2016'nın en iyi kadın oyuncusu hangisi?

Ekranların aranan yüzleri olmayı başarmış ünlüler arasından favorin olan ismi merak ediyoruz!

Hepsi birbirinden güzel ama hangisi yılın en iyi oyuncusu sence?

• Tuba Büyüküstün
    A seç
  • Hande Erçel
    B seç
  • Bergüzar Korel
    C seç
  • Burçin Terzioğlu
    D seç
  • Burcu Biricik
    E seç
  • Elçin Sangu
    F seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|4
136111

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Zaten Altın Kelebek ve neredeyse tüm üniversite en iyi kadın oyuncu ödülünü almış Burçin Terzioğlu.

Bergüzar ve Tuba da sevdiğim simalardır.

Konu oyunculuk olduğunda Elçin, Burcu ve Elçin bu isimlerle yarışacak isimler bile değiller.
    Siz bu isimlerin güzellik ve magazin dışında oyunculukla ilgili kaç tane haberini okudunuz?

0|0
    0|0
    • Burcu Biricik'in nesi var ki :/

• Evet, Burçin ödüle doymuştur bu sene. Zaten diğerlerini oylayanlar muhtemelen bu kadını izlememiş olanlar.
      Yoksa kıyası bile saçmalık. Dediğin gibi magazin ve güzellik odaklı oylamışlar hep.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 110

• Ya allasen ben anlatamıyor muyum ya? Bunlar oyuncu değil manken manken! İyi oynadıkları için değil güzel oldukları için alınan ve sürekli olayları bitmeyen, birinin 15 kişiye olan aşkını sırayla anlatan, bol olaylı ve karışık dizi oyuncularıdır genel olarak.

1|1
    0|0
  • Burçin Terzioğlu derim susarım.

1|1
    1|0
  • Burçin Terzioğlu bana göre diğerlerinden daha iyi oynuyoor ve rolü sanki gerçekte yaşıyormuşcasına hissettiriyor..

1|2
    1|0
  • Mesele oyunculuksa. Burçin' i ve Berguzar Korel'i tek geçerim.
    Ha yok güzellikse Gözler konuşur. :)
    Tuba ve Hande' nin gözleri beni benden alıyor. :)

0|0
    0|0
  • Hopteki zeybeki Köçek horon oynayamayan benim için hiçte ünlü değildir

1|0
    0|0
  • Bu tür şıklarda 'diger' kategorisi de olmali. Kafamda başka biri varsa Anket sonucunu merak edip rasgele birini tikliyorum. Oy gidiyor ona boşu boşuna.
    Foxta mavi diye diye bir dizi var. Arada bakarim. Orda bir kaynana var cebberrut gibi. Rolünü bu kadar iyi yapan bir kadin daha görmedim. Hatta bu siteye roportaj için bile gelmisti.
    Hem soruda da en iyi demişsiniz, en güzel dememişsiniz. Yani o kadin uygun bence.
    İlgililere duyurulur. -.-

0|0
    0|0
  • Burçin Terzioğlu

3|0
    0|0
  • Tabi ki, Burçin Terzioğlu :)

2|2
    0|0
  • Burçin Terzioğlu

1|1
    0|0
  • hiçbiri değil bence o hayat benim ceren moray dan daha iyi bir bayan oyuncu yok şuanda.

3|0
    1|0
  • Alem güzellik görsün... Jennifer Lawrence ❤💛

http://i.hizliresim.com/LZQ7EV.jpg
    http://i.hizliresim.com/2njm1L.jpg

0|0
    3|1
    • Hangisi güzel demiyo, hangisi "en iyi oyuncu" diyo. bir soruyu algılamak bu kadar zor mu gerçekten?

• Harbi ha buda iyi oyuncu bu çoğu oyuncudan daha iyi :D :D.

• @isimsizyalnızkovboy Hem iyi oyuncu hem güzel anlaştık 👍

• hiç biri iyi rol yapamıyor. bize zorla onları dayatıyorlar izleyin diye. ben izlemiyorum zaten o ayrı ama izleyenlerde mecbur olduğu için izliyor. başka bişy yok tvde çünkü. hepsi aynı.

2|1
    0|0
  • Dizi izlemiyorum o yüzden pek bir fikrim yok daha önceki performnasına göre D dedim

0|0
    0|0
  • Ah Bergüzar ah.

0|0
    0|0
  • Yorumsuz

0|0
    0|0
  • Tuba büyüküstün 👍

0|0
    1|0
  • Elçin Sangu ❤
    O bu ülkenin kraliçesi ❤

0|0
    0|0
    • Kraliçe demek abartı olsa da kızıl saçlı ve beyaz tenli olduğu için puanım 10 üzerinden 8 :D

• Serel Yereli yani Alara'dan hoşlanmıyorum oyunculuğu iyi değil. Ama Ezgi çok gerçekçi oynuyor seviyorum o kızı ya birde Ankaralı :)

• @Kızıl_Sonya Ezgi dediğin gibi harika mükemmel tek kelimeyle :) Benim için de Elçin Sangi birtane haa birde Zeynep Bastık çok hoş :) O kıza da bayılıyorum minyon bir tip :)

• hiçbiri değil

0|0
    0|0
  • 2 xper sizin olsun hicbiri 😄

0|1
    0|0
  • Cidden güçlü rakipler var ama Tuba Büyüküstün diyorum.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    90

Kızlar Ne Diyor 135

• hande erçel oyuculuk kıyaslamasında diğerlerinin arasına nasıl giriyor anlamıyorum kız güzel ama oyunculuk alanında tam bir başarısı yokki

1|0
    0|0
  • Allah aşkına ya güzelliğe göre oy verilmiş sanırım. Gerçi bu anketin önemi yok, Burçin alacağı ödülleri aldı bu sene valla. Çok iyi bir oyuncu.

1|0
    0|0
  • Hande Erçel ve Elçin Sangu yeni oldukları için Hande Erçel'i oyladım. Diğerleri zaten vardı önceden, bu sene patlayanlardan değil.

1|0
    1|0
  • Burçin Terzioğlu

1|1
    0|0
  • Hiçbiri.

Deniz Çakır ;)
    www.televizyondizisi.com/.../tmcf.jpg

1|1
    1|1
  • Ben poyrazin aysegülü derim anlayan anlar onun üstüne yok tarafsiz bakmak gerek

1|0
    0|0
  • Tabii ki Burçin Terzioğlu:)
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0
  • Bence yükselen yıldız rakipsiz olarak Cansu Dere'dir.

1|0
    2|0
  • Oyunculukta 1. Burçin, güzellikte Hande bence.

1|0
    0|0
  • Tubissss bence :)

0|0
    0|0
  • Tuba Büyüküstün 😂😂

0|0
    0|0
  • Tuba Büyüküstün efsanedir

0|0
    0|0
  • Burcu biricik

0|0
    0|0
  • tubacımmmm tabii kiiiii :)

0|0
    1|0
  • tuba çok güzel ve eminim bu yüzden fazla oy aldı ama kesinlikle iyi bir oyuncu değil.
    bergüzar ve burçin'in yanından bile geçemez oyunculuk konusunda.

1|0
    0|0
  • Hande Erçelin yerine keşke Neslihan Atagülü ankete koysaydınız. Çünki Hande Erçelde oyunculuktan eser yok. En iyileri Neslihan Atagül ve Elçin Sangu kesinlikle

1|0
    0|0
  • tuba kısa saçlı hiç olmamış. Hande zaten oyuncu değil. dizi yüzünden burçinden de çok soğudum ve tabilki burcu biricik

0|0
    1|0
  • CEREN MORAY 4 yıldır aynı rolün hakkını çok iyi veriyor sıkılmadan ama ankette bile yok😔

0|0
    0|0
  • Neslihan Atagül

0|1
    1|0
  • Tuba Buyukustun

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    115
Yükleniyor...