Kapat

Ya şu yabancı dizi izleyenler nereden izliyosunuz? Hangi kanal hangi kamera?

Herkeste bir cool olma yabancı film dizi izleme çabası arkadaş hangi kanalda bulup izliyolar?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• İnternetten izleyebilirsin çok rahatça. Zaten bir kere izlediğinde artık diğer diziler daha basit görünüyor gözüne.

#LöseviçinXper

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kanaldan izlemiyoruz. Bilgisayar, tablet, telefondan google yabancı dizi izle yaz kaç tane site çıkıyor. Ama dublajlı değiller alt yazılı izlersin. Benim en çok girdiğim site dizilab. Oradan beğeniyon zevkine göre dizi. 1 bölümü 40 dk tabi bazıları 1 saat 38 dk sürdüğü oluyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İnternetten izliyoruz abla, hava atmak için değilde gerçekten yabancı diziler ayrı bir kaliteli oluyor, önerebilirim sanada ☺

0|0
    0|0
    • Peki sırf bunun icin internette ugrasmaya deger mi konusunu karakterlerini bilmedin bir dizi icin o kadar internet...

• İnternet sınırsız çoğu kişide değerli kardeşim, o sebeple internet gitmiyor öyle. s Senin kotalıysa kötü bir durum tabi. Sınırsız ise, uğraşacak bir şey yok, tek tıklama ile açıp izleyebilirsin yani istediğin zaman ☺

• cool olmak derdim yok
    yabancı dizilerin kurguları daha güzel ondan izliyorum:)

0|0
    0|0
  • Birincisi cool olma sebebimiz yok ikincisi türk dizilerinden bin kat oldukları aşikar =)) üçüncüsü internet diye bir şey car cahel

0|0
    0|0
  • İnternetten izliyoruz :) Yalnız cool olmakla alakalı bir durum degil bu izleme işi standart türk senaryolarından çok farklı oldugu için :) izlemeye başlarsan öneri de veririz elbet :)

0|0
    0|0
  • Coollukla ne ilgisi var? İnternetten izliyorum.

0|0
    0|0
  • netten izliyoruz, iğrenç türk dizilerinden iyidir

0|0
    0|0
  • o zaman sende izleyenlerin cool olduklarını düşünüp onların yaptığını yapmak istiyorsun? yani sırf özenti?
    dizilab.. ayrıca torrentten indirip izlemek daha rahat

0|0
    0|0
  • Hiçmi google'dan yazmak aklına gelmedi. Gir
    Hdfilmcehennemi. Com dan istemediğin kadar izle..

0|0
    0|0
  • dizimag den izliyorum ben

0|0
    0|0
  • internetteki sitelerde istediğin diziyi bulabilirsin

0|0
    0|0
  • dizimag den izliyorum ben

0|0
    0|0
  • Netten izleniyor internet diye birşey çıktı haberin yok mu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• internetten

0|0
    0|0
  • tlc izle

0|1
    0|0
  • İnternetten izliyorum genelde bildiğim kadarıyla teve2 de çıkıyor arada sırada, o da pek sarmıyor diğer kanalları da zaten seyretmiyorum

0|0
    0|0
  • Yabancı film izleyince cool mu olunuyormuş :D Tam bir ergen düşüncesi :D

0|0
    0|0
  • dizimag , yabancidiziizle , dizibox

0|0
    0|0
  • Dizimag

0|0
    0|0
  • Netflix