Kapat

Soru altta 👇 👇👇👇?

Avril lavignenin aslında 2003 yılında öldüğü idda ediliyor ancak bunu basından gizleyen ebeveynleri avril lavigne nin yerine melissavendella adında bir kızı koyduklari idda ediliyor fanları bu durumun farkına hemen varıyor bildiğimiz üzere avril lavigne şarkıcı ve sesinde bir farklılık anlayan fanları hemen ilk şarkıları ve son şarkılarını gözden geçiriyor bazı fanları alttaki resimleri hesaplarında paylaşıyor avril lavigne nin ise dedesinin ölümü ve ilk şarkısıyla son şarkısının begilememesi sonucu strese giriyor ve canına kiyiyor ve öluyor sizce bu kız gerçekten avril lavigne mi? Soru altta 👇 👇👇👇?

• Evet avril lavignenin öldüğüne inanıyorum o kız olamaz 👍
    A seç
  • Hayır tabiki avril lavigne görmüyormusunuz
    B seç
  • Bilmiyorum 😕
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar bence avril lavigne değil çünkü avril lavigne ile melisa vendalla görüşmüş ve ayrıca avril lavigne makyaj yapan bir insan değildi noldu birden böyle?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Son zamanlarda görülmüyor bile bir albümü.
    2010 civarında 400 M izlenirken en sonki klibi 2013 30M üzücü yıkıldı.

1|0
    0|0
    • Yani sence?

• Umarız :(

• *umarım üzülmem :(

En İyi Kız Görüşü

• Evet avril lavignenin öldüğüne inanıyorum o kız olamaz 👍

1|0
    0|0
    • Bnce de olması imkansız avril lavigne plaja bile gitmiodu sacinida boyamiodu ve görüştükleri bir fotoraf ortaya çıktı bnde avril lavigne nın öldüğüne inanıyorum ve burun yapıları farklı çene yapılarıda öyle

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• gereksiz şeylere kafa yormayın bro

0|0
    1|0
  • Ölmuşse olmus pehh

0|0
    1|0
  • Goruntu neysede peki ses?

1|0
    0|0
    • Sesi çok değişik gerçekten ilk şarkısıyla karsilastirdim baya arada fark var melissa kimmiş avril bin basar 👍

• Aman ya bizene ne kadar çok konuştuk neyse sustum sjsjsj

• bir sarkisiji severim zaten :)

• Sesini nasıl yaptılar peki?

0|0
    0|0
    • Sesini yaptılar demedim sesi çok değişik ayrıca imza gününde avril in imzasının değişikliğine konuşurken sesinin eski sesine benzememesine nedemeli?

• Ya sürekli takipteyim avril in ilk sahne çalışmalarına bak ayrıca avril bad girl takılan bir kızdı makyaj yapmuyodu plaja gitmezdi gitsede kapalı şeyler tercih ederdi ve saçını boyatmazdi hatta bir ünlü ile kavgalarinda başkaları için soyunmam diodu ama çıplak fotoları var buna nedemeli?

• Bir insan değişemez mi? bende tüm albümleri var sesinde hiç bir değişiklik yok.

Tarza bakarsan çoğu müzisyen değişir

Linkin Park'ın 2000'ler tarzına bak, Piercingli tiken kafaydılar. Şimdiki hallerine bak gayet olgun takılıyorlar.

Kadın ünlüler için soyunmamak zaten anormal

• DNA denilen şey var. Sahte olsa zaten bilimsel kanıtlanırdı

0|0
    1|0
    • Kanıtlandı da biz görmedik zaten bikere ikiz diorum bu biçok ünlüye oldu ağzından yanlışlıkla kaçıranlar bile oldu sırf benzemek için burun yapılarını değiştiren bile oldu hatta ödül töreni ne o kişinin ikizi bile çıktı ama ikizi olarak çıkmadı o olduğu için çıktı peki açıklama var mı? Yok ee?

• tüm albümleri bilgisayarımda var dinlerim de. Ünlüler her gün tarz değiştirir.

ayrıca kopyalanacak biri olsaydı bu Michael Jackson olurdu, Avril'in ne özelliği var ki onun öldüğünü söylemeyecekler?

• Ünlüler hergün tarz degistirebilir iyi tamam bunu kabul ediyorum avril in ne mi özelliği var? Siz de olmayan bütün özellikler var yeterince anlamışsındır umarım ayrıca madem bütün albümleri ekli madem avrili begeniosun dinliosun da avril lavigne dinleyen insan avril hakkında bu yorumlar yapmaz çok fazla saçmaladın git yat kafanı bunlara yorma kapasitenin yetmeyebilir -_-

• Her dediğine katılıyorum. yanlız ismi yanlış yazmışsın. yusi kohen olacak o.

0|0
    0|0
  • sacmalamislar

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1 lbs ne
    2 avril blergenlikten cikti olene kadar ergen mi kalacakti seside degisti yuz hatlarida ergenlikte olur boyle seyler ablasi

0|0
    0|0
  • şu an tamda bu kızın sarkısı açılmıstı. 😄

0|0
    0|0
  • B diyorum

1|0
    0|0
  • Her ünlüye aynı şeyi söylüyorlar.

0|0
    1|0
    • Ne alaka?

• Tüm ünlü kişilerde bu muhabbet döner Michael Jackson mesela.

• Evet onuda duymuştum ama avril lavignenin ve melisa vandalla nin fotorafi nin aynı karede olup fotoğraf çekmesi kafamı karıştırdı

Yükleniyor...