Kapat

Victoria secret mankenlerine "melek" denmesi ne kadar doğru?

Tartışılmaz bir gerçektir ki; mankenlerin makyajsız halleri birçoğumuzdan çirkin. İşte size birkaç örnek;

Miranda Kerr
Victoria secret mankenlerine Fiziği her ne kadar güzel olsa da, yüzü için aynı şeyi diyemeyeceğim...

Barbara Palvin
O çok abarttığınız Barbara Palvin'in gerçek yüzü tam olarak böyle...

Adriana Lima
Makyaj çok değiştiriyor insanı değil mi?

Not= Kesinlikle kıskançlık gibi bir durum yoktur. Hakaret içeren ve "kıskanıyorsun" diyecek olanların yorum yapmaması önemle rica olunur...

0|0
18|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• dünyanın en güzel kadınının da makyajsız orantısız ışık ters objektiften resmini çeksek çirkin çıkar. bu kadınları instagramda takip ediyorum makyajsız resimleinide gördüm özellik barbara tam bir barbie her şekilde. zaten çok makyaj yapmıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

Kızlar Ne Diyor 17

• yürü kız arkandayız asdfghjk

0|0
    0|0
  • Bence balbara hala güzel ya 😍

0|0
    0|0
  • adsf sana acayip güldüm Adrina Limayı ve diğerlerini takip et kadın hep makyajsız resimlerini atıyor ve bebek yüzlü. Doğal yüzü güzel olanlara inanmak neden zor? Siz bakmasını bilmiyorsanız biz napalım.

0|0
    0|0
  • Aynen ya feci çirkinler (!)

0|0
    0|0
  • Sonuçta sahnede melek gibiler.

0|0
    0|0
  • Aşırı güzel değiller ama fizikleriyle baktığımda wow diyebiliyorum.

0|0
    0|0
    • Fizikten kazanıyorlar zaten yoksa yüzleri ve özellikle de makyajsız halleri birçoğumuzdan çirkin

• Ben üçününde yüzünü çirkin göremedim hala çok güzeller? Adriana Lima bu arada fotoda terli spordan çıkmış zaten instagram hesabından kendi rahatça paylaşıyor ki bunları... Bu kadınların işi bile güzel olmak. Allah aşkına çirkin diyip durmayın artık

0|0
    0|0
    • Çirkin demiyorum, sadece abartıldıkları kadar güzel değiller. Emin ol ben çok daha güzelimdir

• Makyaj olmasa da harika kadınlar. ..

0|1
    0|0
  • Kıskançlık power

0|0
    0|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • Onlar iç çamaşırı modeli, güzel olması gereken şey yüzleri değil.

0|0
    0|0
  • bu halleri bile mukemmel ve dogal cunku gozelri yeteer ya

0|0
    0|0
  • Kimisi makyajla onların makyajlı halleri kadar olamıyor. Bence hepsi çok güzel.

0|0
    0|0
  • Bu fotoğraflarda kötü çıktıkları güzel olmadıklaı manasına gelmez

0|0
    0|0
  • Makyajsız çirkin deiiler ama melek denmesini sacma buluyorum

0|0
    0|0
  • Barbara her haliyle güzelmiş.

0|0
    0|0
  • Barbara her turlu guzel ayrica hepsinde muthis fizik var melek denmesi az bile onlara bir onlara bakiyom bir kendime onlar melekse ben seytanim sanirim dndmmdm

0|0
    0|0
Yükleniyor...