Sevgiliniz evlenme teklifinize "sana aşık değilim ve bu yüzden seninle evlenmeyi düşünmüyorum" dese tepkiniz ne olur?

Belli bir süredir mağazin gündeminde, Burcu Esmersoy'un sevgilisinin evlenme teklifine verdiği cevap konuşuluyor. Haberlere göre "Sana aşık değilim ve bu yüzden seninle evlenmeyi düşünmüyorum" dediği söyleniyor.
Sevgiliniz evlenme teklifinize Sevgiliniz evlenme teklifinize "sana aşık değilim ve bu yüzden seninle evlenmeyi düşünmüyorum" dese tepkiniz ne olur?

#LöseviçinXper

1|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Adetlere uyarak erkekten duymak isterim bu yüzden erkek olsaydım olarak cevaplicam. aşık olmak değil önemli olan aşk geçici bana sevgin veya saygın varsa bu yeterli. birkaç gün düşünmeni istiyorum derim.(evlenme teklifi eden bir erkek seviyordur bu yüzden seven erkeğin ağzından söylüyorum.)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ne halt etmeye sevgilimsin ya hayirdir derim 😃

1|0
    0|0
  • Bence aşık olmak cinsel açıdan ozlem duymak gibi ama sevmek daha farkli herseyiyle sevmek her şeyine saygı duymak daha önemli. Bie insan evlenecekse bunu bir düşünmeli sadece arzuluyor muyum yoksa onu elde edince de sevgim devam edecek mi diye. Uzun süreli evliliklerin sırrı yatakta bitiyor tabi ama herşey yatak değil

0|0
    0|0
  • Ayrılırım

0|0
    0|0
  • Takılalım öyleyse derim

0|0
    0|0
  • Kim nerden duymuşta haber yapmış. Bunlar da ayrı bir soru konusu

0|0
    0|0
  • Kimin canını yakcan hayırdır. bu arada bu erkekten erkeğe değişir kimi erkek vardır tek kelime edemeden gözleri dolar böyle gözlerinden az biraz yaş gelir kıza bir bakar sonra giderken hiç bakmaz arkasına çeker gider. Kimi erkek vardır tartışırlar baya bir sonra erkek yine çeker gider tabi yani her halükarda ceker gider güçlü bir erkekse eğer yanında değil gittiği her hangi bir yerde ağlar

0|0
    0|0
  • Üzüme düşelim mi?

0|0
    0|0
  • burcu esmersoy der tabi. başkaları derse evde kalır otırur.

0|0
    0|0
  • duraksardim ve kendime gelince doğru olan kararı verirdim

0|0
    0|0
  • çıkar ilişkisi yemiş demekki

0|0
    0|0
  • Senden ayrılırım

0|0
    0|0
  • minnak bir mesaj atar mısın çok önemli

0|0
    0|0
  • ayrılırım

0|0
    0|0
  • Vay salak derdim

0|0
    0|0
  • s*ktir git derim

0|0
    0|0
  • Bana aşık olan birisini bulurum bende :D

0|0
    0|0
  • Üzülür ve ilişkiyi bitiririm.

0|0
    0|0
  • Aşık değilse parasına aşık demekki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• aşık değilim ama seninle takılmak hoşuma gidiyor ne bu yaa bilemedim bişey demezdim aynen dewam ederdim bu arada evlenicez birini bulur idare ederdim sonra birgün kut diye ona davetiyem ı uzatırım

0|0
    0|0
  • Evlenmem

0|0
    0|0
  • Sen de her şeyi ciddiye alıyosun bir şaka yaptırmadın evlenecek olsam seninle mi evlenirim dimi kanka derdim 😂😂

0|0
    0|0
  • Ayrilirdim

0|0
    0|0
  • Ne mi olurdu. tabiki o an. rezil olurdum ama sonra yol verirdim başka ne yapabilirim

0|0
    0|0
  • saçmalığın uç noktası ayıp be

0|0
    0|0
  • Ayrılırım gelemem reddedilmeye

0|0
    0|0
  • #LöseviçinXper

niye cıkıyorum ki o zaman ben

0|0
    0|0