Yan Yana Gelseler Hangisinin Havası Söner?

Yan Yana Gelseler Hangisinin Havası Söner ?

Aylar önce Tv 8 de Russell Crowe ve Cem Yılmaz yan yana gelmişti ve orda Cem yılmaz ın nasıl havasının söndüğünü izlemiştim.. bunu ülkemizdekileri aşşağılamak için sölemiyorum yanlış anlaşılmasın sadece bazılarını çok abarttığımızı düşünüyorum.. ve gereğinden fazla bizimkilerin havalı olduğunu görüyorum.. Size göre de ölemi acaba yoksa ben yanlış mı düşünüyorum en popülerleri örnekl alalım.. Türkiyede en popüler olan iki isim oyunculukta kıvanç şarkıcılık olarak hadise Dünyaca ünlü iki isim brad pitt ve shakira ile yan yana gelse kimin havası söner sizce..

0|0

En İyi Kız Görüşü

• kivancla brad gelse bradin havasi söner kivanc daha genc cunku hadis eyle shakira gelse hadiseninki söner

1|0
    0|0
    • sen kimle fotoğraf çekinmek istersin brd le mi kıvanç lam ı?

• yani kıvanc bizim adamimiz daha sevimli dha sempatik daha ictendir be

• senin olabilir de hiç de benim adamım değil.. benh valı olmayan kendi yukarılarda görmeyen insanları severim.. yakışıklılık konusunda bir şey diyemem güzelikk görecelidir.. sen kıvanç dersin başkası brad.. ama kıvanç ın çok kibirli olduğu söyleniyor.. oyunculuğa gelince ise hiç tartışılmaz zaten... tabiki ben de bizden birini desteklemek isterim bizimkilerin çoğu özellikle de son 20 yıldır ünlü olanların çok valaı kibirli olduğunu görüyorum... benden diye kötü bir insanı desteklemem...

En İyi Erkek Görüşü

• ilk sıradaki nin havası Söner

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hadıse ve bradd havası soner

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kuzey reyiz giberrr

0|0
    0|0