Hadise, Murat Boz'u dostu olarak gördüğünü söyledi, sizce bunu tepkilerden kurtulmak için mi yaptı?

Hadise, Murat Boz'u dostu olarak gördüğünü söyledi, sizce bunu tepkilerden kurtulmak için mi yaptı?
Hadise ‘O Ses Türkiye’de jüri koltuğunda oturdukları Murat Boz’la samimiyetini sevgilisi Aslı Enver’in kıskandığı iddialarına noktayı koydu.

Enver ve Boz’la sürekli görüştüklerini söyleyen şarkıcı, “İkisi de sevdiğim arkadaşlarım. Aslı’yla neden görüşmeyeyim? Birlikte Ebru Gündeş’i izlemeye gittik. Onlar da beni seviyor" dedi.

Hadise sözlerine şöyle devam etti: Hayatıma biri girerse, Murat’ı mı kıskanacak? Murat’la süper dostuz. Onu o kadar seviyorum ki, zarar gelsin istemem.

Siz bu açıklamaları nasıl buldunuz? Sizce de Hadise, Murat Boz'u gerçekten dostu olarak mı görüyor?

1|0
63|32

En İyi Kız Görüşü

• Çok samimiyet zarar verir Aslı ile Murat ilişkisi açısından 😒 Hadisenin samimiyet dediği buysa ötesini düşünemiyorum 🙄🙄

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 62

• Ne önemi var? Adamın bir ilişkisi var ama kimse saygı duymuyor ve sürekli bir başka kadınla aşk dedikoduları çıkarma çabasındalar. Ya tamam yakınlıkları yadırganabilir ama bu kadar da uzatmanın anlamı yok. Yani bu haberleri ben cidden kötü niyetli buluyorum.

Tepkilik bir durum yok, kendi hayatları. Demek ki kıskanmıyorlar, bunu sürekli sürekli söyleyip olmayan şeyler uydurmanın anlamı yok ki.
    Adam onu sevse Aslı ile işi ne olsun? Hadise dost görmüyosa ne olcak çıkıp söyleyecek değil heralde.
    Bir bıkmadılar insanların özel hayatlarını kurcalamaktan.

1|0
    0|0
  • Ne derse desin murata karsi bos degil 😂😂

1|1
    0|0
  • evet neden olmasın...
    bır kızın bır erkek arkadası olamazmı?
    enver yokken hadıse ve boz yıllarca o koltugu zaten paylastı.
    enver cıkana kadar aralarında herhangı bır dedıkodu resmılestırılmedıgıne gore, bu kadar buyutulecek bıseyde yok dıye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Hadise de o ses turkiye olmasa belediye konseri verecek gundemde kalma cabalari

3|0
    0|0
  • Bu Hadise yılan gibi ya herkeze asılıyor her erkeğe yok dost olarak görüyormuş bizde yedik Murat Boz'a öyle asılıyor ki Aslı Encer'in kıskanması normal bence. Bence dost olarak görmüyordur ya yalan söylemiştir.

0|0
    0|0
  • ben hiç inanmıyorum bu bezelye karıya

1|0
    0|0
  • Evet dostlar bence murat ona bakmaz😂😂

0|0
    0|0
  • bende farklı bırsey oldugunu dusnmuyorum

0|0
    0|0
  • Abartılı hareketler yapıp böyle açıklamalar yapacak duruma düşeceğine, biraz daha normal seviyede davransın. Bize neyse.

0|1
    0|0
  • dost olabilirler neden olmasın

0|0
    0|0
  • Bencede gercekten dost olabilir. ki zaten show dünyası böyle şeyleri sever biraz kameraya da oynuyor olabilirler ne demişler show must go on😂😂

0|1
    0|0
  • Bu kadar samimiyet mokluk getirir ne kadar arkadaşız dese de
    Sürekli sırnaşıyor sonra böyle diyor ne yapacağını şaşırdı

0|0
    0|0
  • Ne gereksiz sorular bunlar

0|0
    0|0
  • Umrumda değil 😂

0|0
    0|0
  • Bazen hiç bir şey göründüğü gibi değildir. Mesela bir arkadaşım var, konuşmalarımızı gören herkes çıkın çıkın falan diyor ama durum çıkmayla alakası yok. Çok yakın arkadaşız içimde ona karşı hisler yok. Bunu onlara anlatamıyorum. Öyle görünmediğimizi söylüyorlar. Aynı Murat ve Hadise gibi. Arkadaş olduklarını bir türlü anlatamıyorlar.

0|0
    0|0
  • dost olarak görmüyor bence o karı fena ya

0|0
    0|0
  • Popi olmaktan başka amaçları yok

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • Ne olduklari belli degil. Ama murat boz asli enver ciftine uyuz oluyorum cok iticiler ve de asli enveri murattan once kimse tinlamiyodu birden populer oldu

0|0
    0|0
  • Sevgilisi yok mu zaten ya.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    42

Erkekler Ne Diyor 31

• görmese aksini neden soylesin dost olamazmi yani insanlar

1|0
    0|0
  • isterse fuckbody olsunlar umrumda değil

1|0
    0|0
  • Bunlar gece stüdyoda grup yapmıyorsa bende bişey bilmiyorum

1|1
    0|0
  • Ne yapsın başkasının sevgilisini ayartıyorum mu desin?

1|0
    0|0
  • sadece dost olabilir yani

0|0
    0|0
  • Arada vuruyordur ama.

1|0
    0|0
  • İsterse sevisirler bizi ilgilendirir mi.

1|0
    0|0
  • Bize ne sokakta aç gezen insanlardan söz eden yok

1|0
    0|0
  • ikiside ge. berse umrumda olmaz banane

0|0
    0|0
  • aralarında şimdiye kadar cinsel birliktelik olmadı ise tabiki dostu olarak görüyordur.

1|0
    0|0
  • Verse soluksuz miker diye bir terim vardi istemsiz aklima geldi nedense😂

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum ben.

0|0
    0|0
  • Böyle dostluk olmaz bence illa ki yiyişiyolar

0|0
    0|0
  • Ne demesini bekliyodunuz ayrılıp bana gelmesini bekliyorum diyecek hali yok ya

1|0
    0|0
  • bırak dost kalsınlar. kendi deyimleriyle

1|0
    0|0
  • Elalemin ozel hayati bizi ilgilendirmese keske

0|0
    0|0
  • amaaaan hepsi mal

0|0
    0|0
  • Balina hadise zuhahahah