Kapat

Cüneyt Arkın filmleri nasıl sizce?

bu aralar hastası oldum bugün 3 filmini seyrettim Battal gazi intikamı Battal gazinin oğlu bide Kara murat Fatihin fedaisi bağımlılık yaptı filmleri :)Cüneyt Arkın filmleri nasıl sizce?

1|1
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Rahmetli babam çok çok severdi filmlerini hatta bütün gün sadece bu seriyi izleyebilirdi aralıksız ciddi anlamda ben de bir ara bu yakışıklı doktorun neden bu kadar karizmatik olduğunu, yeteneğini ve nasıl bu kadar iyi bir oyuncu olduğunu kurcaladım az buçuk sadece kültürel anlamda değil kendini her konuda geliştirmiş bir sporcu Fahrettin Cüreklibatur o nedenle bünyede bağımlılık etkisi yaratması normal.

12 Mart sırasında dönemi sırasında 4. Altın Koza Film Festivali'nde jürinin ilk oylamasında Yılmaz Güney'i Baba filmindeki rolüyle en iyi erkek oyuncu seçilmesine rağmen daha sonra siyasi baskılarla Yılmaz Güney'in yerine, ilk oylamada Yaralı Kurt filmindeki performansıyla ikinci olan Cüneyt Arkın'ı en iyi erkek oyuncu seçti. Bu karara tepki gösteren Arkın ödülü reddetti. İşte böyle bir karakterde ve gerçek bir sanatçıdır aynı zamanda ileride onu kaleme alacağım hayatında bilmediğimiz çok yönleri var konuyu uzattım af edersin ama fiziksel olarak abime benzettiğim bu nedenle aşırı sevgi duyduğum biri James Bond serisi için uygun görülen ve yine dürüst olması nedeniyle Hollywood dünyasına veda eden güzel gözlü adam Eskişehirli olması ise hiç şaşırtmadı beni :)

0|1
    1|0
    • kardeş usenmeden okudum bu arada Allah rahmet eylesin Babanın mekanı cennet olsun Cüneyt Arkınsiz yapamıyorum tam bir jön gerçek adını biliyorum ama Cüneyt Arkın adı rolüne yakışıyor

• biliyorum abi gerçek adı değil yazdım ya Zaten bu yorumlarda ama o adı yakistiriyorum

• evet abla aynen haklisin

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• saçma

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...