Cem Yılmaz Milli Piyango ikramiyesini takipçilerine dağıtıyor! Kişi başı ne kadar düşmüştür dersiniz?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, gözüne Milli Piyango'nun Yılbaşı ikramiyesini kestirdi!Cem Yılmaz Milli Piyango ikramiyesini takipçilerine dağıtıyor! Bakın kişi başına kaç para düşüyor? Bu yılbaşında vereceği ikramiye 60 Milyon Lira'ya çıkan Milli Piyango için sosyal medyada heyecan başladı. Twitter hesabından paylaşım yaparak konuya dahil olan Cem Yılmaz'ın fikri bir hayli ilginç.
#MilliPiyangoBanaÇıksa hashtgiyle tweet atan Yılmaz, “Tüm takipçilerime ancak 5’er lira verebilirim” yorumunu yaptı. Kişi başına 5 lira düşmesi ise twitterda hayal kırıklığına neden oldu!
Sizce de yaptığı #şov değil mi?

Peki gerçekten ona çıkarsa sizce de bunu paylaşacak mı?
Siz onun yerinde olsaydınız parayı hayranlarınıza dağıtır mıydınız yoksa daha hayırlı bir iş için mi yardımda bulunurdunuz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adamda 60 milyondan fazlası var. Bence. Sırf. Dünyaca bir şov olsun diye yapabilir

1|0
    0|0
    • Tesekurler eig için. Bu arada. Cem yılmaz. Yılda 5 milyon tl vergi ödeyen bir insan

• Rica ederim.
      Evet çok kazanıyor zaten ona göre de vergi veriyor ;)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Adam ortaya yem atmış her kes de yemiş. Beleş için ölüyoruz işte. Çalışayım da kazanım yok bizim millette. Hep armut piş ağzıma düş modu

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Paylaşmasını bekleyen mi var bir de adam bilet bile almamıştır muhtemelen :D

1|0
    0|0
  • Dalga geçiyor

1|1
    0|0
  • E ne yapsın? 12 milyon takipçi. 60 milyonu dağıtsan çöp oluyo. O 5 lirayı almak için verilen yol parasına değmez😂

1|0
    0|0
  • Altina yorum yazdim lan 7 favim var helal olsun bana aferin 😂😂

1|0
    0|0
  • Baska birini yollatip parayi alir...
    Vermezler.

1|0
    0|0
  • Bu adam gencken daha iyiydi yaslandikca mallasiyor hayirlisi..

Bana cikarsa 1 kurusunu ellemem.. Dagitirim yardima muhtaclara..

0|0
    0|0
  • Herkes burda bana çıksa fakir fukaraya dağıtırım der ama çıkıncada sanmıyorum fakirleri dusunecegini bilete vereceğiniz parayi fakire verseniz keşke

0|0
    0|0
  • boş muhabbetler zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış medet ummayın kimseden çalışın çabalayın kazanın.

0|0
    0|0
  • Kimse almaya gitmez paralar cem e kalir

0|0
    0|0
  • Yardımda bulunurdum

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorum yapmaz

0|0
    0|0
  • bence sıfır kurus