Kapat

Demet Akalın'ın "elbette ilanda arkamda kalacaksın, kendine gel oğlum" uyarısını nasıl buldunuz?

Demet Akalın'ın Murat Dalkılıç'a yaptığı bu uyarı sosyal medyada şok etkisi yarattı. Yılbaşı konserinde adı Demet Akalın'ın gerisinde kalan Dalkılıç sitem etmiş. Demet Akalın da böyle bir çıkış yapmış. Sizce haklı mı?Demet Akalın'ın elbette ilanda arkamda kalacaksın, kendine gel oğlum uyarısını nasıl buldunuz?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Demet akalın varken ortada murat dalkılıç yoktu bu konuda demete hak veririm.. Fakat hani uyarma biçimi saçma yani anladın mı demet de kendini çok kasıyor anasını satayım sanarsın Dünya pop kraliçesi.. Demet sende bir Angela Gossow değilsin havan kime oğlum sen hayırdır?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya Demet' Akalın'ın rakipsiz albümünü alıp beğenmiştim bugün bu haberi görünce bu kadın kim dedim hakikaten sorarlar adama sen kimsin diye bir kere de sussa da konuşmasa her yerde Demet Akalın var sıktı yani kıdemden bahseden kadına bakın herkese laf atıp tükürdüğünü yalayan insan. Gün gelicek bununla ya çok düşman olucak ya da Can ciğer tekrardan. Herkes bir yerini bilsin. Murat Dalkılıç sesi de hafife alınacak ses değil en azından duruşu efendiliği yeter

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• Haklı kıdem konuşur. Mesela Bülent Abla o sahneye gelirse Demet sahne arkasında olur.

2|1
    0|0
  • sesine tipine turp sıktığımın torpillisine bak..

3|0
    0|0
  • Bunların da derdi bu işte :)
    Bizim de iş yerinde mailde yok onu öne yazdın bunu geri yazdım
    hay Egonuza be :D

2|0
    0|0
  • beni ilgilendirmiyor

2|0
    0|0
  • yani normal bir hatunun ben arkasında kalmayı tercih ederim ama demet olunca aman diyim uzak dursun

2|0
    0|0
  • bkz: derdinizi s*keyim

2|1
    0|0
  • Prim ve polemik kokan hareketler

2|0
    0|0
  • gereksiz hareketler

2|0
    0|0
  • oldum olası sevmiyorum bu kadını..

1|0
    0|0
  • Cesaret hapı yutmuş

2|0
    0|0
  • Prim ve ego kokan hareketler bunlar.

1|0
    0|0
  • Pis koymuş lafı

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• Keşke yazmayı öğrense. Asıl kendi yaptığı şımarıklık. Bu ne ego ya? Rihanna bile Justine böyle şeyler demiyordur

1|0
    0|0
  • İşte böyle gereksiz özgüven çok iğrenç bir şey.

2|0
    0|0
  • Ben doğru bulmuyorum. Demet Akalın her ne polemiğe girdiyse hep kaba gördüm. Bence düzgün bir dille anlatmak vardı. Bos yere gerginlik sadece

2|0
    0|0
  • Demet de o kadar kıdemli ki anlatamam sanarsın devlet dairesinde çalışıyor kıdemmiş

1|0
    0|0
  • Hiç sevmezdim zaten kendisini... Hande Yener'i de sevmem... Türkçeyi düzgün konuş ilk önce.

1|0
    0|0
  • haddini aşmış bence daha kibar ve saygı çerçevesinde karşılık verebilirdi.

1|0
    0|0
  • danışıklı döğüş gibi gündem oluşturup o etkinliğe dikkat çekmek:)

1|0
    0|0
  • Demet diyorsa haklı

1|0
    0|0
  • Cok gicik aliyorum bu kadindan cok fazla egoist.. seside olsa icim yanmayacak

2|0
    0|0
Yükleniyor...