Kapat

Karizmatik sevgilinizin dede içliği giydiğini öğrenseydiniz soğur muydunuz?

Bütün jönlerin karizmasını çizecek bir haber öğrendim. Sizinle paylaşmasam olmazdı. Kenan İmirazlıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy gibi yakışıklı jönler üşümemek için dede içliği giyiyormuş. Dede içliği karizma bozar mı? Kızlar, sevgilinizin dede içliği giydiğini öğrenseniz tepkiniz ne olurdu?Karizmatik sevgilinizin dede içliği giydiğini öğrenseydiniz soğur muydunuz?

1|2
224|118

En İyi Erkek Görüşü

• 350 tl lık pantolonun altına annemın pazardan 5 lıraya aldıgı ıclıgı gıyınce kendımı tup takılmıs ferrarı gıbı hıssedıyorum :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 117

• 1|3
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/9gLR88.png bak bakim şu ss ye bak bakalım bir sen giyme yine de gör bak bakalım bir unutma en çok soğuğu erkekler yer sizden fazla biz etkileniyoruz soğuktan siz -5 hissederken biz -15 hissediyoruz saçma sorularla gelmeyin bence 😉😎😎😎😂😂😂

0|1
    0|0
    • Erkekler daha güçlüdür kadınlardan atma

• Git araştırmaları oku haklı olduğumu gör

• Erkekler fiziksel olarak güçlüdür ama soğuğa karşı sizin kadar dirençli değil tıpkı sizin doğum sancısına dayanıp bizim yakınından bile geçemez oluşumuz gibi

• Valla karizma ısıtmıyor.. ;)
    Umrumda değil..
    Ben giyiyorum, sıcak sıcak..

Soğuğa delikanlılık olmaz.. ;)

#Vesselam

1|2
    0|0
  • Karizmatik adam ne yapsa da gözden düşmez

Kıvanç Tatlıtuğun , Burak Ozcivitin gündelik hayatında giydiklerini sora dan bir erkek giyse edilmedik laf kalmaz ama söz konusu kıvanç gibiler olunca ayhhh çok sekerrr

0|0
    0|0
  • heh şimdi şartlar eşitlendi

0|3
    0|0
  • Saçma bir şey yahu. Ne alaka üşümemek için? Giymem asla. Ben elim, yüzüm üşüyor genelde. Aşağısı üşümez ki? Üstüm de üşümüyor. Eller ve yüz çok önemli, soğuğu oralar çok alıyor... İçlik giyilir mi ya.

0|0
    0|1
  • İçlik giyen adam da p.. çlik olmaz 😃😃

1|2
    0|0
  • içlik giyen adamda p.. içlik olmz

1|2
    0|0
  • Şapka takmam saçları bozmamak adına, ama içlikten 'birazcık' kaba dursa da vazgeçemem😅

1|0
    0|0
  • bizim orda bir laf var soğuk yiğitlik dinlemez derler (soğuğa yiğitlik olmaz) G. tüm doncağına karızma çizilsin.

1|0
    0|0
  • Yalnız karizma bir tek erkeklerde yok karizma kadınlarda da vardır.

0|1
    0|0
  • pardon sanki Adam jartiyer giymis muamelesi yapmayin. giyer tabi ki zaturre olsa sevecek sevgiliniz kalmaz

1|0
    0|0
  • Ben de giyiyorum.

0|0
    0|0
  • Vucudunu dıs etkenlerden korumazsan ve bir sure sonra sagligini kaybedersen o karizmanin ne anlami var. Para cogu zaman eski sagligini veremiyor malesef.

0|0
    0|0
  • Dede içliği denilen yün don hayat kurtaran bir icattır kim ne derse desin kışın -10 derecelerinde insanı sıcak tutar o pantolon soğukta yapışır bacağa

1|0
    0|0
  • Siz de kısın agda yapmiyosunuz ona bakarsaniz.

1|1
    0|0
  • su an balığa çıkıyorum tayt üstüne içlik üstüne kot giyiyorum soğuk karizma sallamıyor çünkü

0|1
    0|0
  • 10 senedir atlet bile giydiğim yok üşüdüğümü hiç bilmem. Sexyligimi buna mı borcluyum yani

0|0
    0|0
  • Artık Termal içlikler var Decathlondan giyiyorum bende bunda tepki verilecek bişey yok bence.

1|1
    0|0
  • Sağlık önemli... önce sağlık.

0|2
    0|0
  • Ben de giyiyorum kardeşim ne var bu içliği bu kadar aşşağılamanız güvenlik görevlisiyim sizin geceleri kıçımız da pireler tek kale maç yaparken ben dün gece -9° de çalışıyordum 😡😡😬😬

0|1
    0|0
  • Dede icligi ne ya? Gicinizdan uydurmayin. Gencler giyiyor asil. Tum ic giyimcilerde var. Ayrica askerde tum askerler kisin giyer. Nesi komik?

0|0
    0|0
  • Valla bende giyiyorum şahsen , önceden cekinirdim de bir yerlerimi üşüteceğime onu giyerim daha iyi..

0|0
    0|0
  • Bu kadar basit bir sebepten dolayı soğuma hissiyatı yaşayacak olan kızdan, pekte sağlıklı beraberlik olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Sağlık daha önemli içlik candır :)

0|1
    0|0
  • bu içlikte ne var böyle

0|0
    0|0
  • biraz detaya girerseniz tüm erkeklerden soğursunuz ben kadın gibi tayt giyeni bile gördüm :)

1|1
    0|0
  • biz sizin pantolonun içine külotlu çorap giymenize ya da südyeninizin içine pamuk doldurmanıza bişey diyomuyuz giymesekte hasta olup sevişemesek daha mı iyi

1|0
    0|0
  • Karizmasından kıçı donması iyi mi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    87

Kızlar Ne Diyor 223

• Karizma çizecek bir haber değil.
    Valla Kıvanç Tatlıtuğ 'dan apt*lca bir şey yapmadığı sürece insanın soğuması çok zor bence. Acayip yakışıklı ve çekici bir adam.

Karizmalık bir durum yok. Çok üşüyolardır, soğuk havalarda saatlerce setlerde duruyorlar. Bizim gibi işten eve, evden işe çalışmıyorlar ya da dışarda az vakit geçirmiyorlar.
    Daha geçen bir oyuncu diyordu "Herşey güzel ama çok üşüyoruz" diye.

1|0
    0|0
  • Sexy olması gereken bir zamanda yapmadığı sürece sıkıntı yok bence, seviyorsam "sevimli" bile gelir. İnsanız sonuçta "mükemmel" olacağız diye bir şey yok, üşüdüğü halde sırf benim için giymezse, ben kendimi kötü hissederim zaten. Eşim giyse, o şekilde de uyurum yani bence sıcacık sevimli:)
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • Ah bu şekilcilik derdim. Hepimiz çocukluğunda pazar gecesi soba kenarında banyo yapıp o içlikle uyuduk. Şimdi hangi düzen size bunları çirkin gösteriyor? Hangis daha çirkin, size beğenin diye zorla dayatılan mı, yoksa özünde güzel olanı kötü göstermek mi? Derdim.

0|0
    1|0
  • Canim sevgilimin dede icligi altinda karizmasi ezilecek degil ya canim karizmatik sevgilim der susarim😻

0|1
    0|0
  • hayır bozmaz. havalar çok soğumaya başladı giymeleri doğal ben de içlik niyetine tayt giyiyorum pantelonumun altına

0|0
    0|0
  • içlik giyen adamda p*çlik olmazmış giysin koç😂😂

1|3
    0|0
  • Giymesinde sorun yok gözümden hiç de düşmez.
    . Herkesin altında arabası yok evden arabaya binip sonra işe sıcak yere gitsin.
    http://i.hizliresim.com/Bv2aYg.jpg
    Bunda ne var şimdi?

0|0
    0|0
  • Çağatay gibi adamlar varsa giysin. Adam 144p bile yakışıklı sen ne diyon :D

0|1
    0|0
  • Böyle abidik gubidik detaylara takılmam.

0|1
    0|0
  • Yoo neden soğuyayım giydiği içlik onun karakterini değiştirmiyor sonuçta 😂

1|0
    0|0
  • Öyle şeyle karizma bozulmaz. Karakterle bozulur karizma. Üşüyen biriyse ne yapmalılar. hasta mı olsunlar?

0|0
    0|0
  • Donsunlarmi😢😡😡😡😡😂😂

0|0
    0|0
  • Bozmaz bence onların karizması içliği görmezden gelmeme yardımcı olabilir 😍😂😂

0|0
    0|0
  • Ayrılırım soğumak şurada dursun.

0|0
    0|0
  • Giymeyen var mı ki?

0|0
    0|0
  • Ben sogmam bazen termal iclik bende giyiyorum :) varsin dede icligi giysin :)
    Yaslandim ben yaa :)

0|0
    0|0
  • yır daha tatlı hehehe :D

#LöseviçinSesver
    #LöseviçinXper

0|0
    0|0
  • Yoo hic de bozmaz karizma icine giyilen bisey yani adi ustunde iclik😀

0|0
    0|0
  • Giyecek. Usumesin😊

0|2
    0|0
  • Niye soğuyayım yahu? Ben de termal içlik giyiyorum. İlle hacı yeşili yün don altına beyaz çorap gerekmiyor yani :))

0|0
    0|0
  • Sogumam

0|0
    0|0
  • Siyah termal içlikler var artık gayet güzel görünüyor..

0|0
    0|0
  • o unluler sette usumemek icin giyiyo, bizi pacali donla kabul ederlerse bizde dede icligiyle kabul ederiz :)

1|0
    0|0
  • o nefret eder ben zorla giydirmeye çalışıyorum. Sağlığı daha çok önemli. Nasıl olsa istediği zaman nasıl karizmatik bir insan olacağını ben biliyorum. Giyince de eksilmez bişeyi.

0|0
    0|0
  • Ne tepkisi bir tepki vermezdim çocuk üşüdüğü için giymiş
    Giymiyosada ben alır giydirdim dötünün donmasına gerek yok bu soğuklarda

0|0
    0|0
  • Akıllı adam derım benım sevgılım de benım gıbı olmalı derım sahsen ben usumek mı kkarızmamı desen karızma cızılsın usumıyım yeter derım

0|1
    0|0
  • Giyilir ne yapsın ususunler mi 😊

0|1
    0|0
  • dede ile ne alaka be soğukta giyilir

0|2
    0|0
  • Giymesun

0|2
    0|1
  • Yoook be yazık üşuyordur :)