Kapat

Medyum meryem diye ünlü birisi varmi?

Arkadaslar merhaba internette medyum meryem diye birisini buldum ve merakina whatspptan yazdim beni geri aradi. Cok ünlü oldugunu ve türkiyede televizyona ciktigini falan anlatti. Ben bu ismi hic duymadim ve onunla ilgili vidyoda bulamadim böyle birisi var mi gercekten siz duydunuzmu? Internet sitesi (resmide var): http://www.medyum-meryem.com/

cevaplar icin tsk.

0|0
1|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir çok medyun tanirim. Gorustugum ve ortak iş yaptıklarım da oldu. O kadını tanımıyorum. Dolandırıcı gibi geldi.

0|0
    0|0
    • Almanyada yasiyormus dubaiden amerikadan bile müsterilerim var diyor. Ben biraz süphe edince öfkelendi kapatti telefonu kendini kanitlamaya calismadi

• evet duydum dolandiricidr kendisi

0|0
    0|0
    • Nerden biliyorsun anlatirmisin? Ünlümü gercekten?

• Ünlü filan değil insanlara sevdiginiz kisiyi size asik ettiricem buyu yapicam vs. seklinde vaatler bulunup dolandiran bir kisi. çok öyle var sözlükleri vs arastir görürsün

• Evet cok dolandiricidan bahsediyor internette ama bu kadinla ilgili daha öyle bir yazi görmedim onun icin acaba mi dedim

Kızlar Ne Diyor 1

• Almanya'da yaşıyor benimle aynı sehirdeydi önceden gerçek medyum degil bazı şeylere sadece bilgisi var o kadar

0|0
    0|0
    • Bazi seyler derken burclara göremi yorum yapiyor

• Attim. Ayarlarimi degistirdim sende mesaj atabilirsin sanirim

Yükleniyor...