Sevgiliniz "Gizlice evlenelim!" derse ne derdiniz?

Sevgiliniz gizlice evlenelim derse ne derdiniz? Margot Robbie, üç yıllık birlikteliği bulunan yönetmen sevgilisi Tom Ackerley ile evlendi. Gizlice evlenen çift Margot Robbie'nin instagram hesabında paylaştığı bu fotoğraf ile evliliklerini duyurdu. Siz olsanız gizlice evlenmek ister miydiniz?

8|2

En İyi Kız Görüşü

• Babam beni kovalardı herhalde böyle bişey yapsam ve müstakbel eşimi de abim bir güzel kovalardı :D
    Bana kıymazlar ama eşim olacak şahsı bu kararından pişman edecek kadar hırpalardı herhalde abim, artık kimin kime gücü yeterse :D
    Taraf tutmayayım şimdi, bir tarafta canım abim, diğer tarafta sevdiğim eşim.. Yesinler birbirlerini :D

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bizde olmaz aga akrabalar trip atar niye çağırmadın derler bir düğün de onlar ister masraflar ikiye katlanır aman dikkat 😂

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 168

• Olur 🌺

0|1
    0|0
  • Aileye karşı bir saygısızlık yapmış oluruz diye düşünürüm. Çünkü bizi bugüne kadar getiren, kötü her anımızda bizimle birlikte olan kişiler en mutlu zamanlarımızdan birinde de bizimle olmayı ve bunu paylaşmayı hakeder. Zaten şatafatlı seremonilere gerek yok, en yakınlarımızın olduğu sade bir kutlamada herkes birlikte eğlensin kafi. Bu yüzden ne kadar heyecanlı gelse de hayır derdim.

0|1
    0|0
  • Hayırdır kimden saklanıyoruz derdim. Niye gizlice evleniyorum yahu müstakbel kocam bir yönetmen olmadığı sürece evlenmem gizlice falan

0|1
    0|0
  • Çok seversem ve sevildiğime eminsem evlenirim :)

Ayrıca fotoya gel ya, resmen çokzel bir kapak yapmış :))

0|1
    0|0
  • Gizlice ayrılalım derim

2|2
    0|0
  • Ay babam küser evlenemem :)

1|1
    0|0
  • Yalnız foto efsane 😂😂😂
    Ama ben evlenmezdim. Hadi ordan len derdim

1|1
    0|0
  • El oğlu için beni doğuran yediren içiren büyüten annemi, her ihtiyacımı karşılaran gözünden bile sakınan bakan babamı elimin tersiyle itmem. Eminimki bir çok kişide çiğnemez ailesini

2|1
    0|0
  • Kabul etmezdim..

0|1
    0|0
  • Isterdim gizemli olurdu

0|1
    0|0
  • Ailemi geride bırakmam

0|1
    0|0
  • istemem.

0|1
    0|0
  • Para olsa, yarın gidip ben derim zaten gizlice evlenelim diye:)
    -Gecen bol olsun.-

0|1
    0|0
  • Kabul edilebilir.

0|1
    0|0
  • kabul etmem

0|1
    0|0
  • Çok zor

0|1
    0|0
  • gizlice döverim onu

0|1
    0|0
  • Fotoğrafa bak süper hshdf

0|1
    0|0
  • Gizli olmaz ya

0|1
    0|0
  • değiceğini bilsem evlenirim

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    148

Erkekler Ne Diyor 74

• 1,2,3 Ekşın. Olur derim, düğün masraflarından kurtulurum. :d

0|1
    0|0
  • Önce sülalesi aşiret falan mı töre cinayetinden ölen var mı sabıkalı akraba sayısı kaç bunlar sorarım ;) öyle bir durum yoksa seviyorsam evlenirim aga sonrası malum

1|1
    0|0
  • . iktiri çekip bırakırım ne evleneceğim başka çiçeklerdende bal almak lazım dmi, hep aynı yemeği yersen sıkılırsın :D

0|1
    0|0
  • Süper bence.

0|1
    0|0
  • insan bir nikah şekeri dağıtır, napçaz parmağı gözümüze mi sokcaz

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • İyi de benim o parmağım sayı sayar iken kalkmıyo 😂😂 serçe parmağı sonra da o kalkıyo sıra atlıyo yani 😈😏😂

0|1
    0|0
  • Dedi ve gitti 🤣🤣

2|1
    0|0
  • Ya bütün dünya duyacak ya da hiç.

1|1
    0|0
  • babam o parmağı alır...

0|1
    0|0
  • Sevgilim degilde sevdigim kadinsa ertesi gun gazete mansetlerinde tum dunyanin duymasi lazim evlendigimizi :) tepkiler gelmeden soyleyeyim sevgilim yok sevgilim olanlarin hepsi en basinda onu bilerek benimle oldu

0|1
    0|0
  • Bunu gerektirecek gerçek bir durum yoksa "salak mısın kız sen" derim

0|1
    0|0
  • Tercih etmezdim bu yolu pek

0|1
    0|0
  • hoş olurdu ama mantıksız olurdu :(

0|1
    0|0
  • Kabul etmem

0|1
    0|0
  • Olabilr

0|1
    0|0
  • Niye gizleneyim ki kimden cekinecegim...

0|1
    0|0
  • Gönlümün harley quini 😂

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • Güzel fikir yürü nikah dairesine derim😂

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam