Victoria secret melekleri?

Vs mankenleri hakkında ne düşümüyorsunuz? Sizce abartıldıkları kadar güzeller mi? Victoria secret melekleri ??Victoria secret melekleri ??Victoria secret melekleri ??Victoria secret melekleri ??Victoria secret melekleri ??

• Güzel de laf mı
    A seç
  • Fena sayılmazlar
    B seç
  • Daha iyilerini gördüm
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1518

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen abartılıyorlar. Bir kaçı hariç makyajsız hiç bir halta benzemiyorlar. Fiziklerine gelirsek çoğu zaten fotomontajla kusurlarını kapatıp bazı yerlerini büyültüp karşı tarafa daha çekici hissi veriyorlar. Bunlar aynı burger king vb. şeylerin reklamlarda yaptıkları aldatmaca ile aynıdır. Mesela Justin Bieber bir fotoğrafı vardı normalde cılızın teki ama omuz kasları gelişmiş göğüs kasları ve karın kasları güzel gözüken bir model gibi yapmışlar fakat gerçekte öyle olmadığını biliyoruz orijinal fotoğrafı da vardı çünkü. Ayrıca her ne kadar ilgi alanım değilse de bunlardan çok daha güzel fakat bunlar kadar ünlü olmayan modellerin yanı sıra normal halkın arasında bunlardan çok daha güzel bir sürü kızlar var.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• güzeller ama çok zayıflar. ben erkek olsam daha çok scarlett johansson'ın avengers'taki fiziğinde kıvrımlı bir kadını daha çok beğenirdim. maalesef o da zayıflık furyasına katıldı artık ve eskisi kadar güzel değil :(

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Sima ve fiziken güzeller'den seçiliyorlar lakin :

Bu vb. kıyafetleri ile çoğu erkeğin gözünde : sadece cinsellik adına verdikleri tahrik ve açlık etkisi ve değeri var, başka hiç bir anlam ve değerleri yok..!

0|0
    0|0
  • bir kere şu cıplak kadınlarla melek sözcüklerinin bile yan yana gelmesi sacma kaldı ki güzelliğe bakılsın.

0|0
    0|0
  • Sadece fiziklerinden kazanıyorlar. Yüz güzelliği daha iyi olan çok kişi vardır.

2|0
    0|0
  • bunlar kusursuzlar ağızlarında bir tane dolgu dahi yok o derece özenle seçiliyor bu kadınlar emin ol konuşsan yakınına gitsen ömrün boyunca unutamıycağın bir güzeliktedir =P

0|0
    0|0
  • melek ligin girmiş şeytanlar onları gerekiyor başlık çünkü öyleler hepsine nalet olsun

0|0
    0|0
  • hiç bir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • fena sayılmazlar

0|0
    0|0
  • Abartıldıklarından daha güzeller

0|1
    0|0
  • etleri sergileyen iğrenç kadınlar.

0|0
    0|0
  • bulmak lazım bunlardan

0|0
    0|0
  • Oh my god. Aan tanrım dedim

0|1
    0|0
  • bence biraz fazla şişiriliyolar. bazıları hariç

0|0
    0|0
  • melek değil şeytanlar cidden
    ama candice ve irina ablalar başkalar

0|0
    0|0
  • nefessiz... m

0|0
    0|0
  • melekler in f... se olma imkanı yoktur

0|0
    0|0
  • A dedim

0|0
    0|0
  • O kadar hizmeti bana da yapsalar ben de sexy olurum la😅

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bazıları gerçekten güzel ama çoğunu beğenmiyorum

1|0
    0|0
  • Bunlardan iyisi Şam'da kayısı sjjs

0|0
    0|0
  • Bence abartma falan yok ortada..

0|0
    0|0
  • güzeller tabi <3 :D

0|0
    0|0
  • İyiler ki oradalar.

0|0
    0|0
  • cok guzel olan bikac tane var digerlerni normal kıyafetle makyajsız sokaga salsan bakan olmaz

0|0
    0|0
  • Çok güzeller

0|0
    0|0
  • Yiğidi öldür hakkını yeme abartılmıyorlar bence gayet güzeller

0|0
    0|0
  • Kıskanma. Hepsi taş gibi.

0|0
    0|0
  • Abi güzeller yani