Kerimcan Durmaz Amerika'ya yerleşme kararı almış. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Türkiye'deki işlerini iptal edip Amerika'ya yerleşme kararı almış. Ablamız star bebeğim ister misiniz Amerika'nın tozunu dumana katsın 😄😄😄

• En iyisini yapmis
    32%(43)31%(65)Oy Ver29%(22)
  • Gitmesin
    25%(34)17%(36)Oy Ver3%(2)
  • Simdi Amerika dusunsun
    30%(40)33%(70)Oy Ver40%(30)
  • Kerimcan kim mk
    13%(17)19%(38)Oy Ver28%(21)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onun da bu ülkede yaşamaya hakkı vardı. Yobazlar yüzünden yaşananlara bak.

2|1
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseye zararı dokunmadan kendi halinde takılıyordu çocuk. Yolda tacizci görse korkudan yanaşamayacak adamlar bir anda ahlak uzmanı kabadayı olunca baskıdan dayanamayıp gidecem demiştir artık

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 20

• bebisim kerimcan gitme. <3

0|1
    0|0
  • Onu orada üzerler ah keroş ablan stardı bebeğim 😔

0|1
    0|0
  • geç bile kaldi yolu acik olsun

1|1
    0|0
  • Amerika düşünsün hahshsjd

0|1
    0|0
  • Abi ne geldi Samsun da bunun başına? Kendi ailesi arkadaşları hiçbir şeyi yok diyorlar ama o günden sonra toparlayamadı sosyal medya da küstü

0|1
    0|0
  • Türkiye onu kaldıramadı

0|1
    0|1
  • İyi yapmış. Yaşanır mı bu manyaklarla

0|1
    0|0
  • İyi yapmış ses etmesin kimse :)

0|1
    0|0
  • İyi yapmış darısı başıma.

0|1
    1|1
  • Çoh hojdur ema benenah.

0|1
    0|0
  • Türkiye'de kalırsa birinin elinde kalır gitsin daha iyi 😂

0|1
    0|0
  • ne bok yerse yesin sgdgfg

1|1
    2|0
    • Sana dayak atsalar durduk yere böyle rahat konuşamazdin.

• Adamı öldürecekler di. Yapmacık bir sürü insan var ne yapalım. Onlardan sabun mu yapalım. Escinseller ne olacak hep böyle zulüm mu görecek.

• escinselliğe de hoşgörüyle yaklasilmali haklisin ama ben sadece Amerika ya gitme kısmını gördüğüm için öyle dedim dayak atıldığını bilmiyodum

• Türkiye'ye fazlaydı zaten insanları tercihlerinden dolayı yargılamam ama iyi olmuş gittiği orda daha rahat eder o kesin

0|1
    0|0
  • kıçımın kenarındaydı amerikaya gitmesi

0|1
    0|0
  • Amerikalılara Allah yardım etsin 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Şükürler olsun kerimcan ile büyüyen bir nesil olmıcak türkiyede

1|2
    3|1
    • Kerimcani öldüremediniz ne bu hırs. Allah seviyormuş ki sizin gibi cahillerden onu kurtardı. Ülkedeki tek eşcinsel de o değil. Çocuklarınız travesti görünce eşcinsel mi oluyor? Bu kadar basit mi

• @mycatTEKIR sen neyin kafasını yaşıyosun pardon sanki ben kerimcana saldırdım sevmiyorum arkadaşım bu kadar basit özgür irade diye bişi var sevmediğim birirni açıkca dile getirebilirim ama bu ona şiddet uygulayacağım anlamına gelmiyor. Artık nasıl bir zihniyete sahipsen hemen atarlanıyorsun

• kıyamam bebişime

1|0
    0|0
  • Keşke hiç varolmasaydı ya da hep orda varolmuş olsaydı.

1|1
    3|0
  • Kerimcan kim?

0|1
    0|0
  • Gitmesin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Gitsin gitsin hoş gitsin.
    Pensilvanya'ya yerleşsin FETO amcasına özel besteler yapsın, iyi anlaşırlar diye düşünüyorum.
    İleride işi ilerletirler...

1|2
    1|0
  • Peki bir şey soracağım bu adam bu kadar tanınmadan önce bu kadar parası var mıydı? Yoksa onu bu insanlar mı zengin etti. Zaten reklam anlaşmaları yapmıştır. Yurtdışından da sosyal medya ile çalışıyormuş gibi sürekli bir şeyler yayınlar gündeme gelir. Para kazanır.

Aslında adama herkes hakaret etse de zeki bir iş. Neredeyse hiç çalışmadan para kazanmak gibi bir şey.

1|1
    0|0
    • Hic calismiyo belki ama gururunu ayaklar altinda cignetiyo. Para icin yapilir dersen aynen temiz is

• @CpSpaRRow kaç ay gururunu çiğnetti ki işte. şimdi gidecek amerika da istediği gibi yaşar. ne bilim bir yıl herkes küfür etsin arkandan sonra onların parası ile tüm hayatını rahat bir şekilde yaşa.

• Öyle bir imkanı varken hala sanatını TR'de icra ediyor olmasına şaşırdım zaten. Git özgürlükle ve fırsatlar ülkesi ABD'de dilediğin gibi yaşa.

0|1
    0|0
  • Amerikada boyle populerlige ulasamaz. Anca bunun gibi gereksizler Türkiyede yetenegi olmadan ünlü olurlar.

2|1
    0|1
  • Benim de imkanım olsa bende giderim napıyım bir dinci yobazların arasında hepsi araplanın itleri olmuş hiç birinde gram Türklük yok

0|1
    0|0
  • bızım memlekette yedıgi dayAkdan sonra gider bir zahmet 😄😄

0|1
    0|0
  • amerikaya saglik rica ediyorum.

0|1
    0|0
  • Hayırlısı

0|1
    0|0
  • Ablan star artık American star.

0|1
    0|0
  • Enayilerin parasiyla amerikaya yerlesme helal olsun adama

1|1
    0|0
  • Güle güle gitsin 😀😀😀😂😂

0|1
    1|0
  • resmen itelemişiz.

0|1
    0|0
  • Bu gibi insanlarin medyada kendilerine cok fazla yer bulmasi bana sacma geliyor bir tane boyle olupta efendi gibi yasayan yok mu?

0|0
    0|1
  • kerimcan kim ya :D

1|1
    0|0
  • Kuşum Aydınla, Fatih Ürek de gitsin

0|1
    0|0
  • edit:
    e) benena amuaaa

0|1
    0|0
  • Türkiyede bukadar aptal insan oldukça marsa club da açar.

0|0
    0|0
  • Elin dallaması da ABD'ye gitti ya oturun yas verin

0|0
    0|0
  • gay barlardan toplarlar artık.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...