Burak Özçivit'e elveda deyin kızlar! Sonunda evleniyor! Siz olsanız kariyerinizin zirvesinde evlilik düşünür müsünüz?

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, düğün tarihini belirledi. Düğün için Burak Özçivit'in başrolde yer aldığı Star TV dizisi ‘Kara Sevda'nın sezon finali yapması beklenecekleri magazin haberlerinde gündemde.
Burak Özçivit'e eldava diyin kızlar! Sonunda evleniyor! Siz olsanız kariyerinizin zirvesinde evlilik düşünür musunuz?Sevgililer, Ramazan Bayramı'nın ardından Temmuz 2017 başında mutluluğa dünya evine girecekleri mağazin haberlerinde söyleniyor. İkisininde oyunculuğu harika. Şu an zirvedenler, bu durumda evlilik siz olsanız düşünür musunuz?

1|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 51

• Cok da tin

1|0
    0|0
  • Tüh ya evlenmeseydi kesin sizlerle evlenecekti kızlar hadi veda edin çok üzücü bir durum bu..

2|0
    0|0
  • Doğru karar vermişler, çeyreğimizi alıp gidecez düğüne artık

0|0
    0|0
  • Liseli kızların artist hayranlığı... :):

0|1
    0|0
  • Sanki hergün birinizle takılıyordu 😂

1|1
    0|0
  • Adam evlense 3. kumasini alsa 4. olayim diyecek kizlar var. Bu kadar masum seyapmayalim kadinlari assdf.

0|0
    0|0
  • Reklamlar bitsin boşanırlar merak etmeyin kızlar

0|0
    0|0
  • ya onlar reklam evlılıgı bence AŞK evlılıgı sanmıyorum mınnak

0|0
    0|0
  • Fahriye güzel kız ama kafa az çalışıyor sanırım.

1|0
    0|0
  • ben burak ozcivit olsaydim ozcan deniz kirosu ile birlikte olan bu hatunla evlenmezdim.

2|0
    1|0
  • burak özçiviti isteyen yok zaten

1|0
    0|0
  • Elveda demeseniz sizinle evlenecekti. Tüh kızlar.

0|0
    0|0
  • Senin icin kötu olmus

1|0
    0|0
  • evlensinler bakalım

0|0
    0|0
  • yakisir yegenime

0|0
    0|0
  • Evet düşünürüm

0|0
    0|0
  • Belki de kariyerimin zirvesinde evlenirdim. En mutlu olacağım zamanlara daha da mutluluk katardım.

0|0
    0|0
  • Kurtulduk

0|0
    0|0
  • herkes te onu bekliyordu😂😂

1|0
    0|0
  • Dusunmem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 83

• E sonunda evlensinler bence de uzadı baya :D 🌺

0|0
    0|0
  • Onlar mı şu an zirvedeymiş? Harika mı?
    Oyunculukları iyi falan değil. Hele Fahriye'nin projeleri hiç tutmuyor. Bir Yaprak Dökümü tutmuştu onda da yeni çıkmıştı, seneler oluyor. Diğer oynadığı diziler tutmadı. Çalıkuşu biraz işte, 2 sezon da gidemedi. Ki adamın da pek iyi bir projesi yok.

Fahriye de sevilen bir oyuncu değil, sadece güzel ki o da 2 estetik yaptırdı. İkiside tip olarak beğenildiği için gündemde.

Oyunculuk desen, diğerlerine göre aldıkları paraya bakarsan, onların sektöründe pek değerinin olmadığını anlarsın.
    Zirvede oldukları falan yok. Fazla gündeme gelmekle olmuyor zirvelik.

1|0
    0|0
  • Zaten ülkede 3-5 yakışıklı vardı onlarda evleniyo (erkeklerden eksiyi bekliyorum bskdnfkfn)

2|0
    0|0
  • Sonuçta ikisi de kendi alanında meşhur. Evleniyor olmalarından dolayı kariyerlerinin etkileneceğini düşünmüyorum. Kadir ile Neslihan evlendi ve hala dizisi en çok izlenenler arasında :)

1|0
    0|0
  • Mutluluklar dileriz fakat bu tür çitler evlilik kariyerlerini bozmaz aksine daha güçlendirir. Zaten bunlar beraber olduğu an daha bir popüler daha bir Gözde oldular

1|0
    0|0
  • o7. o7.17’de evlenirler
    o8. o8.18’de boşanırlar..
    Hepsi boşanmak için evleniyor gibi hic gercek ve samimi degil. Film dizi işinide etkilemez evlilikleri çoğu geniş zaten.
    Burak’ı sevmem zaten. Sanki bekar olsa burdakilerle aşk yaşayacaktı :D
    Allah mutlu etsin diyelim :)

0|0
    0|0
  • Sonunda güzelle evlenen bir yakışıklı gördük. Öbür yakışıklı oyuncuları eşlerine hiç yakıştıramıyordum

1|0
    0|0
  • Her zaman insanlari kendinden ustun gorupte abartan insanlardan nefret etmisimdir. Banane evleniyorsa ya fahriye ne abarttiginiz kadar guzel burakta ne abarttiginiz kadar yakisikli sadece unlu olduklari icin cok fazla guzel yakisikli olmasada bizim milletin gozune oyle geliyor ikisinide cok begenmem normaller toplulumuzda bunlara tas cikaricak ne insanlar var. ayrica hic bir iliski disardan bakildigi gibi degil cok konusuluyorlar su an asklari falan filan bunlar hep fasa fiso fahriye nedense burak ozcivitle beraber olduktan sonra cok konusulmaya basladi bunlarin aski da iki gun sonra söner özenmeyin cok yani

0|0
    0|0
  • Aman çok umrumda evlensin mutluluklar ne diyim 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Cok gezdiler evlensinler

0|0
    0|0
  • Vay be 😊

0|0
    0|0
  • Bir biz sap kaldık kanka asf

0|0
    0|0
  • Türkiyede degil dunyada en yakistirdigim cift bu.. harikalar. Ben buragi kaybettigimi dusunmuyorm. asil fahriyeyi secerek o beni kaybetti. 😃😂😂✌🙊

0|0
    0|0
  • İkisi zaten kaç yıldır sevgili. Bir zahmet evlensinler artık 😂

0|0
    0|0
  • Seviyorsam evlenirim kariyer falan dinlemez aşk

0|0
    0|0
  • Allah mesut etsin ne diyelim
    Yeni tanistigim erkek arkadasim ona cok benziyor ama kustu bana 10 gundur offff

0|0
    0|0
  • zavallı Burak yakıyo kendini

1|0
    0|0
  • ilgi mi çekmıyordu zaten

0|0
    0|0
    • Türkiyenın en yakısıklı adamı evlenıyor dıye mi ilgını cekmiyor

• Ben daha kaslı erkeklerden hoşlanıyorum kıl ve yağ yumaklarından değil

• Yüzden bahsediyorum yüzü çogu kaslıdan daha ıyı ve kas yapılır ama yakısıklılık doğuştan gelır ve vucudu fena degıl

• Evlensinler artık çok sevindim

0|0
    0|0
  • Oh be şükürler olsun
    En sevdiğim çift
    Bunu bekliyordum yeminle

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    63
Yükleniyor...