Kapat

Rüzgar Erkoçlar'ın sevgilisi güzel mi?

Rüzgar Erkoclarin sevgilisi hakkında ne düşünüyorsunuz. Bence o kız da normal değil sonuçta Rüzgar Erkoclarin geçmişi ortada. Dedikodu yapalım mı?

0|0
19|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bence gerçek olabilir. yurtdışında bunun çok ömrnekleri var. belki kız biseksüeldir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Ya siz ne kadar cinsiyetçi yaratıklarsınız. Sevgili diyorsun arkadaşım! Senin dağarcığında sevgilinin anlamı, seksten ibaret olduğu için, aşkın tanımını bilmiyorsun tabii. Geçmişi ortadaymış. Aşık olamazlar mı? Gördüğünüz her çifti cinsiyetçi kafayla tartışıp, kendinize gelince "evlenmeden olmaz" dersiniz.

4|0
    1|1
    • bence senin aklın sekse çalışıyor ben yatakta nasıl yapıyorlar tarzında bir soru sormadim sadece o kız hakkında insanların düşüncesini merak ettim bu da sana dert olmasın

• "Rüzgar Erkoclarin geçmişi ortada." dedikten sonra seksten bahsetmedim demek nedir? O insanın cinsiyet değiştirdiğine vurgu yaparak, sevgilisine cinsiyetçi görüşle yaklaşıyorsun? Sen şaka mısın?

• Bu bile bulmus bak

1|0
    0|1
  • yapmayalım

0|1
    0|0
  • kız bisexsüeldir =P =P

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyor

0|1
    0|0
  • ne yaparsa yapsn benı ılgılndırmez.

0|1
    0|0
  • olur hadi yapak

0|0
    0|1
  • Ne desem bilemedim :)

0|0
    0|1
  • İğrenç

0|1
    0|0
  • biseksüel olabilir..

0|0
    0|1
  • aynen bencede

0|0
    0|1
  • Garip geliyor tabi düşününce

0|0
    0|0
  • Banenen ya

0|1
    0|0
  • Kadın ken güzeldi erkek oldu bu sefer benden yakışıklı oldu hayret bir şey 😏

1|0
    0|0
  • bu rüzgarın cinsel ilişkisi nasıl oluyor abi ya onu cozemedim

0|0
    0|0
  • tatlı çift olmuşlar

0|0
    0|1
  • bunlar kim la? asdfghjkl

0|0
    0|1
  • Tercih meselesidir aslında.. Karışmamak lazım. Kendimize baksak daha iyi..

0|0
    0|1
  • Dedikodudan başka ne yapıyonuz ki

0|0
    0|0
  • kızda biseksüel :D

0|0
    0|1
  • heryerde dedikodu yuh be

0|0
    0|1
  • Medya bunların peşinden olmazsa unutulup gidecekler de işte gel gör ki sürekli gözümüze sokuyorlar normal birseymiş gibi

0|0
    0|0
  • Aklıma neler geliyor neler 😂

0|0
    0|0
  • kadin oldugu halde bizden daha yakisikli bu ne sanssizliktir be ya

1|0
    0|0
  • normal bişeymiş gibi göstermeyin dedikodu yapmam...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 18

• Bence sen normal degilsin. Dedikoduymus. Simdi kendin gibi bir kac homofobik bulursun dedikoduna devam edersin. Cok merak ediyorum insanlari cinsel kimlikleri ile yargilamayi ne zaman birakacaksiniz.

0|0
    1|1
  • Bize normal gelmiyor da rüzgar erkoçlar bir ropörtajında kendisini bildi bileli hep erkek gibi hissettiğini ve hep kadınlara ilgi duyduğunu dile getirmiş. Dış görüntüsünü kendi seçme şansı olsa eminim ki erkek bedeni seçerdi en başında. Aslında çok da anormal bir durum değil o yüzden.

1|0
    0|0
  • Normal değil derken neyse çok cahilsin keşke ölsen. s. s

0|0
    1|0
  • Napmis gecmisinde acaba? Şu insanlari yargilamaktan bir vazgecin artik. O öyle mutlu öyle hissediyo. Bize ne yani. Ayrica sevgilisi olan kiz da mutluysa sorun bitmistir.

1|0
    0|0
    • ortada zaten sorun yok bu konu hakkında konuşmak istemeyen yorum yazmaz bu kadar basit

• Vala kusura bakma. Eleştirir gibi sorarsan bu tarz bir cevabi hakedersin. Çünkü hepimizin hayatmda tercihleri oluyor. Onunki biraz büyük çapta olmuş. Tek farkı bu. Böyle taşlasınlar diye sormussun resmen.

• istediğin gibi anla

• Amelyat geçirdi erkek oldu çükü de var.
    Niye kız anormal olsun?

0|0
    0|0
  • Milletin özel hayatı hakkında yorum yapacak kadar düşmedim.

1|0
    0|0
  • Olağan birşey neden insanları ayırıp sıfatlandırmaya çalışıyorsunuz ki

2|0
    0|1
    • sınıflandırmak değil su an erkek gibi görünse de sonuçta o bir bayan sen olsan ne yapardin

• Ya sonuçta iç güdülsel birşey ve bildiğim kadarıyla o kız için erkek olmaya karar verdi. Ben büyük konuşmak istemem ama ilişkiye başlamazdım sanırım

• Cinsiyet değiştirmeden önce güzeldi. Şimdi yakışıklı. Sevgilisi bunlari kabul etmiş annormallik yok. :D

0|0
    0|0
  • Bülent ersoy la evlenenler var da rüzgar erkoclar la da sevgili olmak isteyen vardır illa.

0|0
    0|0
  • Sırf para ve ilgi için bence.

0|0
    0|0
  • Kız kim ajsjs

0|0
    0|0
  • kız biseksuel diye biliyorum

0|0
    0|0
  • onun sevgilisi ben olmaliydim