Kime niyet kime kısmet?

Zuhal topalla izdivaç programina katılıp en az iki yıl boyunca kendisine uygun talip bulamayan HANİFE hakkīnda ne düșünüyorsunuz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bunların gerçek olduğunu sananlar var mı hala 😂

0|0
    0|0
    • O canli gruntuler yalan mi yani..

• Bildiğin senaryo hepsi. 40 yılda bir kez ciddi gelen var oda garibim hiç bir şeyden habersiz geliyor talip oluyor. Olumsuz olunca devam edeceğim diyor bir daha gözükmüyor hiç :D. Teklif yapılan tipler belli zaten kalanlar yani. Sana mantıklı geliyor mu insanların orada baya baya mesaiye kalması :). En azından ordan anla. Geçimlerini nasıl karşılıyorlar sanıyorsun :D. Sigorta vs maaş ne ararsan vardır hemde. Ki düzmece olduğunu açıklayan çok oldu. Bazı izleyiciler para verildiğini doğruladı. Zaten amaç evlendirme de değil artık. Baktılar hit kavga dövüşte işin boyutunu değiştirdiler.

• Eeee program bsuna kurulmamis ama... programcilarda mumkun oldugu kadar onlara yrdimci oluuorlar elbette kslcaklari yeri yemek vs karsilayacak... tipki okula giden ogrncilere burs ve vakif yarfimi uapildigi gibi

En İyi Kız Görüşü

• onların hepsi birer oyuncu. kast ajansndan geliyolar. tabi maaşıyla..

0|0
    0|0
    • Keske bizde katilabilsek... ah ah nerde o gunler

• Asla ekran önünde, milyonlarca insanın içinde kendimi rezil edemem. insanı şerefi parayla mı.

• Kapris yapiyon sen... anladim

Erkekler Ne Diyor 15

• sunucular kültürsüz çingene. gelenler de konfeksiyon işçici. kadınlar normalde daha aşağı erkeklerle evleniyorlar ama televizyon karşısında erkek beğenmiyorlar. gerçi oradaki erkekleri de beğenmeye lüzum yok. dangalak sürüsü. körler sağırlar birbirini ağırlar işte.. işin acı yanı da, biz bunlara layık bir toplumuz. böyle insanları izletiyorlar bize, biz de izliyoruz.

0|0
    0|0
  • maaş li SGK li yemek + yol ücreti alan bir personel

1|0
    0|0
  • yalaannnnn

1|0
    0|0
  • ne oldu ona piyasada gözükmüyor sanki

1|0
    0|0
  • bknz: izleyenin oynayandan daha salak olduğu programlar

0|0
    0|0
  • paralı maaşlı ekmeğini kazanan bir oyuncu. oyununu oynayan bir karekter den öte değil

1|0
    0|0
  • Bayhanla da mı olmadı

0|0
    0|0
  • Koy dotune rahvan gitsin

0|0
    0|0
  • bu tür gereksiz şeylerin peşine düşmeye ve insanları bununla meşgul etmeye gerek yok

0|0
    0|0
    • Kimse size silah zoruyla yorum yaptirtmiyor... isinize mi gelmiyor... cekilebilirsiniz

• Takip etmiyorum öyle şeyleri.

0|0
    0|0
  • para nerede iş orada

0|0
    0|0
  • Bize düşmedi tasası

0|0
    0|0
    • Serkanla baya tatsiz seyler yasamis bunalmis dun programa geri donus ypmis... hayirlara vesile olsun donusu...

• Oyunda olabilir para icin bizi ilgilendirmiyor

• Geri zekalının teki sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • takip edemiyorum artık

0|0
    0|0
  • Saf ya

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendini rezil ediyor. Ayrıca amacı da bence evlilik değil kesinlikle fenomen, ünlü vs olmak için orada.

1|0
    0|0
  • bana da bölüm başı belli bir miktar ödeme yapılsa ben de ayrılmam o salak programdan. kız işin kolayını bulmuş neden bıraksın

1|0
    0|0
  • Hepsi oyun her kanal ayni

1|0
    0|0
  • Hayatımda öyle canım bir kız görmedim. Kendini bilmeyen kız kadar rezil bişey olamaz.

1|0
    0|0
  • Midemi bulandiriyo😣

0|0
    0|0
  • Boş bir insan işte

0|0
    0|0
    • Nerden bildin ki bos oldugunu blkide kiz istedigini bulamiyo

• Haha tamam anlaştık senin dediğin olsun

• Bari gitmeden yorumumu bgenseydin ya... en azinda bir puankazanirdim cok ihtiyAcim var buna

Yükleniyor...