Barış Arduç: "Kadınlar erkeği yönetebilir", Sizce ilişkide baskın taraf kadın mı olmalı?

Görümce filminin galasına katılan Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay'ı yalnız bırakmadı. Arduç şu açıklamayı yaptı: “Gupse’nin yeteneklerini tartışmaya gerek yok. Heyecanını paylaşmak için yanındayım. Gupse’nin lider karakteri var. Beni de yönetebilir. Kadınların erkeği yönetmesi güzeldir”
Kadınların erkeği yönetmesi güzel midir gerçekten?

3|2

En İyi Kız Görüşü

• Aslında basitçe olan şudur;Erkek benim dediğim oluyor diye düşünür ama arka planda kadın olayı yönetir, izler erkekde ben yaptım diye gururlanır. Her erkek için geçerli değil ama geneli böyle. ipler görünmez şekilde hep kadındadır..

2|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten öyle değil midir? Dünya kadınların etrafında dönerken ve erkeğin başını bu denli döndürürken, siz hala baskın tarafın erkek olduğunu mu düşünüyorsunuz? Evet yöneten erkek gibi görünür ama yönlendiren her zaman kadındır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 142

• Dışarıdan evin reisi adam gibi görünür, içeride tüm işleri kadın yönetir.
    Hayaller hayatlar tarzı bir şey bu da.

1|1
    0|0
  • Tam olarak değil. Yönetebildiğim erkeğe saygı duymam, aşık olmam. Yönetmeye çalıştığım zaman karşımda dimdik duran bir erkek isterim.

2|0
    0|0
  • Hayır. Hic bir taraf digerini yonetmemeli. Eger partnerimi yonetirsem, cok kisa sure sonra sıkılırım. Tam bir yetişkin gibi davranmalı. Kendi kararlarıni kendisi vere bilmeli. Guclu erkek isterim ben. Gucluden kastim, beni de yonetsin degil tabi ki.

0|0
    0|0
  • evet yeri geldiginde yönetmeli. erkek balik gibidir fazla sıkarsan da ölür fazla boş birakirsan da avuclarindan kayip gider

4|0
    0|0
  • Elbette ama duzgun bir bayan ise baskin taraf olmali... Genelde zamane kizlari baskin olcam diye cocuga yapmadigi kalmiyor..

0|0
    0|0
  • Hayır. İlişkide yöneten bir taraf varsa bence o ilişki sağlıksızdır.
    Bu arada hiç yakışmıyorlar ya. Barış öyle çok yakışıklı olmasa da güzel adam.
    Neyse tabii seviyorlar demek ki. Sonuçta bizi ilgilendirmiyor o da ayrı mesele.

1|0
    1|1
  • Tabi ki güzel birşey çünkü biz deyince anlamıyorlar sonra dönüp dolaşıp haklıymışsın canım diyorlar baştan dinseler kazançlı çıkacaklar ama yok illa kendi bildikleri okunacak

0|0
    0|0
  • Ikili iliskiler karsilikli anlayisla iki kişi tarafindan yönetilmeli. Sadece kadin ve erkek yonetmemeli. Çünku sadece bir erkek yonettiği zaman kadin bir sure sonra kendini ezik ve assagilanmis hissedecektir.. Sadece kadin yonettigi zaman erkek kendinden cok ödün vermis olacaktir. Ve bir iliski de olmazsa olmaz seylerden biride erkegin agirligi olmasidir.

0|0
    0|0
  • yönetme, yönetilme takıntısıyla kurulabilecek milyonca cümleden teki bu. ben seni yöneteyim, sen onu yönet ama kimse kendi kendini yönetemesin aferim insanlar bu kafada olduğu sürece böyle devam.

0|0
    0|0
  • E tabi yönetebilir neden olmasın 😂😂

0|1
    0|0
  • Neden illede bir taraf yönetmeli? Her iki taraf uzlaşıp anlaşıp karar veremez mi? Çiftler ortak karar vermeli...

0|1
    0|0
  • Şöyle birşey var akıllı bir kadın erkeği yönetir ama erkeğe bunu hissettirmez. Yani şöyle birşey var tabiki bir ilişkide iki taraf yönetmeli yeri geldiğinde kadın yeri geldiğinde erkek

0|0
    0|0
  • Yönetmek sözü benim için zor günlerde yanında olmak. hep güvende hiss etdirmekdir. Erkek taraf karar veren ve yöneten taraf olmalı. ama kadını küçümsemeden onunla sorunları. zorlukları paylaşmalı. onun da akıllı kararlarını dinlemelidir.

0|0
    1|0
  • katılıyorum

1|0
    0|1
  • Hayııır ilk başta güzel görünsede iyi gelsede belli bir süre sonra kadınıda erkeğide çok sıkar

0|1
    0|0
  • Kadin öyle bir yönetebilmeli ki erkek kendi yönettigini sanmali..

2|1
    0|0
  • Akıllı bir kadın erkegini sessiz bir şekilde yönetebilendir.
    Şahsen yönetim bir nevi bendedir tabi ona bunu belli etmeden.

0|0
    0|0
  • şu kadar şanslı olsak yeter ya :D

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • eşit olmalı. yönetmek nedir yaa film mi bu

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    122

Erkekler Ne Diyor 83

• Iki cinsinde onde oldugu konular var yerine gore kadin yerine gore erkek iliskide ipleri eline almali

0|0
    0|0
  • Lider ruhlu kadınlara her zaman denk gelemezsin.. Lider ruhlu olanlar ise, tıpkı bu kadın gibi toplum arasında kendini belli eder.. Genel olarak kadınlarımız ırgat ruhlu olduklarından, yönetmeyi sevmezler.. Biz de isteriz kadın yönetici olsun fakat ev hanımı olma hayali kuran kadının da lider olabilmesi söz konusu değildir..

0|0
    0|0
  • Bu fıtrata aykırı bir durum..

Yönetici sıfatı erkeğe hastır.. Kuvvet ve kudreti buna göre dizayn edilmiştir..

Şirin gibi gözüken bu durumun altında huzursuzluk yatar.. Zamanla birikir birikir be en ufak kıvılcımda sonuç hüsrandır..

Bazınız kızacak ama hakikat şudur:

"Ben bir insanın bir insana secde etmesini emretseydim; kadının kocasına secde etmesini emrederdim.." Hadis-i Şerif..

Hakikat budur.. Tartışmaya girmesin kimse..
    Huzur isteyen hadislere uysun..

#Vesselam

1|2
    4|1
    • O tip hadislere inanmayın. Çoğu hurafeden farksızdır.

• Modlar tarafsız davranmış gayet. O dediğin İslam alimleri ona göre amel etmesiydi mürted sayılıp öldürülürlerdi o yüzden amel etmeleri normal.

Hadisler birbirinden çelişkili. Onlara inanmak için akılsız, cahil veya sahtekar olmak lazım.

• @Opss47 Bu sözleri sarfeden kişi tarif ettiklerinden daha aşşağı..

Sence ölümden korkan insanlar mı?

"Kim benden yalan haber verirse Cehennem'de yerini hazırlasın!" Hadisi Cehennemle tehdit ederken..

Asıl ölümden korkup Cehennem yolunu tutmak ahmaklıktır..

Sinek ısırmasından kaçıp timsah ağzına girmektir..

Ki tüm hayatlarını bunun için feda etmiş insanlar, ölümle tehdit edilmeyi şeref bilir bu uğurda can vermek onlar için bulunmaz nimettir..

Az oku O alimlerin hayatlarını..
      ölümden zerre korkmuşlar mı?
      Sonra gel konuşalım ettiğin lafları nasıl hazmettiğini ;)

• Erkeğin yönetme kabiliyeti daha yüksek olmalı. Yöneteyim derken de hakaret babına çıkılmamalı. Çünkü o vakit bunun adı zulüm olur. Eşine karşı nazik olmasını da bilmeli nerde ne yapması gerektiğini öğretmesini de bilmemelidir. Hem ekonomik hem de ilmi alanda eşinden yüksek olmalı ki yönetebilsin. Ayrıca zaman zaman da kadın da erkeğinin eksiğini söylemekten çekinmemeli...

0|0
    0|0
  • Kadın; Yaratıcı, Yönetici, oluşturucu
    Erkek; Yapıcı, yıkıcı, uygulayıcı
    özelliklere sahiptir.
    Özetle kadının erkeği yönetmesi, yönlendirmesi güzeldir bence :)

2|0
    0|0
  • Acemi erkek:İlişkide tüm güç kendinde olsun ister

Biraz işi bilen erkek:İlişkide eşitiz der

Usta erkek:Kadına ilişkinin dizginlerini tuttuğunu zannettirir

1|0
    1|0
  • Kadınlar erkeklere oranla daha fazla düşünmeleri nedeniyle kadınların erkekleri yönetmesi gerekir, aşağa yukarı herkesi annesi eğitmiştir iyi kötü... Ama son sözüde ağırlık %51erkekte olması taafındayım. Erkek olduğumdan savunmuyorum kadınla daha azla duygusal olduğundan yuvanın yıkılmaması için savunuyorum..

0|1
    1|0
  • belki femdom seviyordur :D
    ama ben maledom seviyorum :D katılmıyorum düşüncesine :D :D

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.. kadınlar, erkeklerin birer güneşidir ve bizleri yönetebilir ama zeki ve olgun bir kadınsa..

1|0
    0|0
  • Kimse kimseyi yönetemez kardeşim. Eğer kendinde bir üstünlük olduğunu iddia ediyorsa kişi, dinimiz de kadının erkeğe karşı, erkeğin de kadına karşı görevlerine bir baksın, ondan sonra yönetme kelimesini ağzına bile alamaz.

0|0
    0|0
  • Kadının erkeği yönettiği bir ilişkide mutluluk yoktur kavga en iyi ihtimalle eksiklik vardır erkek doğada baskın cinsiyettir kadınlarda tatlı sert erkek sever adam gibi duran öyle söznüden çıkmayan erkek onlara itici ve basit gelir.

0|0
    2|0
    • Aynen senin gibiler çok itici ve basitler

• Felsefe yaptığını düşünen idiot. Bir alkış 👏 Çekici gelen ne sensin ne de sözlerin. bak ne diyeceğim sözlerin çekici gelmiyor aksine cinsiyetçiliği kişilik haline getirmiş bir kişinin dramı beni üzdü. Dur dedim belki bir değişim olabilir mi? Görüyorum ki değişim senden ve kişiliğinden çoook uzaklarda. Aşağıda yazdığın yazıyı da çerçeveletmeyi düşünüyorum. Bariz iyisin👍

• @Mrvsdea yanlış anladın öyle anlaşılmak istemem anlatmak istediğim kadının yönettiği erkekler genelde özgüvensiz salak tiplerdir bir kadını mutlu edemezler kadını ancak özgüvenli, erkeksi, güçlü, cesur erkeklermutlu edebilir aynı zamanda kontrollü olmalı kendi hayatını iyi kontrol etmeli yönetilmeye ihtiyaç duymamalı bence bir kadın ancak böyle erkekle güvende hisseder ve mutlu olur aynı zamanda erkek alıngan olmamalı mesela , bana idiot dedin katılmıyorum ama ifade özgürlüğünden yanayım istersen dersin neden dediğinide biliyorum beni kro, borzo, çomar bir tip zannetiğin için onlar daha fazlasınıda hak ediyor neyse çok uzattım iyi akşamlar kimseyi kırmak ya da nefretini kazanmak istemem ;)

• Prim yapmış işte baklavacı, hiç sevmiyorum bu herifi.
    Erkeğin üstün olmasını sevmiyorum ben, bence eşit olmalı iki taraf da.

0|0
    0|0
  • Kadın erkeğini yönettiğini sanır, erkekte kadını yönettiğini sanır :D

Her iki tarafta birbirini idare eder olay bu fazla takılmayın.

1|0
    0|0
  • Zaten aslında kadınlar yönetiyo :D sadece erkekler yönetiyomuş gibi görünüyo

0|0
    0|0
  • Gupse Özay gibi bir çirkinlik abidesi ile bu adamın çıkması tam komedi ya :D seven erkek kör falan oluyor lan galiba?

0|0
    1|0
  • Dunyayi erkekler yönetir!
    Erkekleride Kadinlar...

1|0
    0|0
    • Dünya'yı yöneten erkeklerin hiç biri evli değildir. Ve birinden etkilenmezler. Çünkü yönetici olmak için zaaflardan kurtulmak gerekir.

• "Bu tip bir soru soracağını tahmin ettim. Ben Dünya'yı yöneten insanda duygusallığın çok az ya da hiç olmadığına inanıyorum. Çünkü bu kişinin bir zaafı olmamalı. Duyguda bir zaaftır. Bu kişi çok acımasız olabilmelidir. Dünyada yaşananlarda bunu gösteriyor.

O halde sen nasıl bu kişinin evli ve kadınının eşi olduğuna inanabiliyorsun? "

Şu kısmı bir defa daha okumanı tavsiye ederim.

• Istersen sen oku genc...
      Ve en bastan itibaren...

• karakter ile alakalı bu.

0|0
    0|0
  • Güzeldir kadın lafı dinlemeyen insandan bir şey olmaz tabiki kendimizi de yönetebiliriz ama kadın bakış açısı farklıdır.. İlaçtır her anlamda!

1|0
    0|1
  • "Her başarılı erkeğin ardında güçlü bir kadın vardır." ya da " Aptal kadın eşini aşağılar küçük düşürür, soytarı yerine koyar ve bir soytarı karısı olur. Zeki kadın erkeğine destek olur onun için çabalar, ona değer katar ve ona Kral gibi davranır ve Kraliçe olur" ;)

0|0
    0|0
  • Bence yönetmemesi lazım.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    63
Yükleniyor...