Emrah Karadumanın Aleyna Tilki ile çıkması çocuk istismarı değil mi?

Aleyna Tilki her ne kadar çocuk gibi davranmasa da ve düşünce olarak çocuk olmasa bile yasalara göre çocuk kabul edikdiğinden Emrah Karaduman la olan ilişkisi istismar kabul edilmez mi?

• Evet bu bir istismar
    64%(503)65%(775)Oy Ver65%(272)
  • Hayır değil
    36%(278)35%(426)Oy Ver35%(148)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın sorun kızın sevgilisinin olması değil. Sorun kızın yaşı ve gay barda yarı çıplak bacak sallaması
Bu bir istismar!!

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bana göre istismar.15 Yaşındaki çocuğun başını kapat türban tak desen yobaz derler.15-16 yaşındaki kızın sevgilisi olsa çağdaş öpüşse cağdaş. Kesinlikle emrah mıdır nedir o bebe bana göre sapıktır.18 Yaşına girmemiş birisi doğal olarak reşit değil ayrıca aralarında 8 yaş var. Kesinlikle cinsel istismar.

5|1
    2|1

En İyi Kız Görüşü

• İstismar değil diyenler aynı yaşta tesettürlü bir kız ve sarıklı sakallı bir erkek olsa hayır istismar değil aşk diyebilirler miydi yine bu duruma

3|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 67

• Çıkması değil birlikte olması istismar olur.

1|0
    4|2
    • Eksilenecek ne var bunda. Lisede sevgili olan herkes istismarcı o zaman.

• o kızı kullanıp atsında görsün küçük o. rospu gününü ayar oluyorum o aleyna or. ospusuna

5|3
    1|1
  • biz olsak öyle durumda sapık derler cezaevine atarlar ki ben utanırım yani okadar küçük bı kız ile (aleyna hariç) adalet herkes için adalet ya kalksın bu kural ya da herkese uygulansın...

3|2
    0|0
  • Solculara gore erkek yobaz olmadigi icin normal erkek imam olsaydi sapiklik olurdu

5|2
    1|0
    • Sağı solu yok bu istismardır

• Eğitim seviyesiyle alakalı aslında bu. Sabaha kadar tartışsak sonuç değişmez. Kafalar değişmedikçe bir bok olmaz

• @ωαтcн demin soru gordum sevgilim elleyerek goguslerimi buyutmek istiyo diye daha ne diyimki egitimde versen yine yapan yok bu sadexe cinsellikte degil cogu alanda

• Umrumda olacak o kadar konu var ki bu konu umrumda bile değil, canları cehenneme...

6|0
    0|1
  • kızlar istismar değil demişler biz yapsak sapik oluruz a...

3|4
    0|0
  • Ailesini onu gece kulüplerine göndermesi istismar değilmi? Bence önce ailesini içeri almalılar.

5|0
    0|0
  • kızım o fake haberdir. kız su anda piyasanın tam ortasında. her türlü haber cıkar onun için. aslında bence güzel mantık. baska haberler olacagına emrah abisi diye haber cıkartın. gaztecilerde eylensin işte bu haberle. hemde sacma salak haber yapmazlar boylece. yarın sert bı kavga ıle ayrılırlar da.
    ben acıkcası 18altında bir kıza cocuk demem. yasalara göre cocuk ok. ama bana gore kimisi erken olgunlasır hatun olur artık. cocukluk gecmıs bence kendınden artık. ama tabi toplum hazır degıl. yasalara gore cocuk. yıne de oyle davranılması dogru olan. ama emrah amcayı ayıplamıyorum kendi sahsımda. ben bu konuda ozgurlukcuyum alan memnun satan memnunsa sıkıntı yok. alıagaogluda cıkar kendınen 40 yas kucuk cıtırla. ya da terside olur. seks te yaparlar banane. yapsalar da onların kararı. bence yasa takılmamak gerek zamanında justin biberde herhaltı ediyordu. kızın ailesi denizler kadar genisse kızda ok se bence sorun yok. dekolteli klip cekse yadırgamam. onemli olan ergenlıge gırmesı. ama gay bar bence abartı olmus dogru haber olmamasını umut ederim. bu kız daha gaymay bu işlere hazır değildir kanımca. belliki bu yoldan yürücek kendisi. iyi de kazanır. ünlüde olur. imkanları da olur. söhret saygı itibar para ask sevgılı hepsi olur. ama sesi kötü bence. erkek gibi sesi var

1|0
    0|0
  • Eski cumhurbaşkanı Apdullah gül 29 eşi 14 yaşındayken evlenmiş oda istismar yapmış o zaman onuda alsındanlar sokakta dolaşan 18 yaş altı bir çok kız kendinden büyük erkeklerle geziyor iradeye bakmak gerek

3|3
    6|2
    • Onla bu bir değil bu nasıl bir benzetme? O zamanlarda çoğu kadın erken yaşta evlenmiştir yorum yapmak için yorum yapmayın düşünün biraz

• Cumhurbaşkının evliliğimi? @Lanetliveşanssız

• Evet. 14 yaş çocuk daha.

• Biz yapsak adımız sübyancıya çıkar

3|3
    0|0
  • bu ayrımı her ne kadar ilişkilerinin boyutu belirleyecek olsa da o çocuğun duygularından faydalanıp üstünden para kazanma çabası varsa bay emrahın bu durum herşeyden önce insan istismarıdır

1|0
    0|0
  • yahu ne çok dertsiz bir hayatınız varmış. Herkesin dilinde aleyna tilki. yok yaşı küçük içkili mekanda çıkıyormuş yok yaşı küçük emrah karadumanla şaapamazmış. Size ne yahu size ne? Bu sitedeki kızların sordukları soruları okuyunda sonra eleştirin aleyna tilkiyi. kızlık zarını diktirmekten arkadan yaptım hamile kalır mıyım soruları ve daha niceleri hergün paylaşılıyor. Herkes kendi kapısının önünü temizlesin önce sonra elalemi eleştirin.

1|0
    3|0
  • Ulan varya su olayi cuppeli sarikli biri yapsa butun beyaz turkler ortaligi ayaga kaldirir ab ulkelerine mektup bile gonderilirdi :))

1|2
    1|0
    • iyi de herkes bir ara ayaaga kaldırdı bu olayı... O zaman magarada mıydın?

• yarı cıplak fotonun amacın ne? Ucuz tiplerden sıkılıdım.

• Açikta bir yer mi gordun?

• Lisedeki sevgilinizi iceri alsinlar o zaman 😂

2|5
    2|0
  • 2 sene sonra aklı başına gelir mi demek istiyörsünüz

şu an aklı yok, 2 sene sonra olacak yani...

Bilmem.. Resmi olarak çocuk olsa da, biyolojik olarak çocukluktan çıkmış

Ama tabi istismar edilmemeli.

0|0
    0|0
  • sırf bana versin diye unlu yaptim diyecek yasli olunca

2|0
    0|0
  • Evet, istismar

1|1
    0|0
  • çok. kötü bir örnek özellikle ünlü denilen kişilerin böyle yapması diğer insanlarda da aynı düşüncenin oluşmasında büyük etkisi olacaktır.

1|1
    0|0
  • sakallı biriyle küçük bir kızın evlenmesiyle kiyaslanmis durum. Orda kiz çocuğu satılıyor ya da zorla evlendiriliyor ya da olayın ciddiyetinde değil kızcağız. Burda eğer varsa boyle bir iliski kizin özgür iradesi. Hiçbir baskı yok. Ama ben etik görmüyorum. Iki tarafından kendi iradesi olduğundan istismar da diyemiyorum

0|0
    4|0
  • kesinlikle bir istismardır. fakat sadece karaduman 'ın değil tilki'ye iş verenlerin de istismarıdır.

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    47

Kızlar Ne Diyor 77

• iyy pedofil karaduman.

0|0
    0|0
  • İstismar vs demıyenlerı anlamıyorum ben kendı cocugum oyle bısey yapmasına karsı olurum ve boyle ornekler oldukca cocuklar etkılenır gelecegı dusunerek yorum yapılmalı bence aleyna tılkı falan kıskanılıyo dıyende sacmalıyo banane elın kızından haklı ama televıxyonda goren cocuklar onu dogru kabul edecek

2|2
    0|0
  • Hayır ayrıca kız o kadar sahnelere çıkıyor, yarı çıplak dans ediyor içkili mekanlarda da bunlar varken erkek arkadaşının olmasını mı yadırgadınız?

Olabilir erkek arkadaşı. Bu ilişkiye girdikleri anlamına gelmiyor. Kız daha 18 olmadı. İleri boyutta bir şey yaşadıklarını sanmam.

Siz de bir enteresansınız haa, 18 yaşına gelmeden sevgilisi olan kimse yokmuş gibi. Neyin kafasındasınız? Zaten şimdiki liselilerin hep sevgilisi var, kız ünlü diye adamı yargılamanın anlamı yok.
    O zaman çoğu genç istismarcı? Öyle mi? Emrah dediğiniz adam öyleyse, diğerleri de öyle. Dediğiniz abartıdan ibaret.

1|0
    3|2
    • Soruna cevap verdik, sorunda kızın bacak sallandırması mevzusu geçmiyordu.

Emrah denen adamın yaşını bilmem ama genç biri diye biliyorum, Aleyna denen kızın da bulunduğu durumun çok yanlış olduğunu düşünüyorum. Bu ayrı mevzu, erkek arkadaşının olması ayrı mevzu çünkü istismar apayrı bir olay.

Çoğunuz liselilerin aşkını yadırgamazken konu ünlüler olunca ayrı bir kafalara giriyorsunuz. Burada ki erkeklerin %90'ı istismarcı o zaman yani şaka gibisiniz. Liseli kızlarla takılan erkekler dolu her yer. Bu normal demiyorum!
      Çoğunluk sıradan biri yapınca yadırgamazken, şimdi bunu yadırgıyor. Bu yüzden ankete bakınca gülesim geldi. İnsanlar acayip samimiyetsiz.

• sorun sevgilisi olması değil adam 30-31 yaşında kız 16 onu sormuşlar paylaşımda eğer düzgün okusaydin.

• "Eğer düzgün okusaydın" diyorsun. Sanırım sen okumadın. Soruda öyle bir şey geçmiyor. Adamın yaşını yazmamış. Bence soruyu ve cevabımı tekrar oku.

• Bir arkadaşım 17 yaşındayken birkaç yıldır tanıdığı sevgilisiyle evlenmek istedi. Aileler de rıza gösterdiler. Resmi olarak nikahlanamıyor oldukları için kızın yaşı dolana kadar beklemek istemediler ve dini nikahla evlendiler. Kızın akrabalarından solcu zihniyetli birisi, ki bu kişinin de bir kızı var ve evlilik dışı bir beraberliği vardı kızın, bunlar hukuksuz iş yapıyor diye şikayet etmeye kalktı. Bu aleynanınki de o mesele. Aynı yaşta cinsel ilişkiyi gelinlik giyerek yaşarsa suç ve istismar, gelinlik giymeden yaşarsa değil.

1|1
    0|0
  • Çekiiiilin Aleyna geliyoooorrrr! Emrah'ın yaptığı çok ayıp fakat Aleyna 16 görünümlü 25 olduğu için diyecek bir şey yok. :/

1|0
    0|0
  • nerde lan bu cocuk istismari yasasina bögürenler ulan derdinuz bir fakir fukarayla dimi

4|2
    1|0
    • Minareyi calan kilifina uyduruyor

• Kizlarin yorumlari dudak ucuklatiyor

• Ne sacmaliyosunuz siz ya :) cekemediniz su ergeni bir . . Yaşı kac olursa olsun bunu elestiren de ağır erkendir. 16 yaşında aile onayiyla evlendirilen kizlar cinsel istismara girmiyor mu? Ayrıca bu toplumun kanayan bir yarası.. ona ses cikarmazsiniz, gider düğünde halay çekersiniz, 16 yaşında çocuğun sevgilisi olunca mi suç? Sizin 16 yaşında hiç sevgiliniz olmadi mi? Adamın yaşı büyükmüş bilmem neeeee. .. eeee aile onayiyla gerdege sokmaya vicdani yeten, aile onayiyla istediği yaşta adamla kızın görüşmesini de utanmadan eleştirmeden

0|0
    0|0
  • Aynen öyle çocuk istismarı tabi kız kendini nasıl hissederse hissetsin biyolojik olarak halen çocuk. Başkası yapsa taşlarlar kendileri yapınca modern oluyorlar 😂😂

1|1
    0|0
  • vay be aralarında nerdeyse 10 yaş vardır. inanmıyorum ya. gerçekten ünlü olmak için birilerinin yatağına girmek gerekiyor heralde.

1|1
    0|0
  • Hayır değil diyen salaklar neyin kafasını yaşıyor? Hele bunu diyen çoğunluk kadın? Bir gidin ya ahmaklar... Bildiğin istismar işte!

2|1
    0|0
  • İyi de duyuru yapmadılar mı? Sevgili değiliz dediler instagramda paylaştılar. Daha neyin derdindesiniz?

0|1
    1|0
  • Zaten 2 yildr da berbaberlerms yani 14 yasindan baslamis

2|0
    0|1
  • Of sanane allah askina ya ne olmus bende 16 yasindayken sevgilim 26 27ydi kaldirabiliosan karsindakini sorun yok sanami kaldi yeter insajlarin hayatini yargilamaktan vazgecin

1|1
    1|0
  • kız ilgi duymuş olabilir normaldir ama bir erkek hiç bir zaman reşit olmayan bir kıza yan gözle bakacak kadar düşmemeli

1|0
    0|2
  • 2 side salak

1|1
    0|0
  • kendisi memnun.

0|0
    0|0
  • gerçekten sevgililermiymiş yalan haber sanıyordum?

0|0
    0|0
    • Evet elin adami 15 mis 16 yasmis dinlemez cakar gecer nede olsa unlu adam bir sekide olayı kapatir

• İstismar zaten. Avukatlar harekete geçti. Aleyna düşünce olarakda çocuk gibi röportajlarını dikkatli dinleyin hep saçma sapan şeylerden bahsediyor

0|0
    0|0
  • Yaşları uygun değil lakin istismar kesinlikle değil.

0|0
    1|1
  • 18 yas alti

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    57
Yükleniyor...