İşte benim stilimde cok sacma seyler soylrnmıyomu?

Boyle ızlıyorum cok sacma gorunce tıhaf tıhaf bakacagımız kıyafetı begenıyolar ben mı zevksızım anlamadımkı sız ne dusunuyosunuz?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Her bayanın giyim zevki kendine aittir. Bahane bulmak kolaydır. İşte benim stilim deki jüri denen insanlar mecburlar kusur bulmaya.

1|0
    0|0
    • Begendıklerı kıyafetler cok degısık

• Çok naziksiniz

• Tskler sızde

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi planlanmış şeyler. Hepsi rol yapıyor. Bazen denk geliyorum sadece gülmek için izliyorum

1|0
    0|0
    • Komık haklısın bende stres atıyorum geneldr en cokta kısmetse olur mallıkta nırvana

• o programı hiç izlemedim. Bazen zuhal Topal'a bakıyorum o da güldürüyor beni :)

• Bızımkıler hepsıne bakıyo sıkıldıkca degıstırıyo hepsıne bakmıs oluyorum bende :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• izlemiyorum.

1|0
    0|0
  • hepsi mal ya

1|0
    0|0
  • Hepsinin kafası bir milyon

1|0
    0|0
  • zaten saçma şeyler üzerine kurulmuş bir tv. amaçları o.

1|0
    0|0
    • Onlar gıbu gıyınen gormedım ben normal hayatta nıye varkı madem stılı tam yansıtmıyosa

• Elbette. Biz göremiyoruzz yaşadığımız yer çok farklı olabilir. Büyük şehirlerde onlar gibi bayan çok var ama farklı tarz yaratan moda olan kıyafetler bana da çok itici gelir.
      Birde açılmayı dekolte vermeyi çekici ve seksi olmayı tarz yapanlar var. Hoş olmuyor. Beğenmiyorum.

• Izleme sende

1|0
    0|0
    • Acık ne yapam uyuyamıyomda mecburen ızlıyom

• Unıversıte okumuyomusun ne ısıydı

• Ne univeristesi😂okumuyom ben isi yazamam tanidklarik okuarsa anlarlar benim olduğumu

Kızlar Ne Diyor 2

• izlemiyorum o malları.

1|0
    0|0
  • Bana özel mesaj atarmisin banami mesaj gelmiyor herkesemi

0|0
    0|0
Yükleniyor...