'Damadın Ayakkabısına Kadar Biz Aldık!' diyen bir kayın valideye sahip olsaydınız, ne yapardınız?

'Damadın Ayakkabısına Kadar Biz Aldık!' diyen bir kayın valideye sahip olsaydınız, ne yapardınız?
Biliyorsunuz ki, Tuğba Özerk menajeri Altan Nuh ile evlenmişti. Tuğba Özerk'in dört ayda biten evliliği üzerine Özerk'in annesi Günay Kapani canlı yayına bağlandı ve şaşırtıcı açıklamalar yaptı.

Anne Günay Kapani, “Bu adamı hiç sevmedim. Geçen yaz tüm düğün hazırlıklarını ve nikahı benim Alaçatı’daki evimin bahçesinde yaptılar, daha o zamanlar Tuğba’ya ‘Bu adamın sinsi bakışlarını hiç sevmedim’ demiştim. Benim kızım aşk kadınıdır. Aşık oldu ve evlendi, herkes hata yapabilir, benim kızım da hata yaptı. Tuğba şimdi ise demek ki çok büyük bir hata gördü ki, bu evliliği 4 ay sonunda noktalıyor. Bu arada şiddet söylentileri yalan. Hiç kimse asla benim kızıma şiddet uygulayamaz, yazıldığı çizildiği gibi olmadı yani yanlış anlaşılmasın. Kızımın gelinliğini ben hediye etmiştim ayrıca damadımın ayakkabısına kadar biz aldık. Bu evlilik kızıma zarar verdi, maddi ve manevi anlamda kızım büyük kayıp yaşadı” dedi.

Erkekler, Böyle açıklamalar yapan bir kayın valideye sahip olsaydınız, siz ne derdiniz, ya da ne yapardınız? Gerçi boşanmışlar ama.

Kızlar, Siz Tuğba Özerk'in yerinde olsaydınız ne hissederdiniz? Sizin tutumunuz ne olurdu? Eski eşinize özür diler miydiniz annenizin bu açıklamasından dolayı?


0|0

Kızlar Ne Diyor 29

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor...