yoksa ne gerek var eğitime zaten hayatımı kurtardım mı dersiniz?

Hadi bakalım pamuk eller klavyeye, tuşlara

1|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben yine de okurdum ama öyle üst bir şeyler değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Cem Yılmaz dediği gibi "para kazanmak için 10 sene okuyoruz sonra hayatın böyle olmadığını anlayınca 10 sene öğrendiğimizi unutmak için 10 sene uğraşıyoruz"

1|0
    0|0
  • %120 ne harvarddan para mı alcak

4|0
    0|0
  • okumam

1|0
    0|0
  • ben halen işim gücüm yerimdeyken lazım olan eğitimlere vaktimi ayırıp alıyorum ki böyle olmalı bunu para için değil içsel huzur için yapmalı insan öyle olunca daha fazla kazanıyosun emin ol özgür hissediyosun kendini

1|0
    0|0
  • Kesin ip var yoksa nasıl kazansın orayı :D

1|0
    0|0
  • ben oyunculuğa devam ederdim ya

1|0
    0|0
  • Tadını çıkarırdım

1|0
    0|0
  • okurum

1|0
    0|0
  • okurum tabi okumak kulfet değilki. iş hayatının yanmında hiç bişey

1|0
    0|0
  • bu kızı bende seviyorum çok hoş kız

1|0
    0|0
  • Helal olsun

1|0
    0|0
  • Şuraya bak millet hayatını 2. defa kurtarıyor. Biz 1 defa bile kurtaramadık :D
    Hala okuyupta bir yerlere gelme hevesindeyiz :D

1|0
    0|0
  • Vermezdim

1|0
    0|0
  • olursam biraz düşünürdüm.

1|0
    0|0
  • hayat dinamıktie statik olursanır bitersiniz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Biz sete gitmeden kıyıda köşede çalışıyoruz 😂
    Duruma bağlı sanki ama bir diploma da güzel olur.
    Özellikle vikipedia sayfa da "okulu bıraktı" yazılmaması için 😅

1|0
    0|0
  • Helal olsun cidden cogumu yapamazdi veya yapmazdi

1|0
    0|0
  • maşallah kıza. Kız gibi aklım olsa okurdum. Baktım olmuyo bıraktım okulu...
    zengin olsamda aynı şekilde aklım keserse okurdum kesmezse parayla diploma almak için okurdum

1|0
    0|0
  • Oyuncu olsaydım bence eğitimime devam ederdim. Oyunculuk garanti bir meslek değil. Dış görünüşle yapılıyor. Yarın başımıza ne geleceğini bilemeyiz. Hasta oluruz, kilo alırız, saçlarımız dökülür... O yüzden hayatımı garanti altına almak için okurdum diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • İlim şart, okurdum.

1|0
    0|0
  • okurum da oyunculuk ta yaparım

1|0
    0|0
  • helal olsun harvard demek. oyunculuk çok sağlam meslek değil ki bugün varsın yarın yoksun. o yüzden ya ben oyuncu oldum neden okuyayım demek saçmalık olur.

1|0
    0|0
    • kazandığın parayla zaten çalışmana gerek kalmıyor ki o zamana kadar yine bir set bulursun tanıdıklar vs. yoluyla :D

• Çok güzel bence kizin yaptigi okurdum bende😀

1|0
    0|0
  • Okurum ben garantiye alırım kendimi.

1|0
    0|0
  • Kazanamazdım soruna cevap bile düşünmiycem bundan dolayı 😂

1|0
    0|0
  • helal olsun valla

1|0
    0|0
  • Garanti okumazdim 😂kiza helal olsun ne diyim

1|0
    0|0
  • Okurdum.

1|0
    0|0
  • Verirdim

1|0
    0|0
  • okurdum. ve haberi okurken gurur duydum. bence okuyan sanatcilara daha cok ihtiyacimiz var. ayrica okudugu bolum meslegi icin avantaj saglar.

1|0
    0|0
  • Eğer oyunculuk konusunda kendimi geliştirmek istersem okurum ya da başka bir mesleğe yöneleceksem.

1|0
    0|0
  • giderim tabiki bence sinema dizi hobi olmalı

1|0
    0|0
  • %120 nasıl burs oluyor? biraz aydınlatsanıza beni cahıl kaldım.

1|0
    0|0
  • Okumak ufku genısletır para ve kultur aynı degıldır

1|0
    0|0
  • Okurdum

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...