Kapat

2016'da olmuş güzel hatırlayabileceğimiz toplumsal olaylar neler?

2016da olmuş güzel hatırlayabileceğimiz toplumsal olaylar neler?Hepimiz için 2016 zor geçen bir yıl olsa da ben içimizi umutla dolduran, bizi mutlu eden, eğlendiren, skandallardan, dedikodu haberlerinden, komik olaylardan söz etmek, 2016ya bu güzel günleri hatırlayarak veda etmek istiyorum. Geçen yıldan hafızanızda kalan en güzel olaylar neler?

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Aleyna tilkiyi sempati duyarak dinliyordum ama roportaj yerin altina indirdi resmen nefret olusturdu kendine halk nezdinde sevgi beslemedikce daha fazla ilerlere gidemez 2016 toplumsal yol olus olayi şehitlerimizin olmasi disinda onemli muhim olsy yok bence Allah rahmet eylesin 16 yasindaki velet daha fazla gundem yapti bu ulkede

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 2016 benim için berbat geçti. Ki ülkemiz için de. Aklımda kalan güzel veya komik toplumsal bir olay yok doğrusu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• 15 Temmuz 2016!
    Bu tarihi artık kimse unutmayacak!

#Vesselam

1|0
    0|1
  • 5 dkdır alık alık soru başlığına baktım ve bulamadım. Beni ilgilendiren bireysel mutluluklarım oldu ama toplumsal olarak aklıma gelmedi sanırım yok..

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın şampiyonluğu sadece :/

0|0
    0|0
  • Güzel bir şey bulamadım ben

0|0
    0|0
  • Tayyip ve feto karlilik ortakligi bozulmasi ve tayyip feto yuzunden basimiza bomba yagmasi
    Turkiyenin bu yuzden masumlari sehit olmasi ve milyar dolarlar zarar ettirilmesi

Bu rezilligi rarih unutmayacak

0|0
    0|0
  • Nedense aklıma hiç iyi olan bir şey gelmiyor.

0|0
    0|0
  • 2016 evlat olsa sevilmez; net.

1|0
    0|0
  • Rıza baba ve hüsnünün iyileşmesi benim için 😃😃😃

0|0
    0|0
  • Su cahil kadinin kitabi okumadigi halde kitabi anlatmasi

0|0
    0|0
  • Bombalar, patlamalar, ölümden başka aklımda bisey kalmadı

0|0
    0|0
  • sanırım güzel bir yıl olmadı benim için hatta türkiye için güzel bir olay yok
    yani

''unutulanların dışında yeni bir şey yok ''

0|0
    0|0
  • Yeni aleynalar gormedigimiz bir 2017 olsun.

0|0
    0|0
  • O kadar kötü şey oldu ki iyi birşey kalmadı aklımızda

0|0
    0|0
  • Var mı?

0|0
    0|0
  • Nişanlandim daha iyi ne olabilir ki? 💏

0|0
    0|0
  • 15.07.2016

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Güzel olumlu bir soru :) Benim yanıtım tüm magazin camiasını peşinden sürükleyen, internetin tozunu attıran, fenomenler fenomeni Kerimcan Durmaz. Ablamız gerçekten star bebeğim :D

0|0
    0|0
  • sevdiğim biri istediği okulu kazandı mesela çok mutluyum diyebilirim

0|0
    0|0
  • En güzel mi en tuhaf mı bilemedim ama hani yılın başındaki kamyon şoförünü hatırlıyo musunuz? " ağğhhh çohk güzeğll afferinn size afferin size ğahh sende gel sende gelll gebereceeğnn gebereceğnn a.. na godugumun orusbusuu" 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Aleyna geçiyor :D

0|0
    0|0
  • Tek güzel şey sevdiklerimin hala hayatta olması. Allah hepsine uzun ömür versin

0|0
    0|0
  • Sadece Beşiktaş'ın şampiyonluğu

0|0
    0|0
  • Yokmuş ya.

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Benim 2016'da gordugum olay; Savaslar Ve 15 Temmuz Darbe Girisimi... Asla unutmicaz unutturmicaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...