Açlık Oyunları gerçek oluyor! Böyle bir yarışmaya katılır mısınız?

Hem kitapları hem de filmi milyonlar tarafından beğenilen Açlık Oyunları serisini bilmeyen yoktur. Kapitalizme ve insan eşitsizliğine değinen serinin oyunu, Rusya'da gerçekleşecekmiş. 15 kadın ve 15 erkek, büyük ödül olan 5 milyon 700 TL için birbiriyle kıyasıya yarışacak. Bu yarışmayı hayata geçirenin Rusya olması kadar, yarışma organizatörünün de sözleri şaşırttı. "programda sigara ve içki içmek, dövüşmek, tecavüz etmek, öldürmek serbest olacak." Sizce böyle bir yarışma insan haklarına ne kadar uygun? Para için böyle bir yarışmaya katılır mısınız?
Açlık Oyunları gerçem oluyor! Böyle bir yarışmaya katılır mısınız?

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Açlık Oyunlarının en vahşisi Suriye'de çekiliyor zaten. Hem de ödülü ölüm.

3|3
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence bu haberin gerçekliği yok. O kadar iğrençliğin serbest olması söz konusu olamaz.
    Bu soruya da detaya rağmen "Katılırım" cevabı veren bence en kısa zamanda bir köprüden atlasın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 81

• eğer iyi bir emekli asker veya asker olsam kesin katılırım nasıl olsa bunun için eğitilmişim derim ama şimdi bu karşında duran varlık 82 kg 175 boy hani evde tüm gün yatıp ygs is coming diyen biri bu adamı al yarışmaya sok kalem var mı diye bağırır test çözmem lazım der yani bizden olmaz olcağını bilsem katılırım

0|0
    0|0
  • hadi diğerlerini anladıkta tecevüz etmek nedir ya filmde böyle bir şey var mı ki ben bunu film sanıyordum lan ilk gördüğümde gerçek bir yarışmamıymış çok saçma

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılırdım neden katılırdım çünkü hayat şartları bana göre ben göçebe bozkırın ortasında çadırlarda -nin altında soğukta yaşayan biriyim avlanmayı ateş olmadan ateş yakmayı çok iyi bilirim ama asla tecavüz etmem edeni ben öldürürüm ama acımadan öldürürüm.

1|0
    0|0
  • Gerçek olabileceğini sanmıyorum çok fazla tepki alır

1|0
    0|0
  • Katilirim tecavuzculeri oldururum madem serbest. Geriye kalanlarla kafayi cekeriz ohh onlarida sizdirip bog para sende 😄 Buna izin vereceklerini sanmiyorum saka bir yana.

0|1
    1|0
  • Eğer isteğe bağlı olmasaydı o zaman insan haklarına aykırı olurdu. Fakat böyle bir şey olursa, insan haklarına aykırı olmaz.

0|1
    0|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • Tecavüz ve öldürmek serbest mi o neyin kafası be olmaz öyle şey. Tecavüzü, insan öldürmeyi de böyle meşrulaştırmasınlar be artık oha yani

0|0
    0|0
  • olum manyak bısey olur özellikle suclulardan yapsınlar. varya dehset seyler cıkar ve ınanın mılyarlar ızler.

0|1
    0|0
  • Hayatta inanmam öyle şeymi olur lan çüşşş :D

0|0
    0|0
  • Katılalım da ilk ölen kişi olarak adımızı yazdıralım sonra anlarız kefenle bu diyardan gittiğimizi :D

0|0
    1|0
  • katilalim bari

0|0
    0|0
  • Ulan asıl böyle yarışmalar lazım dünyaya :D yemişim etik kurallarını monoton bir dünya düzenindense böyle şeyleri tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Abi katilan adam raziysa insan haklarina uygunlugunu sorgulayamazsin ki. Efsane bir yarisma olacakmis belli ki..

0|0
    0|0
  • Gavurdan namaz gelse
    Namazı bırakırım

2|0
    0|0
  • Katılan her şeyi göze alıp katılacak. O yüzden tecavüz mü değil mi tartışılır. Ben katılmam

0|1
    1|0
  • Bu tür yarışmalarda adam öldürmek hak ozaman çok acayip

0|0
    0|0
  • "Hem kitapları hem de filmi milyonlar tarafından beğenilen Açlık Oyunları serisini bilmeyen yoktur. "

Bi' ben bilmiyorum sanırım.

0|0
    0|0
    • :D bencede bir sen bilmiyosun

• Olabilir fantastic türde iyidir sakin olun :D ne bu sinir bu celal:D e buraya muhalefet yapmayami geldin ozaman be adem ne diye kizin sorusunu sabote ediyorsun

• @YarenBalci
      Yok ofansif yazmamıştım, gayet sakindim. Tekrar okuyunca biraz sert yazmışım gibi oldu. Özür.

• Ne demek öldürmek?

0|0
    0|0
  • Koşa koşa katılırım, sigara içip dururum arada da içerim arada seks mis gibi, dövüş kısmını bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    61

Kızlar Ne Diyor 102

• asla. şaka gibi. öldürmek tecavüz vs serbest nedir ya. iğrenç. sanki bize önce birşeyleri izletip ilgi toplatıp sonrasında hayata geçirdiklerinde tepkileri azaltmaya çalışıyorlar gibi

0|0
    0|0
  • millet kafayı yedi millet aç aç

1|0
    0|0
  • 29 kişi ölecek demektir. Hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • Yok artık millet reyting için ne yapacağını şaşırdı. İnsanlık dışı tabi ama zorla götürmüyorlar oraya gideni bağlar durum birbirlerini yesinler ne diyim..

0|0
    0|0
  • Bir yanım canilik derken bir yanım efsane olacak diyor :/

0|0
    0|0
  • tecavüz serbest olmamalı

0|0
    0|0
  • Aslında çok ilginç. Güzel bile. Ama serbest olan şeyler 😕😕 aslında o kadar da şaşırdım diyemem. Rusya bu krdeş ne beklion😄😅

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • İnsan Hakları Mahkemesine taşınır olay saçmalamayın tabii ki de gerçek olamaz.

0|0
    1|0
  • Doğru haber olmadığına eminim.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • Katılımcılar kendi rızası ile katıldığı için insan hakları bakımından bir sorun görmüyorum.

0|0
    0|0
  • Öldürmek de serbest miymiş?

0|0
    0|0
  • Yalandır

0|0
    0|0
  • hayatta işim olmaz

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayatta ta kendisi yasaniyor zaten

0|0
    0|0
  • Ben gidersem oturur ağlarım orda canım acıdı karnım acıktı uykum geldi diye :D

0|1
    0|0
  • Yok artık!

0|0
    0|0
  • Bence olmaz çok tepki alır insanların ölümüne kimse seyirci kalmaz

0|0
    0|0
  • vicdanli insanların işi olmaz

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam