Yine izdivaç programında sıradan bir gün, sizcede tiyatro değil mi bunlar?

Resmen artık gülmek için izliyorum bunları 😂😂

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle katılıyorum bir haber okumuştum izdivaç progmralarında bir adam suçlu muş televiyona da çıkmış öldürmüşler adamı çok dikkatli olmak lazım bu evlilik programlarına kimin nesi kimin neyi belli degil psikopat da çıkabilir seri katil de sapık da

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tiyatro tabi dizi niyetine izlicen bunu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bana göre tamamı düzmece. İzleyen insanlara da acıyorum maalesef.

1|0
    0|0
  • Orada amaç evlenmek değil reytingtir. Bu zamana kadar evlenen kişiler de evlilik amacındadır. Çünkü oradaki neredeyse herkes cast ajanslardan seçilmiş kişilerdir. Yorum yapan seyircilere de para verilmektedir diye düşünüyorum, orada olay çıkaracak yorumlar yapmaları için.

0|0
    0|0
  • "Neydi lan o unuttum" ahahahs

0|0
    0|0
  • Reytingin dibine vuruyor

0|0
    0|0
  • uyan da balığa gidelim :D

0|0
    0|0
  • yazık kıza

0|0
    0|0
  • Ne tiyatrosu gerçek bunlar. Sizin gibi Akp zihniyeti anca kötüler. Siz geri kalmışınız Osmanlı zamanında yaşamaya devam edin. Dünya ülkeleri ileri gidiyor siz geri gidiyorsunuz. Neymiş yalanmış reytingmiş. Gerçek orada olanlar insanlar evlenip yuva kurmak için gidiyorlar. Ah ah cumhuriyet kimlere kaldı. Siz gider şikayette edersiniz kapanması için programı beklerim ben sizlerden bir evlilik programımız var ona da bir halt bulmayın !

0|0
    0|0
    • Ne evlenmesi be evlilik dısında her sey orda belliki sende onlardansin noldu canım kuyruk acın mı var?

• Evlenmek için gidiyorlar tabi. Siz Akpliler gidin yemek programı izleyin, biz Cumhuriyetçiler medeniyetten yanayız !

• Uza hadi

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...