Kolera ilk defa yeni klibinde mini etek giymiş, sagopa bu duruma ne der bilinmez ama ben şaşırdım acikcası siz?

Sagopa kajmer'in eşi olmasi dolayisi ile belli bir tarzi ile bilinen kolera bu hali ile şaşirtti acikcasi siz ne dusunuyorsunuz?

Güncellemeler:
Mesele baska 😆

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne var ki eteği her kadın giyebilir, yabancı kadınlar çıplak klip çekiyor ona bile kimse şaşırmıyor artık.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bende şok olmuştum . 28 yıldır ilk kez kolo nun bacaklarını gördüm :D

umarım bu değişim ; sago ve kolo artık ayetleri inkar ediyor , söylentilerini doğrulamıyordur

0|1
    0|0
    • Umarim durumu bilen biliyor zaten sen de dikkat etmissin 😀

• aynen durumu bilmeyen kekolar ; eteğe takıldığımızı sanıyo :D

nolmuş etek giymişse abazasınız falan cart curt biton yorumlar dönüyo

mevzu etek değil , 28 yıl sonra ilk kez görüyorum diyorum :D anlayana .>)

• Aynen öyle 😀

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Her insanın fikirleri değişebilir. zaten akılcı bir kafa bir fikre takılıp kalmaz.
    İkisini de akıllı buluyorum. ama giyim kuşamları kendilerini ilgilendirir. Tabiki de sagopa da birşey demıyordur

0|1
    0|0
    • Orasi öyle tabii ki ama bir izleyici ve sagopayi dinleyen biri olarak bu tarz şeylere karşı olduğunu biliyorum.

• bu kız mini giyse ne yazar

0|1
    0|0
  • Sanane banane? Millete ne?

0|0
    0|0
    • Mevzu baska bu kadin hicbir klibinde mini etek giymedi daha once kocasi karsi cunku.

• O kadar soru soruluyor buna mi takildin 😀

• Ya normal soru sorduğunun farkındayım da böyle böyle başlıyo herşey ince detaylarda bitiyo hep bunu sorgulamamız gerektiğinin farkında bile değiliz mesela bak

Yükleniyor...