Kapat

TV'de neden bir şey yok?

Tv'de izlenebilecek hiçbir şey yok ya. Cartoon Network'u açtım izliyorum en son çare olarak. Tv dünyası neden bu kadar g. zekalı? Millete izleyebileceği hiçbir şey vermiyor. Eskiden cnbc-e vardı haftasonu sabahları i carly-avatar-sünger bob-smillvile-merlin filan olurdu. Eskiden gündüzleri diziler filan koyarlardı. Ne kadar gereksiz saçma sapan program varsa hepsi tv de. En sonunda digitürk filan bağlattırıcam.
Not: Şehitler oldu ondan dolayı yok demeyin. Terörün soyu kurusun demekle beraber her zaman durum böyle diyorum.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü eskiden herkes TV izlerdi. Şimdi toplumun sadece belli bir kısmı izliyor. Özellikle de bu saatlerde... Onların zevklerine hitap eden programlar yayınlanıyor o yüzden de (Ne yazık ki genelde izdivaç ağırlıklı).

0|0
    0|0
    • e hala çoluk çocuk var. böyle yapa yapa insanları tv den uzaklaştırıyorlar.

• artık cn de de güzel çizgi filmlr yokki. bir powerpuff girls ve gumboll belki. ben ten i bile saçma sapan bier şey yaotılar.

• Açıkçası takip ettiğim söylenemez =) Ama küçük kardeşim var o izliyor, Gumball'a denk gelirse ben de izliyorum :D O güzel gerçekten. Kalanı hakkında bilgi sahibi değilim, öyle diyorsan öyledir =)

En İyi Kız Görüşü

• Aynen ya sadece bos diziler var. Canim sikildi izleyeyim dedim gecen kötü oyunculardan gözlerim kanadi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kapitalizm televizyonu da ele geçirmiş ne izleyeceğimizi onlar karar veriyor sahi sünger boba ne oldu özledim 😐 cartoon network geçici panzehir gibi yaw oda bozdu ama güzel olanlar gece yarısına yakın saatlerde çıkıyor

0|0
    0|0
  • evet izlenecek birşey yok bunların hepsi satılmış kanallar içlerinde bir trt var yeni format sayesinde oda kendine göre bir şeyler yapmaya çalışıyor.
    trt belgesel izleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • tlc kanalı var onu izle televizyon uydu ise

0|0
    0|0
  • Samanyolunu aç filmler oluyor geçen fight club ı izledim

0|0
    0|0
  • tv izlemiyorum haberim yok

0|0
    0|0
  • gereksiz izdivaç programları var sürekli

0|0
    0|0
    • nalet şeyler ya onu izleyen milletten bir şey beklememek lazım. bir tane değil her kanalda var heralde onlar.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...