Kapat

Sanatçı Orhan Ölmez bıçaklandı? Bu kadar mı kolay insan canı yakmak?

Bu kadar mı saçmalık olur.. bir insan'ı sebepsiz yere bıçaklamak üstelik Orhan Ölmez.. Kişilik olarak taktir edilen bir müzisyen..

YARDIM ETMEK İSTEDİĞİ KOMŞULARINI SİNİRLENDİRDİ
Alkollü olduğu öğrenilen komşularına 'Eğer taşınıyorsanız yardımcı olayım' diyen Ölmez binadan çıktı. Orhan Ölmez'in sözlerine sinirlenen komşuları sanatçıyı otoparka kadar takip etti. Otomobiline binen sanatçının yanına gelen 4 kişi araca binip kontak anahtarını çıkardı.

5 YERİNDEN BIÇAKLADILAR
Ölmez'in boğazını sıkan ve darp eden saldırganlar sanatçıyı 5 yerinden bıçakladı. Orhan Ölmez hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken polis saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.

Kendisine geçmiş olsun diyorum..
Ve sorum sizce ınsan canını yakmak bu kadar basit mi?

Haber..

Güncellemeler:
...

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Sizden duydum şimdi, çok üzüldüm ya noluyor bu insanlara anlamıyorum şiddet aldı başını gidiyor, iyilik yapmaya bile korkar olduk, sokakta gördüğümüz ihtiyaç sahibine yaklaşmaya korkar olduk, bu adamcağız kendi halinde efendi bir adam yüzünden belli zaten, ne istemişler hayret birşey, hep mi iyilere denk gelir böyle manyaklar, geçmiş olsun tüm sevenlerine

0|1
    0|0
  • Komşuluk zor zanaat

0|3
    0|0
  • Çok üzüldüm ya seviyorum kendisini, şarkılarını.
    Inşallah bir an önce iyileşir.
    Can yakmak ne kadar kolay oldu yazık günah

0|1
    0|0
  • oha ya

0|1
    0|0
  • neden ki

0|1
    0|0
  • Evet daha da basit aslında..

0|1
    0|0
  • ülke ulke olmaktan cikti ne sanatci kalir ne nornal insan sonra neden gözümüz avrupa da iste bundan!

0|1
    0|0
    • Almanyada neler oluyor sokaklarda haberin var mı senin

• @ahooo avrupa özentisi arkadaş haklı. Avrupada ve amerikadan böyle menfur ufak tefek saldırılar, yaralamalar yok, avrupadan seri katiller psikopatlar ve okul basan kalifiye katiller çıkıyor.

• Yeni doğan bebebklerini balkondaki saksıya gömenleri unutmaylım

• Allah şifa versn

0|1
    0|0
  • Ayy şimdi gördüm inanmıyorum ya neden yapmışlar çok üzüldüm ben ya

0|1
    0|0
  • Bu zamanda edebiyat yapmıcaksın Allahın acımadığına ben neden acıyim. bir tekmede sen vurcaksın senden mutlusu olmaz.

0|1
    0|0
  • basit degil olmamali ama ben bukadarlik bir mevzu oldugunu sanmiyorum oncesi vardir mutlaka

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İnsanlar artık bahane arıyorlar ne zaman bu kadar vahşi bir toplum olduk anlamıyorum. Allah şifa versin kendisine.

0|1
    0|0
  • Bir kez daha gorduk ki içki tüm kötülüklerin anasıdır

0|2
    0|0
  • Magandalar heryerde. Ama olayın içinde başka şeylerde vardır kanımca.

0|1
    0|0
  • Medyaya yansıtılan sebepten olduğunu düşünmüyorum ben.

0|1
    0|0
  • bu ınsanlık nereye gıdıyor boyle

0|1
    0|0
  • Cok basit.

0|1
    0|0
  • yazik be

0|1
    0|0
  • Sanatçıya bıçak çekilince olur mu böyle şey - normal insan ölünce vade ya da serseri

0|1
    0|0
  • insanlık zor zanaat olmasını bilene en basit şeydir aslında. beyin lazım sadce

0|1
    0|0
  • Sebepsiz yere yapilmaz bisyler

0|1
    0|0
  • Cahil insanlar için hasta ruhlu kişiler için çok kolay. Bilinmeyen başka bir şey de olabilir. Çıkan her habere tarafsız yaklaşmak lazım. Ne diyeyim geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • milletimiz gerçekten kafayı yedi..

0|0
    0|0
  • Alkol pişmanlıktır.
    Geçmiş olsun Orhan abimize.

0|0
    0|0
Yükleniyor...