Benim Asyalı takıntım ne olacak ya?

Asyalı idoller dısında erkek beğenmeyeye başladım.23 yasındayım. Biliyorum onlar da bizi güzel buluyor ama ben bizim erkekleri hiç begenmemeye basladım. Cok Yakışıklı denen tipler bile cirkin geliyor bizdeki. Yakısıklı olmadıklarını biliyorum ama cok begeniyorum.
Örneğin shownu veya lee min ho yakışıklı değil hatta cirkini biliyorum ama cok begeniyorum. Cok fazla kore dizisi de izlemiyorum.

Benim Asyalı takıntım ne olacak ya?

Görüldügü üzere yüzleri güzel falan degil ama gece rüyama girdi ikisi de.
Neden oldu bilmiyorum ama nasıl bu ergenlikten cıkacagımı biri soyler mi?

Güncellemeler:
Bendeki fetiş olabilir

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Asyalı erkek ünlülerin neredeyse hepsi makyajlı ve güzel görünmelerinin asıl sebebi bu.
    İlgin bundan kaynaklanıyor olabilir.
    Aynı makyajı bizim ülke insanları yaptıgında onlara yaklaşımınız "yumuşak/top" olurken başka ülke insanları yaptıgı zaman size ilgi çekici geliyor ki bu da ayrı bir çelişki.

1|0
    0|0
    • Cünkü makyaj onlarda sırıtmıyor yüzleri parlak sakalın u<zerine makyaj gitmemesi norma mesela

• evet ama beni rahatsız etmiyor bu durum sabahtandır diyorum.

• Tercih meselesi birşey diyemem.

En İyi Kız Görüşü

• Illaki Turk istiyorsan eger Turkiyedeki Turkleri degilde orta asyadaki ya da Cindeki Turklerle sevgili ol / evlen. ya da yabanciyla birlikte ol ne olacak.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Takıntı işte. Hiçbir takıntı iyi değildir. Millete, ırka, dile, göre seçim yapmam. Yani ona da bakmam hani, aaa şunlar süper demem. Her tür ülkeden olur, fark etmez.

1|0
    0|0
  • "once you go asian you can never go caucasian" demişler ama bunu aslında erkekler için söylemişler :)
    heb bu kore dizileri yüzünden! lanet çekikler!!!111

1|0
    0|0
  • bişe olmaz üstüne git, hatta git bir asyalıyla beraber ol, sonra yeni takıntılar edinirsin zamanla, insanın tek fantazisi olmaz sonuçta.. İlk gece korkun felan mı var bir de merak ettim?

1|0
    0|0
  • bocekli makarna yaparkende sikayet etmezsin umarim...

1|0
    0|0
    • Bunlar hristiyan böcek yemiyorlar yeseler de ne alaka derdim :D

• böcek olayına giren sendin ben de böcek yyemezler demek için dinlerini one sürdüm. Vatan millet sakarya olayı sende yani :D

• birazdan benim babam senin babani dover muhabbetine girecegiz gibime geliyor...

• bilmiyorum kanka😂

1|0
    0|0
  • İmam hatipli lütfen...

1|0
    0|0
    • imiam hatipli değilim.:D Evet kapalı kızların asyalı takıntısını biliyorum ama kapalı da degilim :D

• çok fazla kore filmi izliyorsun demekki, bende izlerim ama koreli kız takıntım yok sadece çok tatlılar birisyle tanışsam herhalde , sevebilirim

1|0
    0|0
  • bna benziyolarrr

1|0
    0|0
  • Tokyo'ya yerleşmelisin

1|0
    0|0
  • aaa sapıkkk var 😁

1|1
    0|0
  • bende de var asyalı takıntısı da tipten dolayı olmuyo genelde :D :D

1|0
    0|0
    • bendeki fetiş bence

• bizdekide fetish amaa işte çekik gözlü kadınların alt takımlarda çekik dar olur ya he işte o biraz cezb ediyor. bide minnak olmaları işte :)

• Sen yapma bari 😁

1|0
    0|0
  • sendeki fetiş

0|0
    0|0
  • Uzun saçlı bir Asyalı erkek kadın gibi görünür, kısa saçlı bir Asyalı kadın ise erkek gibi görünür. Dolayısıyla Asyalılar uzaylıdır.

1|0
    0|0
    • bir sey farketmedi hislerim de

Kızlar Ne Diyor 7

• Lee min ho bu yakışıklı değil kız taşa dönersin deme öyle 😂

1|0
    0|0
  • Öğğğ

1|0
    0|0
  • Ya bunlar zamanla gecicek seyler zaten fazlada bise hissetmiyosun zamanla o da gecr

1|0
    0|0
    • ben bildigin bizim erkeklere bakamıyorum. Ve küçük de defgilim

• ergen

0|0
    0|0
  • Neden beğeniyorsun söyler misin?😊 Koreli erkekleri kadınsı buluyorum. Cok itici

1|0
    0|0
    • bilmiyorumiste sorun orda. Bana cok cekici ve tatlı geliyorlar.

• Bana itici geliyorlar. Erkek daha kaba daha iri daha kıllı olmalı. Resmen babydoll gibiler. Dokunursa kırılır gibiler.

• ben de kaba sevmiyorum

• Takma kafana

1|0
    0|0
  • zamanla cikarsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...