Kapat

Erkekler, aşkını her seferinde dile getiren bir kadın ister misiniz? Kızlar siz de aşkınızı söyler misiniz?

Fahriye Evcen, evlilik yolunda olduğu sevgilisi Burak Özçivit'e aşk dolu sözler paylaştı. Bu sözler magazin haberlerinde gündeme oturdu.
Erkekler, aşkını her seferinde dile getiren bir kadın ister misiniz? Kızlar siz de aşkınızı söyler misiniz?Uzun süredir birlikte olan çift, sosyal medya hesaplarından bu durumla ilgili çok paylaşım yapmasa da Fahriye Evcen, erkek arkadaşının paylaştığı kareye yorum yaptı. Özçivit’in beğeni rekorları kıran selfiesine güzel oyuncu, "Nasıl âşık olmam sana?" yazdı. Erkekler, siz de her seferinde aşkını söyleyen kadın ister misiniz? Erkekler, aşkını her seferinde dile getiren bir kadın ister misiniz? Kızlar siz de aşkınızı söyler misiniz?

1|1
89|84

En İyi Erkek Görüşü

• her istediği yaptırmaya çalışan bir kişiyi asla istemem. Kaldı ki bu sevmek değil karşıdakini kullanmaktır. Misal olarak İkincisi de sürekli seni seviyorum seni seviyorum demek isterse desin ama benden habire bunu dememi beklemesin. Ben seni seviyorum derim ama o kadar sık değil.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Taş gibi adami goturuyo. Tabi olur. Tabi dile getirir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 83

• Papağan gibi olur hatun, 7 / 24

Seni seviyorum açkım
    Sana hastayım açkım

Yeter ulan, anladık.

0|0
    0|0
  • Bakışları benle olmaktan mutlu olduğunu söylesin; hiç "yârim" demese de olur.. ✋😉

#Vesselam

1|0
    0|0
  • İstemem.

0|0
    0|0
  • Her seferinde de sıkmazmı ki

0|0
    0|0
  • ne kadar çok söylenirse o kadar anlamsızlaşıyor gibi geliyor

0|0
    0|0
  • sevmem öyle vıcık vıcık vıcık. böğğ ğyani :D

0|0
    0|0
  • İsterim tabii ki. Ama sahte olmayacak.

0|0
    0|0
  • İstemem. Vicik vicik o ne oyle. Daha odunumsu kadinlari seviyorum.

0|1
    0|0
  • Sıkıcı olur bir süre sonra 😒😒

0|0
    0|0
  • Dile getiren den ziyade bunu hissettiren bir kadın isterim yoksa uygulama yoksa ne yapiyim sözcükleri

1|0
    0|0
  • Her dakika olmaz yahu.

0|0
    0|0
  • Seven insan dillendirmez sevgisini gosterir.

0|0
    0|0
  • Devamlı devamlı bayar

0|0
    0|0
  • Söylemek değil mesele gerçekten sevmek.

0|0
    0|0
  • İyidir ama ergence değil

0|0
    0|0
  • Az ve öz olmalı ;)

1|0
    0|0
  • Sevdiğim kişinin bana aşk dolu sözler söylemesi rahatsız etmez. Ama bunun da bir sınırı olmalı her dakika yansıtılmamalı ki değerini kaybetmesin diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Aşka inanmıyorum. Seviyorum ölüyorum diyenleri gördük hep gittiler...

1|0
    0|0
  • Her iki taraf da söyler zaten Allah dil vermiş. Basit olayları büyütmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Olabilir. Yalnız abartmamalı.

0|0
    0|0
  • isterük istemesine ama her seferinde baymazmı az söylesin ki kiymeti olsun sıradan birşeymiş gibi olmasın

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Bir kaliba uymasina gerek yok ne zaman bunu ictenlikle dusunuyorsa o zaman soylesin

0|0
    0|0
  • Etiket olmayı reklam yapmayı sevmem

0|0
    0|0
  • kesinlikle isterim
    çünkü bende öyleyim

0|0
    0|0
  • Hiç gerek yok aslinda ama yani hoşuna gidilemeyecek bir seyde degil

0|0
    0|0
  • Bokunu cikarmasin.

0|0
    0|0
  • Tam romantik bir anda çişim geldi diyen bir kızı bile kabullendim ama böylesi çok itici

0|0
    0|0
  • isterim..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 88

• Bu adam o kadınla nasıl o kadar zamandır beraber şaşıyorum. Görüntü olarak yakışıyorlar, o ayrı mesele de Fahriye'nin karakterine çok uzun zaman katlanılmaz. Bu adam biraz daha sabreder ona ama sonu ayrılık yani.
    Gerçekten aşık olmalı, demek ki bir bu adama o kadar iyi de hala beraberler.

0|0
    0|0
  • Ben şahsen bunalırım fazla ilgi güzel değil. Kadın kıskanmış nispet yapmış ayrıca 😂 ya da bana öyle gelmiştir tuhaf sezgilerim😛 Ben duygularımı fazla belli edemiyorum. Öyle vıç vıç ilişkiler de bana ters ne bileyim niye böyleyim erkek mi olmalıydım neyse hayırlısı artık.

0|0
    0|0
  • Söylemem, zaten kolay kolay dile getiremiyorum böyle de durmadan yapamam bir anlamı kalmaz bana göre

0|0
    0|0
  • Gerçek sevgi ve bağlanma varsa tabiki neden olmasın karşı tarafın ilgi alakası hoşuma gider aynı şekilde belli edilir. ama gerçek sevgi Yoksa itici gelir

0|0
    0|0
  • Biran aşka gelip olabilir ama sürekli yapılması gayet itici. Ben birebir söylerim afişe etmekten de edilmekten de hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bende sürekli değilde içimden geldikçe söylüyorum. Sıkıldığını sanmıyorum hatta bazen durup dururken seni seviyorum falan dediğimde hoşuna gidiyo gülüyo hemen 😊

0|0
    0|0
  • Boyle sevgiliye her sey yapilir annem. :) Sonlari mutlu olur insallah seviyorum bu cifti.

0|0
    0|0
  • Tabi dile getiriyorum karşı taraf da getiriyor zaten 😂 çok da güzel oluyor 😂

0|0
    0|0
  • Sosyal medyada evlenmeden böyle bir yorumda bulunmazdım. Gösterişin gereği yok.

0|0
    0|0
  • Her dk degil de yerinde soylemesi daha iyi

0|0
    0|0
  • Her gün söylerim onu sevdiğimi 😊

0|2
    0|0
  • Aşklarını gözden uzakta yaşıyorlar çoğu zaman
    En beğendiğim çiftlerden biri
    Olması gereken bu bence

0|0
    0|0
  • bunlar napıyor ya? :D
    ama cidden tatlı çıkımış benim sevdiğim erkek olsa bu fotodan sonra ben de aynı şeyi yazardım :D

0|0
    0|0
  • Şımarırlar.. abartıdan kaçmak şart

0|0
    0|0
  • Çok yilisik istemem

0|0
    0|0
  • Aşkımı milletin önünde paylaşmayı sevmem bu özel şeyler sadece onunla benim aramda olmalı.

0|0
    0|0
  • Soylerim sewiosamda Sewmiyosamda Yuzune Solerim Herseyi Haykiririm :)

0|0
    0|0
  • Sosyal medya hesaplarında sürekli böyle şeyleri yazmak insanların gözüne sokmak gereksiz bence olan var olmayan var

0|0
    0|0
  • şimdi biz desek kezban fahriye evcen diyince aşık oluyor
    o yüzden ben yorum yapmıyorum

0|0
    0|0
  • içimden ne zaman geliyorsa o zaman soylerim

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum her zaman öyle vıcık vıcık

0|0
    0|0
  • tekrar aşık olacağımı sanmıyorum ama olsa da söylemem popiş kaldırmaya lüzum yok

0|0
    0|0
  • minnak soruların hep popüler oluyor var mı bir sırrın 😄

0|0
    0|0
  • Bence sürekli aynı şeyi dile getirmek herkesi sıkar. İnsanın sadece dudakları değil, gözleri de bir çok şeyi anlatabilir zaten

0|0
    0|0
  • Herzaman dile getirmek bence aşkın büyüsünü bozar, ama yani arada hoşuna gitmesi için söylerim.

0|0
    0|0
  • Sosyal medyada yaşayanlar , bunun gibi , çok yapmacık. Git yuzune soyle ne gerek var yorum yapmaya

0|0
    0|0
  • Ya ben vıcık vıcık sevmiyorum
    Az da tutsun kendini

0|0
    0|0
  • şu çocuğa yakişiklı demeyin :D kenan imirzalioğlu olsa hadi neyse diyecem :D yok o ne öyle vıcık vıcık :/ ?

0|0
    0|0
  • İkimiz de karşılıklı bunu hep dile getiriyoruz ama insanların gördüğü açık olan bir platformda bunu yapmam göz değmesi diye bir şey var

0|0
    0|0
  • Hayır söylemem gerek yok

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    58
Yükleniyor...