Kapat

Aleyna tilkinin uzerine sizce cok gidilmiyor mu?

Dinledigim bir tarzda soylemedigi icin onceden kim nedir dikkat etmiyordum. sonra sarkisini dinlettiler sesini begendim tatli kiz dedim ortamdaki herkes bana cephe aldi sen onun ne yaptini bilmiyormusun diye. Anlattilar birsuru sey el gecme olayi falan ben sadece guldum yani. 16 yasindayken egodan gozukmedigim icin bana o kizda tatli geldi. sonra hakkinda hastahane ile ilgili yalan haberi savundugu resmi gordum uzuldum kiza cidden. arkadaslarda avukatlik yapma diyor bence kiz iyi gayet diyince. Karakteri buyuyunce gelisir. sesi icin desteklenmeli. Avrupa ulkelerinde o kiz cok daha farkli yerlere gelirdi gibime geliyor. Nedense kizin ustune gidilince ona sempati duydum. Sizcede gereksiz ustune gidilmiyormu?

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• selena gomez ve bunun gibi ibr sürü ismi dünya straı olarak algılıyoruz ama malesef ülkemizdeki tabuların yıkılmasına daha çoook zaman var hala 3, dünya ülkesiyiz...
    o kızda potansiyel var ama şimdiden şimarık , ahlaksız ve niteliksiz göstererek belki ülkemizi bağzılarının beğenmediği bir branşta ve tarzda ciddi bir şekilde temsil edecek gencecek bir isim...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ağır geliyo insanlara başarı, fakat o bu yaşta bu kadar açılırsa önünü alamayız... ilk bastaki egolu halleri doğaldı. Şimdi ise birisi koşturuyo olgun gibi konuşmaya çalılırken yapmacık oluyo...

0|0
    0|0
    • bu yasta bu yetenek diye bakilmali bide olaya. 2 3 seneye o ego gider ama o zamanda su zamanda insanlarin yorumlarina bakip kendinden nefret eder. insani kendinden nefret ettiricek yorumlar yaparken ergen bir kizin peikolojiside dusunulmeli dimi :)

• Gölge ediyolar kıza işte sesi gayet iyi... İleride allah iyilerle karşılaştırır inşallah güzel yerlere gelir. İyisiyle kötüsüyle kız bizim aşşalamaya gerek yok 🇹🇷

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• "Karakteri büyüyünce gelişir" mi?
    Karakter doğuştan gelen birşey, ya vardır ya yoktur öncesi sonrası olmaz

0|0
    0|0
    • 14 yasındaki karakterim kendini begenmis berbat biriydi. Ergenligim bittiginde olgunlastım. Karakterimde olgunlastı. ya da sen lisedeyken nasilsan universitedede oylemiydin bunun cevabina gore kendi yorumunu oku 😊

• Cunku o kizin karakteri egoist kendini begenmis ve cok bilmis. Su anki karakteri bu ama. Ilerde degisicegine eminim. Ve o zaman hala 7 yasinda neysen su andada osun sende? O cumle kadar yanlis bir sey yok zaten. Tamam sen 7 yasinda nasilsan oyle ol ben gecen seneki halim gibi bile degilim. Ve kiz yetenekli kardesim. Su su var diyemezsin cunku kiz zaten yetenekli.

• Biz zaten yeteneğine birşey demiyoruz ki evet sesini bende beğeniyorum, ama herşey yetenek ile bitmez

• Sorun şu. Biz çocukken tvde müzik saatlerini bilir beklerdik Barış abimiz çıkıp şarkı söyleyecek diye. Şimdiki nesil aleyla kerimcan durmaz gibi kendine sanatçı diyen tiplerle büyüyor. Aradaki farkı anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • yo bence az bile

0|0
    0|0
  • aynen. kıskanıyorlar. kız ne güzel kariyer yapmaya çalışıyor kendine. mal mal oturup koca mı beklesin evde. inşallah daha iyi yerlere gelir.

0|0
    0|0
  • Kimsenin gittiği yok, o kız ortaya çıkıp gelin bana gelin bana diyor.

0|0
    0|0
  • o kim

0|0
    0|0
  • aleyna da aleyna hani taş taş 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Eh biraz

0|0
    0|0
  • artık gidilmiyor duruldu ortalık

0|0
    0|0
  • Bence evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok tatlı bir kız sesi de güzel

0|0
    0|0
  • Gündemimiz aleyna olmamalı sadece bunu diyorum sana..

0|0
    0|0
    • Gundemimiz yetenekler olmali. Ve kiz yetenekli.

• topların arasında şarkı söyleyen be abisi yaşındaki bir adamla aşk meshebin otoban olmuş :D

0|0
    0|0
    • Sitedeki sorulara bakirsak 10 yasa kadar normal diyor herkes. Ask hayati hakkinda fikrim yok. 1.5 sene sonra resit olucagini biliyorum. Ve 14 yasindayken 23 yasinda insanlarla cikan dolu insan var turkiyede. Inkar gerek yok. O goz onunde sadece

Yükleniyor...