Dizilerde en saçma bulduğunuz şey ne?

Evet gelsin cevaplar😂😂😂😂😂

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin edeleli olması.. Dizilerine baksan bütün ülke erkekleri edeleli zannedersin. Ulan şu ülkede kaç tane edeleli insan var? Toplasan bir elin parmaklarını geçmez biner hesaptan.. Ah benim edeleli başım..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerilim olmayan yerde gerilim müziği vermeleri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Onemli bir konuyu soyleyiver gitsin illaha aksama yok yarin yok yemekte , derken soyleyemeden bisey oluyor hooop başasar. Hic hercekci degil normalde direk soylersin. Bide su var , agir cekim misal birisini yakalamaya gitti sahis lan uzatiyolarda uazatiolar.. en beteride yakalamak istedigi kisi nin sesini arkadan duyuyor donupte bakmiyor.. oses evet osessssss ebenin seyi aaaaa donde bak iste yarrm.. buyuzde. Tv seyretmiyorum ozellikle dizi.

1|0
    0|0
  • Köylü kızlarının süper makyajlı ve kaşları alınmış olmaları

0|0
    0|0
  • Illa bir ask ve seksin varligi.

0|0
    0|0
  • şimdiki diziler hep aşk üzerine dönüp duruyo çok saçma hiç bakmıyom televizyonla ilişkimi resmen kestim yani

0|0
    0|0
  • saçma olduğunu bile bile yine de izlenmesi

0|0
    0|0
  • Türk dizilerinin yüzde 90 ı aynı oyuncular bazen farklı oluyo bide konuları biraz değiştiriyolar gerisi copy paste bir boka yaramazlar yani. Sadece diriliş ertuğrul izliyom 😃

0|0
    0|0
  • Taksi olayı. Gökden zembille inse o kadar çabuk gelmez.

0|0
    0|0
  • hayalperest yaşantılar.. senaryo yani.. bide hiç ahmet mehmet yok.. ulan bizim hala en çok konulan ismimiz mehmet yavhu.. dizilerde biz yokuz başka milletleri anlatıyo herhalde..

0|0
    0|0
  • geregınden fazla zengınlık butun gerçekçiliği goturuyor

0|0
    0|0
  • Fakir de olsa Taksi ! diye bagirabilmesi.

0|0
    0|0
  • bazı dizilerde en ufacık şeyde bile hemen heyecan fon müziğine giriyo gerek yok bence sakin

0|0
    0|0
  • Çoğu şey saçma

0|0
    0|0
  • niye gizlisin 😂

0|0
    0|0
  • Kim kime dum duma belli olmuyor

0|0
    0|0
  • surekli zengin fakir catismasi

0|0
    0|0
  • Dizi dizi olmaları

0|0
    0|0
  • Dizi olması

0|0
    0|0
  • Her zaman bir sorun çıkması.

0|0
    0|0
  • 10 bölüm önce dizi karakterinin bildiği bir olayı, 10 bölüm sonra duyunca şaşırması var. Böyle hatalar çok saçma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Zengin yakışıklı adamların sanki çevresinde iyi kalpli hiç insan yokmuş gibi iyi kalpli çocuksu bir kıza aşık olup lunapark alıcak kadar parası olmasına rağmen lunaparaka ilk defa geldim çok eğlendim demesi ikinci olarakta yataktan full makyaj yapılı saçla uyanan kadınlar

0|0
    0|0
  • Herkes zengin herkes luks hayat içindE ya da kadinlar o erkekten baska erkege sonra tekrar eskisine kimin eli kimin cebinde belli değil nefissiz insanlar yalan dolan eski diziler nerdee

0|0
    0|0
  • Türk dizileri full saçma. bir L&M vardı gördüğüm en sağlam dizilerden biridir, onu da kaldırdılar arkadaş

0|0
    0|0
  • Ölenlerin birdaha dirilmesi😃

0|0
    0|0
  • Görüşürüz falan demeden telefonu birbirlerinin yüzüne kapatmaları 😂😂

0|0
    0|0
  • O uzun anlamsız bakışmalar.

0|0
    0|0
  • birbirlerine 2 saat boyunca mal gibi bakıyolar ya sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Bence yapilan makyajlar. Günlük hayati hic yansitmiyor. Dogallik diye birsey kalmadi artik bir ton allikla bir ton makyajla oynuyorlar hepsi:/ eskiden en azindan dogal makyaj yapiyorlardi..

0|0
    0|0
  • ask ücgenleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...