Kapat

Johnny Depp çocuk hastanesinde, kanser hastası minikleri ziyaret etti. Siz ne düşünüyorsunuz?

Oscar Ödüllü aktör Johnny Depp, geçtiğimiz gün Karayip Korsanları'nın kült figürü Kaptan Jack Sparrow kostümü ile daha önce kızı Lily Rose Depp'in böbrek yetmezliğinden tedavi gördüğü Londra' daki Great Ormond Street Hastanesi'ni ziyaret etti.

Johnny Depp daha önce 2012'de hasta bir çocuk hayranının kendisine yazdığı bir mektup üzerine Great Ormond Street Hastanesi'ni ziyaret etmişti.

Johnny Depp, 2015'de ise Avusturalya’nın Queensland eyaletinde kanser hastası çocukları ziyaret etmişti.

Brisbane’deki Lady Cliento Çocuk Hastanesi’ne gitmiş ve Hastanedeki çocukların hazırladığı bir televizyon programına da konuk olup çekime katılmış ve çocukların sorularını yanıtlamıştı.

Juiced TV, hastalıkları nedeniyle hastaneden çıkamayan çocuklar tarafından hazırlanan programlarıyla, gerçek bir sosyal destek kanalı.
Hastaneden ayrılan Depp, çocuklara bir de mesaj gönderdi.

“Harika vakit geçirdim. Buradaki çocuklarla, ailelerle, herkesle tanışmaktan çok mutlu oldum. Bir sürü de şey çaldım. Hepinizi cesaretiniz için selamlıyorum. Önemli olan tek şey bu.”

0|2
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• sanatçı olmak bu demek toplumsal olarak bu tür etkinliklerde olduklarını görsek hep bar çıkışlarında değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Johhny Depp çok yakışıklı biri. Güzel bir faaliyette bulunmuş.

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 24

• adam adam

1|0
    0|0
  • Çok hoş

1|0
    0|0
  • Ben de bazen löseve bağış yapıyorum, Johnny Deep ne düşünüyor?

1|0
    0|0
  • Lösemili çocuklara da gitmişti

1|0
    0|0
  • adamlık sadece varsın reklam diyenler olsun varsın başka bir şey bunu yapmak bile büyük insanlıktır

1|0
    0|0
  • adam çok iyi yaa

1|0
    0|0
  • reklama ihtiyacı yok bu adamın. ona göre yorumlarınızı yazın :)

1|0
    0|0
  • Adamın şekil bulmuş hali ya helal olsun

1|0
    0|0
  • HAYRETTİN DİR o :D

1|0
    0|0
  • Bence güzel bişey magazincilerden o kadar zaman ayırıp zamanın dan fedakarlık yapmış

1|0
    0|0
  • İlk fotoğraftaki çocuğun bakışlarına öldüm ya :D

1|0
    0|0
  • zaten seviyordum adamı şşimdi gözümde daha çok yüceldi :)

1|0
    0|0
  • Yorum yok

1|0
    0|0
  • Jonny Deep bunu hep yapıyor. Yeni değil ki..

1|0
    0|0
  • Bu adama benzetildiğim gurur duyuyorum

1|0
    0|0
  • Aferin ona

1|0
    0|0
  • bu eski değil mi, yoksa bir kere daha mı gitmiş

0|0
    0|0
  • Yine bir producer primi. O sey oluyordu. hani taninmis butun sanatcilarin makyajini ve tarzini yaratan, onlarin kimi karisikliklara surukleyip gundemde kalmasini saglayanlar.

0|0
    1|0
    • Johnny Depp' in kızı da aynı hastanede tedavi görmüştü. Ayrıca senenin başında annesini kanserden kaybetti. Ben Johnny nin reklama ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Hayranları çekilen fotoğrafları instagram da paylaşmasaydı bu ziyaretten haberdar olmazdık zaten.

• bence hak ediyor

1|0
    0|0
  • Adam im benim helal olsun benden yakışıklı değil ama ALLAH in kulu işte 😄

1|0
    0|0
  • Tatli

1|0
    0|0
  • Karısını döven hırbonun teki. Pr çalışması yapıyor.

0|0
    1|0
    • ''Los Angeles Polis Departmanı 21 Mayıs'ta Amber Heard'ün, Johnny Depp'in kendisine karşı istismar iddiası araştırıldı ancak bir suç işlendiğiyle ilgili hiçbir kanıt bulunamadı. '21 Mayıs 2016 tarihinde yerli olay radyo çağrısına cevap verdi...' LAPD Çavuş'u Marlon Marrache diyor ki: 'Heard suç bildirisinde bulundu ama herhangi bir suç bulgusuna rastlanmadı. Bir suç meydana gelmedi bu yüzden subaylar olaya yerinden ayrıldı ve bir kartvizit bıraktılar.' Kötüye işaret herhangi bir delil olsaydı memurlar ne olursa olsun Heard şikayetçi olmasa bile soruşturma başlatırlardı.' Ve böylece Johnny'nin suçsuz olduğu kesinleşti. https://jambernews.wordpress.com/ www.instagram.com/.../?taken-by=lilyrose_depp

• Johnny-Amber olayını TMZ'den yakından takip ettim. Ben Johnny'nin Amber'a şiddet uyguladığını düşünmüyorum. Amber Johnny'nin kendisine ilişkilerinin en başından 2012'den beri defalarca kez fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığını iddia etti. Kendinizi Amber'ın yerine koyun. Sevgiliniz istediği kadar yakışıklı, zengin olsun. İstediğiniz kadar aşık olun. Size değer vermeyen, fiziksel ve psikolojik zarar vermekten çekinmeyen ve yanında güvenliğinizin olmadığı biriyle ilişkinizi sürdürebilir miydiniz? Diyelim ki sırılsıklam aşıksınız, sizi kendine bağlamayı başardı ve her şeyin düzeleceğine inanıyorsunuz. Ama size karşı zarar verici tutumunu sürdürmeye devam etti. Onunla evlenir miydiniz? Hadi diyelim ki evlendiniz. Evliliğinizin henüz ilk ayında sizin onu başka bir erkekle aldattığınız paranoyasıyla sinir krizi geçiren ve sinirle kendi parmağını kesip mavi boyaya batırıp kesik parmağıyla aynaya sizin onu aldattığınızı yazan adama o anda davayı açmaz mıydınız?

• Son olarak Amber'in nafakayı bağışladığı haberi yalan. Amber nafakayı bağışlayacağını açıklayınca Johnny nafakayı direk Amber' ın adına hayır kurumlarına bağışladı. Hatta bu yüzden Amber Johnny' den bir 7 MİLYON DOLAR daha talep etti. Ancak talebi mahkemeden geri çevrildi. Bu arada Amber' ın avukatları mahkemede Johnny Depp aleyhine gerçekleri çarpıtıp yalan söyledikleri için Johnny'den özür diledi.

• Bu gibi ziyaretlerin cogunun ictenligine ben o kadar inanmiyorum sanki. Unluler tarafindan daha cok imaj i cin yapiliyorlar gibime geliyor.

0|0
    0|0
    • Johnny Depp' in kızı da aynı hastanede tedavi görmüştü. Ayrıca senenin başında annesini kanserden kaybetti. Ben Johnny nin reklama ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Hayranları çekilen fotoğrafları instagram da paylaşmasaydı bu ziyaretten haberdar olmazdık zaten.

• Evet bahsettigin ozellile bu ziyaret degildi. Hepsi tabi ayni kategoride olmayabilir, fakat dedigim gibi cogunun ictenligine o kadar inanmiyorum.
      Ayrica imaj her zaman reklam amaci ile yapilmiyor, bazen hayranlarini etkilemek icin de yapilabiliyor.

• insanlık adina atılan butun adımlar kişiyi ön planda tutar herkesin istediği nedir ki?

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...