Kapat

Şeyma Subaşı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'nın evli olduğu halde 7 yıldır birlikte olduğu kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi. Çiftin 4 yaşında Melisa adında bir kızı var. Son zamanlarda özellikle şarkıcı Arto ve bir çok ünlü tarafından küfürlü hakaretlere maruz kalıyor. Geçenlerde bir sosyal medya çetesi de tehdit ve iftira amaçlı Şeyma Subaşı'nın adına bir sürü paylaşım yapmış. Herkes tarafından acımasızca linç edilen genç bir kız. Siz Şeyma Subaşı hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben evli bir adamdan çocuk yapmasını tabii ki doğru bulmuyorum ama bu kadar çok küfür ve hakaret içerikli eleştirilmesini desteklemiyorum. Sonuçta ne olursa olsun bu kadın herşeyden önce bir anne. Sizin fikirleriniz neler?Şeyma Subaşı hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyi de "anne"ye bağlamasak? Kötü yorum yapılıyorsa savcı orda hakim orda. Avukat tutacak parası yok mu? Oturup onu düşünecek halim yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• son cümlen çok doğru!! sonuçta bir anne bu kadar linç girişimi hak etmiyor. AYRİCA ülkede bu kadar dert varken Şeyma subaşı kerimcan durmaz aleyna Tilki ile uğraşmak çok manasız.

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Şeyma subaşı çok iyi bir kadın...
    Reelden biliyorum...
    Acun beyi ve kendisini tanırım...
    Bu asılsız haberlere kanmayın..

0|0
    1|0
  • Kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez. :/

1|0
    0|0
  • Ah be acunun yerinde ben olcam elimden kimler gelir kimler geçer acun abimiz çok hata yaptı :D

0|0
    0|0
  • Para avxisi

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• aşık olmuşsa iyi yapmış para içinse yaptıkları kalitesiz biri

1|0
    1|0
  • banane

0|0
    0|0
  • En çirkin fotoğrafını koymuşsun ama seviyorum kadını 🌺

0|0
    1|0
  • Bazıları hak ediyor. Kocanın böyle bir olayı olduğunu öğrensen yazık falan demezsin yani.

0|0
    0|0
  • Acunun eşi de bir anne sence o bunları hak ediyor mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...