Orhan Ölmez komşuları tarafından bıçaklandı. Şiddet ünlü ünsüz ayırt etmiyor artık. Düşünceniz nedir?

Orhan Ölmez komşuları tarafından bıçaklandı.Şiddet ünlü ünsüz ayırt etmiyor artık.Düşünceniz nedir ?

Sanatçı Orhan Ölmez, komşuları tarafından evinin önünde darp edilerek bıçaklandı.

Edinilen bilgiye göre, Halkalı'da bulunan bir sitede ikamet eden sanatçı Orhan Ölmez, daha öncede birkaç kez gürültü çıkaran komşuları ile dün akşam bina girişinde karşılaştı. Alkollü olduğu öğrenilen komşularına 'Eğer taşınıyorsanız yardımcı olayım' diyen Ölmez binadan çıktı. Ölmez'in sözlerine sinirlenen komşuları sanatçıyı otoparka kadar takip etti. Otomobiline binen sanatçının yanına gelen 4 kişi araca binip kontak anahtarını çıkardı. Ölmez'in boğazını sıkan ve darp eden saldırganlar sanatçıyı 5 yerinden bıçakladı. Ölmez hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken polis saldırganların yakalanması için çalışma başlattı. (Dilek Yaman-Günaydın)

1|0
158

En İyi Kız Görüşü

• Geç geldi diye hesap soran eşini, aldat.
    İyi akşamlar demedi diye, arkadaşını öldür.
    Sırf yardımcı olmak için teklif götür, bıçaklan.
    İyice şizofrene bağladık milletçe Allah akıl, fikir versin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• su an gercekten ne desem bilemedim.. sadece Sok

1|1
    0|0
  • Şaka gibi bir ülke olduk

1|1
    0|0
  • aaaa Allah şifa vrsin

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Allah acil şifalar versin ya..

1|0
    0|0
  • Insan miyiz diye dönup bir bakmali bunu yapanlar😕

1|0
    0|0
  • yuh artık ya. insanların hemen gözü dönüyor hemen şiddet meyillisi oluyor

1|0
    0|0
  • insanlığın sonu geliyor (nokta)

1|0
    0|0
  • Ne insanlar var ya
    Allah şifa versin.

0|0
    0|0
  • aaa
    yuh ya, millet olarak kafayı yedik gerçekten

1|0
    0|0
  • Tipik türk komşuluğu... bir insan olmayi öğrenemediler gitti bu yüzDen bu ucuz insanlarla hic komşuluk etmiyorum, kimseye selam dahi vermiyorum, yüzlerine bile bakmıyorum boyle cok mutluyum

0|0
    1|0
  • Hayatımız bir komşunun ya da kaldırımda tesadüfen karşılaştığımız bir yabancının elinde ki zaten

0|0
    0|0
  • Zaten dengesiz olan insan evlatlari bir de alkolu alinca aslana donusuyorlar sonuc bu

1|0
    0|0
  • bu nasıl bir canilik yaa şerefsizlerr nedir bu insnalarda ki canavar ruhları yaa :(((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yazik la

1|1
    0|0
  • Türkiyede kolluk kuvvetleri yani polis ve jandarma bence iyi çalışıyor sıkıntı adalet sisteminde polis jandarma yakalayıp adalete teslim ediyor ama daha polis adliyeden çıkmadan adamlar salınıveriyor cezalar caydırıcı değil o yüzden cezaların en az 4 kat artırılmasından yanayım

1|0
    0|0
  • Artık düşünmek istemiyorum.

1|1
    0|0
  • İnsan komşusuna bunları yapıyorsa artık pes 😎✔️

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kim vurduya gitmek bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Toplum olarak fazlasiyla yozlastik siddeti her platformda yasiyor yasatiyoruz sonumuz iyiye gitmiyor ama hayirlisi diyelim

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun ,

1|0
    0|0
Yükleniyor...