Siz güzelliğinizin veya çirkinliğinizin avantajını ya da dezavantajlarını yaşadınız mı?

Atv'nin sevilen dizisi 'Kertenkele: Yeniden Doğuş'un güzel oyuncusu Buse Arslan Akdeniz "Güzelliğin büyük dezavantajını yaşıyorum. Biz güzellikten rahatsız oluyoruz, korkuyoruz. Bize çok fazla güzellik empoze ediliyor" şeklinde konuştu.
Siz güzelliğinizin veya çirkinliğinizin avantajını ya da dezavantajlarını yaşadınız mı?Dış görünüm bu kadar önemli sizce. Sizde zor durum da kaldınız mı? Siz güzelliğinizin veya çirkinliğinizin avantajını ya da dezavantajlarını yaşadınız mı?

2|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hep öyle olur zaten.
    Çirkin olduğu için geç kamera önüne diyorlar zaten. Uyuz oluyorum böyle iki yüzlü tiplere

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ortayım ama gıyınmesını falan bılıyorum bu sayede bazı cevremdekıler güzel olduklarımı ıddıa ederler ve ozguvenlı bırıde olduğum ıcın her ortamda arkadaş bulur sohbet ederım okul dersane senın saydıkların yanı ama bazen yolda yürürken asılan bıle oluyor o tıp ınsanlardan nefret edıyorum en buyuk dezavantj budur bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Çirkin olduğum için bir avantaj dezavantaj yaşamadım

1|0
    0|0
  • evet güzel ya da yakışıklıysan peşine biri takılabilir senden istediği primi elde ettikden sonra arkasına bakmadan çekip gidebilir. O yüzden güzellere yakışıklılara kızmıyorum havalara girmekde herkese pas vermiyorlarsa haklılar!

1|0
    0|0
  • Sen fenomen olmuşun minnak ( Tebrik ederim ) ... Yok ya ben avantaj veya dezavantaj yaşamadım şu zamana kadar tipim yüzünden

0|0
    0|0
  • Ben çirkinim

0|0
    0|0
  • Yasadim

0|0
    0|0
  • hiç bir avantajını ve dezavantajını görmedim.

0|0
    0|0
  • Güzelliğin de çirkinliğin de dez avantajı yoktur, olay sizde bitiyor.

0|0
    0|0
  • Turabiyi dizide oyuncu diye oynatana Allah akil fikir versin.

0|0
    0|0
  • avantajını yaşamadım.

0|0
    0|0
  • Tip yok ama icrat var

0|0
    0|0
  • pardon da bu hangi bilimsel çalışma için yapılmış bir araştırma konusu... ya da nasıl bir tez konun var da milletin kaçı tipsizim diye kendini yer bitirir, kaçının g... tü havalarda gezer güzelim diye öğrenme sevdan neden

1|0
    0|0
  • Ben yasiyorum normalin altında güzellikteyim eksik kaldı bir tarafim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Oyunculuk için güzellik çirkinlik önemli değil. Bu meslek sadece yeteneğe bakıyor. Çirkinsindir ama tüm espirilerde en iyisi sendindir. Yönetmen de tam böyle birisini arar o da sendindir. Çok güzelsindir ama oyunculuğa ait en ufak yeteneğin yoktur. O zaman yönetmen seni napsın? Seni eğitene kadar yetenekli birini alır. Sadete geleyim güzellik çirkinlik ne bir avantaj ne de bir dejavantaj değildir.(konuşmalarım ünlünün söylediği söze)

0|0
    0|0
  • Çirkin değilim ama güzelde değilim. Sıradan bir tipim ama hayvan gibi bakıyorlar çok rahatsız oluyorum

0|0
    0|0
  • Avantajlarını yasadım

0|0
    0|0
  • Şekle bağlı değilim. Güzel olanı severim ama ulaşma gibi bir çabam olmadı. İhtiyaçlarım daima önce geldi.

0|0
    0|0
  • Yaşıyorum maalesef. Evet dış görünüm baya önemli

0|0
    0|0
  • şımarığın biri allah a şükredeceğine ne diyo işte güzel allah ım böyle dingillere güzellik veriyoda on numara karakterli kızlara çirkinlik veriyosa vardır bir bildiği

0|0
    0|0
  • Avantajını görmedim henüz dezavantajını yaşadım ama

0|0
    0|0
  • bir ton estetik spor krem vs vs herkes taş olur kafamız a yağar 😊😉

0|0
    0|0
  • Yasadim...

0|0
    0|0
    • yanlis anlama lutfen olur mu? guzel oldugun icin mi yasadim diyorsun ve ne yasadin

• Neden yanlis. anlayim :) yani guzel derken bakilacak bir yuz oldugu zaman kendimi çok guzel bulmam aslinda ama etrafimdakiler hep havali veya ego dan bahseder, dis gorunusume bakarak yani hiç. oyle degilim, bu yuzden çogu kisi genelde erkekler çekinir benimle konustuklari zaman veya hiç konusmazlar ya da konusuruz 2 gun sonra çikma teklifi ederler... Umrumda degil aslinda ama çok havali ve kibirli imajini olusturmak beni uzuyor ki hiç oyle degilim...

• anladim. cok havali imajinin guzellikle alakasi var mi ki. valla benim tipim de oyle ve bu yapi. benim lise yilligimda bile kizlar oyle yazmis. ya kucukken de oyleymisim ben. bu nedenle ozellikle kadinlar dusman gibi goruyorlar. ben guzel oldugumu dusunmuyorum ama bu degisik bisiy

• Evet oluyo

0|0
    0|0
  • Bunu bu kozon söylemiş olması da garip tamam güzel ama cokta sorun yaşayacak bir güZellik yok

0|0
    0|0
  • çirkinim ama hiç dezavantajını görmedim avantajını da görmedim ne bileyim :D

0|0
    0|0
  • Evet malesef

0|0
    0|0
  • Güzel oldugun zaman dışarda laf atan rahatsiz eden erkekler çok fazla oluyor insan artik korkarak yürüyo çirkin olsanda beyendigin bir insanin seni beyenmeme durumu yüksek

0|0
    0|0
  • Bence güzelliğin avantajları çoğu kişi sizi seviyor yani okuldan, sınıftan belki iş yerinizden ama dezavantajlarıda var sevgiliniz varsa o kişilerden sizi kıskanabilir

0|0
    0|0
  • Evt çirkinligimn avantajı çokkk kimseyle ugraşmıyosun ne güzel ohh miss 😊

0|0
    0|0
  • yani cirkinligin dezavantaji koca bulamamak olabolir

0|0
    0|0
  • kendini bununlamı kıyaslıyorsun

0|0
    0|0
  • fazlasıyla