Kapat

Güldür güldür show bir bana mı saçma geliyor?

Mimiklerim bile oynamıyor izlerken. Kemal Sunal gibi usta komedyenin oğlunun yaptığı program işte 😔

1|0
19|33

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen. Elde tutulur adam akıllı bir tane espri duymadim o programda. Hep ayni senaryolar falan filan. Kendini sürekli tekrar eden bir program bence.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bana da komik gelmiyor çoğu skeçleri. hep bir olağan üstü hayatlar hep bir aşırılık var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• niyet ettim gülmeye diyerek seyredersen ancak gülebilirsin. 😀

1|0
    0|0
  • Çok güzel hareketler bunlarda gülüyorum güldür güldür güldürmüyor :D

1|0
    0|0
  • Bir bölüm dahi izleyemedim. Tiplemeler çok itici geldi. Daha itici olan ise onu izleyip gülenler de gördüm. Sessizce başka bir platforma geçip, bitmesini beklediğim de olmuştur.

0|0
    0|0
  • Aylin Kontenteyi severim

1|0
    0|0
  • Babasının kemiklerini sızlatıyor Ali.

0|0
    0|0
  • Onun cocuk versiyonlarini yaptilar bikac kez cok daha guzel oldu. O skeçlerin ve esprilerin seviyesi ilkokul seviyesi cunku

0|0
    0|0
  • İşte doymuşluk hissi ve kendini tekrar etme, zaten ellerinde olmayan bişey tekrara düşecekler bir yerden sonra gereksiz yere reyting aldığı için uzayıp gidiyor, yoksa eski ilk versiyon beşer beşer ve devamı olan insanlar alemi çok iyidi sonra bunlarda belli yere götürdü ama artık tıkanıyor, okan çabalar olsaydı süper olurdu

0|0
    0|0
  • insanların kafasının ön bölgesinde bir anlama bölgesi vardır, beyinde, bu bölge konuşurken aradaki nükteleri anlar, espirileri anlar, bazılarında ise gelişmemiştir, isteseler de anlamazlar

0|0
    0|0
    • Ne demek istiyorsun açık söylesen?

• ben de bundan söz ediyorum normalde insanlar anlar ama sen anlamıyorsun şekil. a da olduğu gibi

• Kendi kendine laf sokma çabalarına girme. Adam gibi görüş atacaksan buyur at böyle salak Salak ergence yorum yapacaksan uza.

• Oda senin sorunun reis

0|0
    0|0
  • Ben de çok gülmüyor. Sadece bazı skeçlerine gülüyorum. Yoksa o kadar abartıldığı kadar güzel değil.

0|0
    0|0
  • Kartal duygularıma tercüman oldun ve de komedi dükkanı mı ne o saçmalıktada hiç gülmüyorum

1|0
    0|0
  • bana tv tamamen saçma geliyor :)

1|0
    0|0
  • Midem bulanıyor çok sıradan

0|0
    0|0
  • Bok gibi

0|0
    0|0
  • önceden iyiydide şimdi cıx

0|0
    0|0
  • Eski tadı kalmadı be.

0|0
    0|0
  • bence başarililar

0|0
    0|0
  • Uyuyaklaiyorum bunu izlerken;)

0|0
    0|0
  • hiç komik değil arada denk geliyorum hiç baştan sona izlemedim

0|0
    0|0
  • Reklamlar bile daha cazip geliyor

0|0
    0|0
  • bana da saçma geliyo

0|0
    0|0
  • Sen cok ciddisin o zaman

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • ben de hiç sevmem ama zevkler.. renkler..

0|0
    0|0
  • Hiç gülemedim

0|0
    0|0
  • 2 olduk knk

0|0
    0|0
  • bende nefret ediyorum tek degilsin😂😂

0|0
    0|0
  • bide bilet parasına 110 yazmışlar utanmadan