Johnny Depp çocuk hastanesinde, kanser hastası minikleri ziyaret etti. Siz ne düşünüyorsunuz?

Oscar Ödüllü aktör Johnny Depp, geçtiğimiz gün Karayip Korsanları'nın kült figürü Kaptan Jack Sparrow kostümü ile daha önce kızı Lily Rose Depp'in böbrek yetmezliğinden tedavi gördüğü Londra' daki Great Ormond Street Hastanesi'ni ziyaret etti.

Johnny Depp daha önce 2012'de hasta bir çocuk hayranının kendisine yazdığı bir mektup üzerine Great Ormond Street Hastanesi'ni ziyaret etmişti.

Johnny Depp, 2015'de ise Avusturalya’nın Queensland eyaletinde kanser hastası çocukları ziyaret etmişti.

Brisbane’deki Lady Cliento Çocuk Hastanesi’ne gitmiş ve Hastanedeki çocukların hazırladığı bir televizyon programına da konuk olup çekime katılmış ve çocukların sorularını yanıtlamıştı.

Juiced TV, hastalıkları nedeniyle hastaneden çıkamayan çocuklar tarafından hazırlanan programlarıyla, gerçek bir sosyal destek kanalı.
Hastaneden ayrılan Depp, çocuklara bir de mesaj gönderdi.

“Harika vakit geçirdim. Buradaki çocuklarla, ailelerle, herkesle tanışmaktan çok mutlu oldum. Bir sürü de şey çaldım. Hepinizi cesaretiniz için selamlıyorum. Önemli olan tek şey bu.”

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• sanatçı olmak bu demek toplumsal olarak bu tür etkinliklerde olduklarını görsek hep bar çıkışlarında değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Johhny Depp çok yakışıklı biri. Güzel bir faaliyette bulunmuş.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• adam adam

1|0
    0|0
  • Ben de bazen löseve bağış yapıyorum, Johnny Deep ne düşünüyor?

1|0
    0|0
  • Lösemili çocuklara da gitmişti

1|0
    0|0
  • reklama ihtiyacı yok bu adamın. ona göre yorumlarınızı yazın :)

1|0
    0|0
  • adamlık sadece varsın reklam diyenler olsun varsın başka bir şey bunu yapmak bile büyük insanlıktır

1|0
    0|0
  • Çok hoş

1|0
    0|0
  • Bence güzel bişey magazincilerden o kadar zaman ayırıp zamanın dan fedakarlık yapmış

1|0
    0|0
  • Jonny Deep bunu hep yapıyor. Yeni değil ki..

1|0
    0|0
  • Adamın şekil bulmuş hali ya helal olsun

1|0
    0|0
  • Yorum yok

1|0
    0|0
  • HAYRETTİN DİR o :D

1|0
    0|0
  • İlk fotoğraftaki çocuğun bakışlarına öldüm ya :D

1|0
    0|0
  • adam çok iyi yaa

1|0
    0|0
  • zaten seviyordum adamı şşimdi gözümde daha çok yüceldi :)

1|0
    0|0
  • Aferin ona

1|0
    0|0
  • Yine bir producer primi. O sey oluyordu. hani taninmis butun sanatcilarin makyajini ve tarzini yaratan, onlarin kimi karisikliklara surukleyip gundemde kalmasini saglayanlar.

0|0
    1|0
    • Johnny Depp' in kızı da aynı hastanede tedavi görmüştü. Ayrıca senenin başında annesini kanserden kaybetti. Ben Johnny nin reklama ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Hayranları çekilen fotoğrafları instagram da paylaşmasaydı bu ziyaretten haberdar olmazdık zaten.

• Tatli

1|0
    0|0
  • Adam im benim helal olsun benden yakışıklı değil ama ALLAH in kulu işte 😄

1|0
    0|0
  • bu eski değil mi, yoksa bir kere daha mı gitmiş

0|0
    0|0
  • bence hak ediyor

1|0
    0|0