Görevliler tarafından üzeriniz aranırken taciz edilseniz ne tepki verirdiniz?

Görevliler tarafından üzeriniz aranırken taciz edilseniz ne tepki verirdiniz? CNN Muhabiri Angela Rye New York'a giderken öyle bir güvenlik kontrolünden geçirilmiş ki kadın güvenlik görevlisi cinsel organına bile dokunmuş. durum karşısında zor anlar yaşayan muhabir gözyaşlarına hakim olamamış..
Bu davranışa karşı insanların içinde küçük düştüğü gerekçesi ile davacı olmuş muhabir.

Peki siz olsanız ne yapardınız?

Haberin videosu.
Görevliler tarafından üzeriniz aranırken taciz edilseniz ne tepki verirdiniz?

3|0

En İyi Kız Görüşü

• İğrenç bir durum ya :/
    Bilmiyorum ne yapabilirim ki sonuçta onlar da güvenlik önlemi almaya çalışıyorlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aramaya hakkı var. Bizi askerdeyken arıyorlardı önümüzü arkamızı elliyorlardı arayanda benim şeyimi ellemeye meraklı değil fakat işi o yapmak zorunda. Şeyine telefon sokup girenlerden dolayı böyle aramalar yapılıyor.
    Ayrıca orada kadın kadını arıyor pekte taciz olmasa gerek ! Erkek yapsa neyse haklılık payı olabilir diyecem ama arayan hemcinsi yani.
    Bide madem aranmakta ırın kırın yapıyorlar girmiyeceksin o zaman oraya oranın kuralı oymuş demek ki işine gelirse diyorlar.
    Mesela hava alanlarında bakın millet g*tüne uyuşturucu bile sokuyor. Kadınlar cinsel bölgelerine saklıyor bahane etmesinler bu elle aramayı arayacaklar işleri o madem durumdan rahatsız olan var geçme kardeşim neresiyse gitme oraya olay bu kadar basit ağlayıp zırlamanın anlamı yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ağzını kırarım

0|2
    0|0
  • İzin vermem aramanın yapılmasına sınırları aşmasınlar.

0|1
    0|0
  • Oha ya dava açmakla iyi yapmış bence kadın

0|1
    0|0
  • Kapalı bir arkadaşım yaşadı bunu kız hiç bir şey söyleyememiş

0|1
    0|0
  • Dayak atarım, tekmelerim.

0|1
    0|0
  • Bıçaklamaya kadar gidebilirdi.

0|1
    0|0
  • Bayan arıyor dokanmamasi gerek lakin ellerine düştün mu mecbur arıyor adamlar haysiyetms onurmus

0|1
    0|0
  • Agzina vururum birtane.

0|1
    0|0
  • kuufur serbestmi 😀

0|1
    0|0
  • Tokatı Yapıştırırım

0|1
    0|0
  • hemen polis falan arardim ya da oradaca onu yumruklardim dalardim iste

0|1
    0|0
  • kafa atarım 👌

0|1
    0|0
  • gorevlı kadın yalnız?

0|0
    2|0
    • Daha önce çıktım daha önce beni bu denli aramadılar açıkçası. Maruz kalan bayan da verdiği tepki ve davacı olması ile durumu ortaya koyuyor o kişi de kim bilir kaç defa çıkmıştır. Ayrıca Türk medyasına ve diğer değerlerine karşıt düşünce sergilemeye bayılıyorsunuz. Bu haberi yapan sadece Türk medyası değil.
      Kaynak;
      www.dailymail.co.uk/.../...luded-genital-area.html

Umarım cevaplarım yeterince anlaşılır olmuştur.

• offf cnn ile gelmeyin abi bana.. tamam sen haklısın hadi.

• avrupa insan haklarina kadar yolu var.. her yere davacı olurum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ağzını burnunu kırarım güvenliğin

0|1
    0|0
  • Taciz eden kadınsa bir daha ara derim 😂😂

0|1
    0|0
  • basınıza geldimi de bole bişi

0|0
    0|0
  • İnsan içinde öyle aranmaz onunda bir prosedürü var kadın taze mala hasret kalmıştır belki

0|1
    0|0
Yükleniyor...