Erkekler, eşinizle birlikte bebek alışverişine çıkar mısınız?

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu bebek alışverişinde. Ünlü çift bebeklerin cinsiyetini sürpriz olmasını istemişler ve mağazin habercilerine söylemedikleri yazıyor. Erkekler alışveriş sevmezler.
Erkekler, eşinizle birlikte bebek alışverişine çıkar mısınız? Peki siz bebeğiniz için gider misiniz?

0|2
69105

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir erkek değilim ama gitmeleri daha doğru olur. sonuçta biz kadınlar tek başımızayken ne istersek alırız. Şimdi taşıma işinide pek kafaya takmayın çünkü taşıyacak birini illaki buluruz. Yani erkek söz bilirsiniz 😂😂

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 104

• Ben giderim sıkıntı yok yani zaten alışverişe erkeklerle gidilmez bence ya eşin ya sevgilin ya da kız arkadaşınla gidersin benim gözümde 😂😂😂😂bide bebek benden olduktan sonra marsa bile giderim bebek için 😂😂😂😂

1|0
    0|0
    • Allah aşkına ciddi misin zeka fışkırıyor cocuktan

• Ben hep kızlarla alışveriş yapıyorum uğraşamam direk buluyolar bana ne olacaksa sağolsunlar 😂😂😂😂bide sağol kinayen güzeldi 😂😂😂😂

• Nasip olursa tabikide isterim. bundan daha güzel ne olabilirki :) yapılabilecek en güzel şeyler arasında olurdu.

0|0
    0|0
  • Alışverişi severim zatende sevilmese bile bebek için yani sonuçta

0|0
    0|0
  • tabi ki çıkarım 😊 çok tatlı giyim eşyaları var 😊 ayakkabılarına bayılıyorum mesela 😊😊

1|0
    0|0
  • Bebe alışverişi olacak bebek dersen bebek almaya cıkmıs olmaları gerekiyor ki biz bunu tasvip etmiyoruz ://

1|0
    0|0
  • cikmam kardesim. bebek alisverisi nedir ya. biz eskiden 6 ay kundağa sarilirdik acayip acayip şeyler bunlar.

0|0
    4|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Alışverişe gidersem zaten bir tek bebeğim için giderim

1|0
    2|0
  • alışveriş pek sevmem doğru ama sevdiğim insanla bebeğim için alışverişe gitmek büyük bir zevktir üstüne eşimin bebek alışverişine bensiz gitmesi kavga sebebidir :)

0|0
    0|0
  • Erkekler alışveriş sevmez ama ihtiyaç varsa mecbur:) Ya da karın yanında olmanı istiyorsa gideceksin.

2|0
    0|0
  • Güzel olur:)

0|0
    0|0
  • Kendime birşey almaktan bile aşırı sıkılıyorum almadan çıktığım yeter daraldım sonra bakarım dediğim olmmuştr.

0|0
    0|0
  • çıkarım ama parasını eşim ödicekse :D

0|0
    0|0
  • Evet büyük bir zevkle

0|0
    0|0
  • olaydı da çıkaydım. hayatta en büyük hayalim ve isteğim çocuk sahibi olmak. Tabii önce evlenmek gerek bunun için aşk gerek.. gerek de gerek...

1|0
    0|0
  • Eşim isterse giderim, çok anlamam..
    İsterse parasını veririm o gider alır..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Giderim ama param olursa

1|0
    0|0
  • Kendi bebeğimin alışverişine çıkmam diyen bir odun parçası var mıdır sitede?

2|0
    0|0
  • Evet 😎

1|0
    0|0
  • Bebek diyorsun yahu, gidilmez mi?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    84

Kızlar Ne Diyor 68

• Çıkmalılar 😂😂

1|0
    0|0
  • gelmek zorunda 😄

1|0
    0|0
  • Her erkek aynı değilki alışveriş seven erkeklerde var.

0|0
    0|0
  • çıkmalılar bence

0|0
    0|0
  • Ule bu kadın ne zaman evlendi bebek bekliyo, magazinden o kadar uzağım yani 😄 tabiki gidecekler kendi bebegi degilmi 😊

0|0
    0|0
  • Ciksinlar tabiki çok eğlenceli olur bir de benimle cikacaksa daha bir eğlenceli olur manyak manyak şeyler yaparim ve aldiririm 😄

0|0
    0|0
  • Çocuğu tek başıma mı yaptım tek başıma mı büyütücem bir zahmet gelsin çocuğunun eşyalarıyla ilgilensin yani erkekler alışverişi sevmez diyip gelmeme gibi bir mantık olabilir mi 😂 İlgisizlik olur onun adı.

0|0
    0|0
  • O kadar da odun olmazlar heralde. Ayrıca bebek alışverişi çok keyifli olur 💁🏻

0|0
    0|0
  • gideriz tabi bizim bebegimiz

0|0
    0|0
  • Bebek alışverişine çıkarız tabii. "Aşkım bence şu bebek güzel, bunu alalım." filan. Çok eğlenceli.

2|0
    0|0
  • Yani gelsin😊bi zahmet

1|0
    0|0
  • gelmeli

1|0
    0|0
  • Herkes gider

0|0
    0|0
  • Cinsiyeti erkek ya söylemişlerdi hatta